Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 17 lis 2016, 15:19 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lis 2016, 15:12
Posty: 5
Oczywiście najbardziej motywują pieniądze i benefity. Jednak jeśli to też przestaje działać wtedy należy szukać alternatywnych działań. Wspólne wyjazdy są dobra opcją, można je połączyć dodatkowo ze szkoleniami pracowników, które opłaca firma. Nie mówię tu o szkoleniach technicznych tylko rozwijających charakter i umiejętności personalne. Nam firma zasponsorowała szkolenie prowadzone przez Szkołe Treneró STER i po takiej dawce wiedzy i różnorodnych zajęć pracuje się lepiej. Dodatkowo wszyscy zżyliśmy się ze sobą i lepiej się poznalismy. Wiemy kto jest w czym dobry, kto co lubi a czego nie i dzięki temu w pracy panuje zdrowsza atmosfera co motywuje do pracy


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 06 mar 2017, 16:45 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Rzeczywiście integracja pracowników ma kluczowe znaczenie w procesie motywacyjnym. Łatwo ten cel osiągnąć poprzez trening mocnych stron. Osoby zarządzające uczą się dostrzegać talenty poszczególnych pracowników, dzięki czemu ich zaangażowanie znacząco wzrasta. Każdy z nas chciałby wykonywać obowiązki, które są dla nas przyjemne prawda? :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 15 cze 2018, 17:05 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 cze 2018, 16:23
Posty: 2
Hmm... zaryzykuje stwierdzenie że nie tylko pieniadze motywują ;) Ludzie mają różne priorytety, wartości.
Pieniądze często są jednym głównych motywatorów ale nie tylko. Uświadomiłam sobie, że
poznając dobrze swoich współpracowników, nawiązując relacje można lepiej zrozumieć co kogo napędza do działania.
To trochę jak wśród znajomych - wymieniamy się róznymi umiejetnościami np. koleżanka fryzjerka regularnie
podcina mi włosy a ja uczę ją technik gry na gitarze. Obie na tym zyskujemy i dzieje się to bez pieniędzy.
kluczem do dobrej motywacji jest więc poznanie co dla kogo jest ważne...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 24 sty 2019, 15:51 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 sty 2019, 15:34
Posty: 8
mogą być to bony podarunkowe, karnety na siłownie lub basen, ciekawe akcesoria lub dodatki


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 17 cze 2019, 10:40 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 sty 2018, 12:01
Posty: 7
Do pracowników należy podchodzić indywidualnie i motywować ich najlepszymi ich sposobami. Jedni wolą podwyżkę, inni wyjazdy bądź szkolenia, więc naprawdę może być sporo różnych systemów motywacyjnych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 04 lis 2019, 17:03 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lis 2019, 17:02
Posty: 2
hhejka


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 02 gru 2019, 13:35 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sie 2019, 11:26
Posty: 5
Motywacja pracowników poprzez wyjazdy i szkolenia to jest to! Współpracowaliśmy z firmą Bissole przy okazji organizacji wyjazdów dla pracowników i jesteśmy bardzo zadowoleni!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 25 sie 2020, 22:24 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 sie 2020, 20:31
Posty: 3
Według mnie najlepszą motywacją dla pracownika jest premia. U mnie w firmie działa to idealnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 23 sie 2021, 08:40 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2021, 14:35
Posty: 5
Rynek pracy wciąż się zmienia. Zmienia się także forma pracy a w ostatnim czasie praca zdalna stała się już niemal standardem. Chcesz mieć pracowników przygotowanych na każdy rodzaj pracy to skorzystaj ze szkoleń oferowanych przez https://www.talentsfera.com.pl które dadzą wskazówki jak mądrze i efektywnie zarządzać firmą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Motywowanie pracowników
PostZamieszczono: 22 kwie 2022, 08:49 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 gru 2016, 16:10
Posty: 30
morgana182 pisze:
Według mnie najlepszą motywacją dla pracownika jest premia. U mnie w firmie działa to idealnie.

Pieniądze są zwykle motywatorem i to nie małym. Natomiast myślę, że to nie wszystko. Tzn. kasa musi się zgadzać, ale ... Jak wszystko inne leży, to sądzę że z czasem pieniądze nie wystarczą, by ludzie byli zmotywowani. Pisząc "wszystko inne" mam na myśli choćby atmosferę w pracy, wsparcie ze strony przełożonych, zespół, ewentualne konflikty, struktury, hierarchia, jasne zasady. No i przede wszystkim to co się robi. Nawet za duże pieniądze, jeśli robisz to czego nie znosisz, to w perspektywie czasu spalasz się i odbija się to na tobie w innych sferach życia.

_________________
Pozdrawiam, Barbara


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits