Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 12:37

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna - korzystacie?
PostZamieszczono: 23 wrz 2020, 10:20 
Teraz każda kobieta chciałaby wyglądać bardzo młodo. Wczoraj mojej dziewczynie powiedziałem żeby przeczytała artykuł infuzja tlenowa i oxybrazja .Ona na szczęście ten artykuł przeczytała i bardzo dużo z niego się dowiedziała.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna - korzystacie?
PostZamieszczono: 24 wrz 2020, 09:42 
Ciekawie ile kobiet zapisuje się na zabieg z użyciem aktywnego tlenu .O takim zabiegu bez żadnych problemów można przeczytać na stronie http://www.kobiecyelk.pl/dotlen-swoja-skore-na-wiosne/ .Każdej kobiecie polecam ten artykuł.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna - korzystacie?
PostZamieszczono: 26 wrz 2020, 08:35 
Moja żona bardzo często korzysta z bardzo dobrej medycyny estetycznej. Na ten temat także bardzo dużo czyta na internecie. Ostatnio na przykład przeczytała artykuł zabiegi kosmetyczne z użyciem borowiny .


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna - korzystacie?
PostZamieszczono: 26 wrz 2020, 22:27 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 wrz 2020, 22:17
Posty: 4
Jeszcze nie muszę na szczęście :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna - korzystacie?
PostZamieszczono: 29 wrz 2020, 14:04 
Jeśli jakaś kobieta chce wiedzieć o mikrodermabrazji diamentowej - jak często? to warto przeczytać artykuł https://www.ale24.pl/2018/10/13/w-czym- ... iamentowa/ . W tym artykule są wszystkie informacje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna - korzystacie?
PostZamieszczono: 30 wrz 2020, 13:26 
Moich wiele znajomych korzysta z medycyny estetycznej i są z tego powodu bardzo zadowolone. Na przykład jedna znajoma ostatnio poleciła mi ciekawy artykuł seria mezoterapiii igłowej .


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna - korzystacie?
PostZamieszczono: 14 paź 2020, 12:33 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 gru 2019, 23:34
Posty: 54
Korzystałam parę razy i jestem zadowolona z moich małych zmian. Miałam powiększane usta, wykonywany niechirurgiczny lifting powiek i kilka jeszcze innych zabiegów. Wszystkie miałam wykonywane w https://klinikamurano.com/ , to wspaniałe miejsce gdzie wszyscy są dobrze nastawieni na pacjenta i robią wszystko aby wyjść od nich z pełnym zadowoleniem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna - korzystacie?
PostZamieszczono: 14 paź 2020, 14:17 
Dużo kobiet teraz czyta ciekawie artykuły na internecie o medycynie estetycznej. Moja żona ostatnio na przykład przeczytała endermologia jest idealna na cellulit . Ten artykuł jest mega ciekawy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna - korzystacie?
PostZamieszczono: 19 paź 2020, 13:53 
Mojej kochanej żonie powiedziałem żeby wreszcie przeczytała artykuł nawilżające zabiegi pielęgnacyjne .Ona wreszcie się zgodziła i ten artykuł przeczytała. Na pewno to była bardzo dobra decyzja.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Medycyna estetyczna - korzystacie?
PostZamieszczono: 25 paź 2020, 22:57 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 lip 2020, 15:22
Posty: 40
Ja długo zastanawiałam się nad przeszczepem włosów. Ostatecznie odpuściłam i kupiłam perukę z włosów naturalnych - https://perukakrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ Nie wiem dlaczego, ale obawiam sie zabiegow medycyny estetycznej. Wiele z nich kończy się niepowodzeniem a efekty niechciane ciężko cofnąć. Wolę nie ryzykować


Ostatnio zmieniony 30 paź 2020, 15:01 przez ayris, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits