Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 04:03

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Tłumaczenia
PostZamieszczono: 26 wrz 2016, 11:27 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2016, 11:10
Posty: 6
szkolenia sobie możesz zrobić z logistyki bardzo dobre są i przydają się do wszysktiego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumaczenia
PostZamieszczono: 04 paź 2016, 21:05 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Pobyt zagraniczny to najlepszy sposób na naukę języka obcego. Po prostu nie ma innego wyjścia i jakoś trzeba zacząć się porozumiewać - lepiej lub gorzej, ale jakkolwiek. Z czasem będzie coraz lepiej :) Ja nie mam teraz możliwości wyjazdu zagranicznego, ale wraz z rodzinką urządzamy sobie czasem angielskie wieczorki - wtedy przez kilka godzin rozmawiamy tylko po angielsku :) Jest to fajna zabawa i jednocześnie fajna metoda nauki języka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumaczenia
PostZamieszczono: 05 paź 2016, 08:28 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Rettur pisze:
szkolenia sobie możesz zrobić z logistyki bardzo dobre są i przydają się do wszysktiego.

A do czego może się przydać takie szkolenie z logistyki? Jeśli przykładowo kompletnie nie jestem z tym związany zawodowo?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumaczenia
PostZamieszczono: 08 gru 2016, 21:58 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 gru 2016, 11:49
Posty: 2
Jeśli chodzi o tłumaczenia, to chyba znam tylko jedną spoko firmę. Naprawdę fajnie można to wszystko sobie poukładać, żeby zdążyć ze wszystkimi dokumentami na czas. Chociaż mam nadzieje, że nie zabraknie werwy tłumaczom. Bo czasem są naprawdę ciężkie tłumaczenia siadają...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumaczenia
PostZamieszczono: 11 sie 2020, 08:46 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lip 2019, 15:34
Posty: 71
Od siebie mogę dodać, że na prawdę bardzo dobre i rzetelne tłumaczenia wykonuje biuro turbotlumaczenia.pl . Znajomy współpracuje z nimi już spory kawałek czasu i zawsze był zadowolony z ich usług


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumaczenia
PostZamieszczono: 13 paź 2020, 06:24 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 paź 2020, 06:21
Posty: 6
Jeśli ktoś z was będzie szukał biura do wynajęcia to polecam wam artykuł https://www.herbewo.krakow.pl/blog/wyna ... h-kwestii/ .Sam ten artykuł już przeczytałem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumaczenia
PostZamieszczono: 26 paź 2020, 22:01 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lip 2019, 11:34
Posty: 128
Jeżeli chodzi o tłmaczenie dokumentów to jest bardzo ważna sprawa i lepiej skorzystać z jakieś usługi dlatego ja zawsze decyduje się na biuro tłumaczeń Bydgoszcz ponieważ moim zdaniem są oni najlepsi. Bardzo dobrze wykonują swoją pracę a przede wszystkim można załatwić wszytsko online. Polecam


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumaczenia
PostZamieszczono: 20 kwie 2021, 12:24 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 kwie 2021, 10:18
Posty: 12
Jeżeli chodzi o tłumaczenia z języka hiszpańskiego to zdecydowanie warto postawić na tłumaczenia od https://anetasapilo.pl , ponieważ tutaj każdy dokument zostaje przekazany do rąk profesjonalistki, która posiada ogromne doświadczenie w danych tematach, dziedzinach... U niej zyskujecie wartościowe tłumaczenia za każdym razem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits