Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 23:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: jak zachowywać się na imprezach integracyjnych?
PostZamieszczono: 01 cze 2017, 11:57 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
Dlatego ja osobiście takich imprez po prostu nie lubię. Nie to, że zwykle przesadzam z alkoholem tylko... no bycie na takiej imprezie to dla mnie taka bardziej intymna sytuacja, zarezerwowana dla przyjaciół i rodziny, niekoniecznie pani Krysi z księgowości...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak zachowywać się na imprezach integracyjnych?
PostZamieszczono: 26 sty 2019, 23:37 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 lut 2018, 01:38
Posty: 17
Zawsze miałam problem przed wyjściem na imprezę integracyjną, czy wesele, czy inny rodzaj zabawy, jak się ubrać i do tego w co się ubiorę dobrać torebkę, żeby było modnie i praktycznie. Boję się zostawić torebkę przy stoliku czy na krześle i iść tańczyć. Z kolei tańczyć z torebka jest mało wygodnie. Jak sobie z tym radzicie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak zachowywać się na imprezach integracyjnych?
PostZamieszczono: 28 sty 2019, 03:20 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 lip 2015, 03:49
Posty: 15
przede wszystkim na imprezę integracyjną nie zabieraj ze sobą wszystkich ważnych dokumentów ani większej kasy. Torebka na imprezie powinna zawierać tylko to co może być niezbędne i koniec. Nie powinna być duża, na dłuższym pasku, lekka, nie rzucająca się w oczy, choć pasująca do całości Twojej stylizacji. Taka torebkę łatwo schowasz pod sweterkiem, czy w ostateczności będziesz miała na sobie cały czas bez zdejmowania.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak zachowywać się na imprezach integracyjnych?
PostZamieszczono: 04 lis 2020, 08:57 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lut 2020, 15:02
Posty: 58
Lang ma zupełną rację. ;) Najlepiej poszukaj jakiejś małej torebeczki, kopertówki, do której zmieścisz telefon i portfel i tyle. Jeśli nie masz takiej w szafie, to w sklepie https://fashionworld.pl/ mają bardzo ładne torebki. ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak zachowywać się na imprezach integracyjnych?
PostZamieszczono: 17 sie 2021, 11:07 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 sie 2021, 11:24
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Piters pisze:
Czy przydażyło sie Wam coś śmiesznego na taich imprezach?? Czy na takich imprezach warto sie wyluzować, czy lepiej uwarzać... tzn wiadomo, że szef patrzy. Jak to jest, czy zwracanie uwagę na szefa??


Oj, przydażyło się sporo dobrego i sporo złego. Trzeba oczywiście uważać z używkami, bo można łatwo przesadzić. Gdy nietrzeźwy podszedłem z Jackiem Danielsem do dyrektor pionu i zaproponowałem jej wspólne picie z gwinta, ku uciesze kierowników niższego szczebla, wydałem na siebie wyrok:)

_________________
Sprawdź czy jesteś uzależniony od alkoholu.
https://wygrajznalogiem.eu


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits