Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:04

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kurs na kosmetyczkę
PostZamieszczono: 02 kwie 2014, 09:04 
Jako kosmetyczka można pracować do tej 60-tki raczej.Praca wymaga jedynie skupienia i pewnej ręki-niektórzy to tracą na starość,ale niektórzy nadal mają fach w ręku.Akurat kursy w tym kierunku są jak najbardziej wskazane w każdym wieku.Zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kurs na kosmetyczkę
PostZamieszczono: 01 paź 2014, 07:33 
W zasadzie wszystkiego nauczyłam się w New nails, później już tylko robiłam mniejsze szkolenia. Czy było łatwo? I tak i nie. Na pewno kursy pozwoliły mi się rozwinąć, dały dodatkową wiedzę pozyskaną znacznie szybciej niż przez studia czy studium - dużo praktycznych umiejętności.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kurs na kosmetyczkę
PostZamieszczono: 01 paź 2014, 14:02 
Lepiej wybrać studia niż kończyć kurs. Więcej się nauczysz a klientów możesz łapać już w trakcie nauki.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kurs na kosmetyczkę
PostZamieszczono: 31 paź 2014, 08:33 
Co za bzdurny spam... Ta, rzeczywiście lepiej stracić 5 lat, podczas których musisz się utrzymywać, a poznajesz tylko zwyczajną teorię. A może czas po prostu dorosnąć? Dobre szkolenie daje bez porównania więcej niż studia, przede wszystkim wiedza jest praktyczna!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kurs na kosmetyczkę
PostZamieszczono: 06 lis 2014, 22:11 
Niektórzy spamując nie myślą - przyzwyczaj się ;-) Wszystkiego nauczyłam się w Beauty Lux, wiem jaki jest potencjał takiej nauki i ile można się dowiedzieć. Każdy powinien podchodzić do tematu rozsądnie - prawda jest taka, że kilak tygodni na zawodowym daje większe możliwości niż kilka lat spędzonych na studiach. ALe też wymaga to podejścia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kurs na kosmetyczkę
PostZamieszczono: 07 lis 2014, 08:15 
Większość ludzi w branży jest jednak po zawodowych szkoleniach i nie ma w tym niczego zaskakującego. Przecież od lat studia nie uczą, tylko pozwalają przetrwać kilka lat więcej bez pracy, a później płakać, bo zarobki marne...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kurs na kosmetyczkę
PostZamieszczono: 29 sty 2015, 13:20 
Dziewczyna szuka dobrego kursu na wizaż czy cos takiego. Macie jakieś sprawdzone kursy?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kurs na kosmetyczkę
PostZamieszczono: 31 maja 2016, 21:02 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
marz38 pisze:
Jak myślicie, lepiej skończyć szkołę kosmetyczną czy wystarczy kurs na kosmetyczkę? Co przyciągnie więcej klientów?

Najważniejsza jest praktyka i dobrze wykonana usługa. W papiery żaden klient nie zagląda, choć oczywiście szkoła też jest ogromnym atutem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kurs na kosmetyczkę
PostZamieszczono: 26 lip 2018, 17:27 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 lis 2017, 16:05
Posty: 14
Jeśli chodzi o bycie kosmetyczką i założenie własnego gabinetu, to moim zdaniem dobry pomysł. Tego typu usługi są coraz bardziej popularne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kurs na kosmetyczkę
PostZamieszczono: 19 sty 2021, 08:39 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 mar 2019, 04:20
Posty: 46
Też tak uważam. :D Kosmetyczek nigdy nie jest za mało! Dajmy na to paznokcie. Zawsze miałam problem z dostaniem się do kosmetyczki na zrobienie paznokci, bo tyle chętnych było. Więc w końcu kupiłam lampę UV, w https://nails.pl/ także zakupiłam lakiery, bazy itp. i teraz sama sobie robię paznokcie. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits