Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 13:41

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: szkolenie z zakresu BHP
PostZamieszczono: 13 sty 2021, 18:57 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lip 2020, 18:31
Posty: 93
Ostatnio byłam na szkoleniu BHP i muszę przyznać że było bardzo ciekawe, a spodziewałam się że będzie nudno :D. Do tego atmosfera była świetna, ale wiadomo jak ludzie są w porządku to i miło spędza się czas. Dodatkowo zauważyłam u jednego pana rewelacyjne buty męskie new balance takie jak mam w planach kupić chłopakowi na urodziny. Nie pomyślałam żeby zapytać gdzie były kupione i liczę że wy mi podpowiecie gdzie takie buty dostanę :D.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z zakresu BHP
PostZamieszczono: 23 lut 2021, 21:20 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lip 2019, 11:34
Posty: 128
Niezależnie w jakiej firmie pracujesz twój pracodawca ma obowiązek oznaczenia miejsc ewakuaji albo znaki przeciwpożarowe. Takie znaki są dostępne w super cenach na stronie sprzęt bhp śląsk Tam jest szeroki wybór, zamawiałam tam znaki ewakuacyjne i jestem zadowolona.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z zakresu BHP
PostZamieszczono: 23 lut 2021, 23:09 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 lut 2021, 23:07
Posty: 4
Najnudniejsze szkolenia jakie istnieją


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z zakresu BHP
PostZamieszczono: 26 lut 2021, 17:44 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2016, 21:13
Posty: 117
Szkolenia BHP są bardzo ważne, w każdym miejscu pracy, bez tego ani rusz. Trzeba być świadomym zagrożenia panującego dookoła nas. Co do tematu samego szkolenia, to wiem że oni maja ogromne wzięcie w tym temacie https://inzynieriabhp.pl Wiem ze można im zaufać, przeprowadzają szkolenia w wielu firmach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z zakresu BHP
PostZamieszczono: 14 wrz 2022, 18:43 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Michal221 pisze:
Niezależnie w jakiej firmie pracujesz twój pracodawca ma obowiązek oznaczenia miejsc ewakuaji albo znaki przeciwpożarowe.


Tak, ale żeby wiedzieć jak oznaczyć to musi być opracowana instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. W tej sprawie można skontaktować się z firmą https://fumopoz.pl/service/instrukcja-b ... ozarowego/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z zakresu BHP
PostZamieszczono: 11 paź 2022, 11:28 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
Jeśli potrzebujecie fachowej opieki w zakresie BHP to polecam kontakt z https://betprim-safety.pl/ . Przeprowadzają szkolenia wstępne i okresowe, kontrole warunków pracy, nadzór inwestycji lub remontów oraz pomoc przy uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji zawodowych dla pracowników. Dzięki nim Twoja firma na pewno będzie funkcjonować poprawnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z zakresu BHP
PostZamieszczono: 18 paź 2022, 16:07 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 679
Faktycznie takie kwestie są niezwykle ważne i jestem zdania, że jak najbardziej również powiadanie właściwych produktów z tego obszaru jest także całkiem ważne. Ja zazwyczaj je zamawiam bezpośrednio w https://znaki-bhp.pl/ i wiem, że to jest właśnie najlepsza opcja.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z zakresu BHP
PostZamieszczono: 13 gru 2022, 08:55 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2020, 11:33
Posty: 144
Takie szkolenia i kursy bhp wcale nie muszą być nudne. Trzeba tylko znaleźć firmę, która ma doświadczenie w ich prowadzeniu. Wówczas z takiego szkolenia można wynieść sporo wiedzy i praktycznych umiejętności. Jeśli chodzi o takie szkolenie bhp dla pracownika i szkolenia bhp dla pracodawców to mogę zaproponować firmę Centrum BHP s.c.. Tutaj ich telefon 536 836 278. Posiadają wiedzę, doświadczenie i sprawdzoną metodologię pracy. Prowadzą szkolenia w języku polskim oraz angielskim. W ofercie mają też szkolenia i kursy bhp online.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z zakresu BHP
PostZamieszczono: 17 sty 2024, 09:55 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2024, 11:29
Posty: 19
Koniecznie pamiętajcie też w swoich firmach o regularnym serwisie i przeglądzie sprzętu i instalacji przeciwpożarowych. Tego typu usługami zajmuje się firma https://askarprotect.pl/ - oferują przegląd i serwis zarówno gaśnic, hydrantów, jak i całych instalacji i czujek w budynkach. Dodatkowo, możecie u nich zamówić kompleksową dokumentację ppoż w konkurencyjnych cenach


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z zakresu BHP
PostZamieszczono: 17 sty 2024, 19:01 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sty 2024, 18:57
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Zastanawiam się nad szkoleniami online. Co Wy na to?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits