Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 22 sty 2020, 16:07 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2020, 16:07
Posty: 2
Witam.

Czy polecicie jakąś prace przez internet? jestem uziemiony ze złamaną nogą na najbliższe 3 miesiące, nie chce siedzieć bezczynnie, mam trochę gotówki odłożonej,
z chęcią bym w coś zainwestował, a nie mam zbytnio żadnych perspektyw...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 22 sty 2020, 16:09 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2020, 16:09
Posty: 1
Ja osobiście od ponad roku inwestuje już tylko i wyłącznie w BitCoiny na platformie www.projektinwestycyjny.pl

Na start nie wymagało to ode mnie żadnej wiedzy, wszystkiego się nauczyłem tam od specjalisty który doradzał mi co i jak robić.
Aktualnie zarabiam po 4-5 tysięcy tygodniowo i nie wyobrażam znowu pracować fizycznie. Wszystkie informacje znajdziesz na www.projektinwestycyjny.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 23 sty 2020, 12:58 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2020, 16:07
Posty: 2
Dzięki, zadzwonił do mnie konsultant i wszystko objaśnił, także zaczynam przygodę z zarabianiem !


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 12 lut 2020, 13:12 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lut 2020, 13:09
Posty: 1
Na pewno nie nabieraj się na ankiety, sprzedaż kosmetykow czy chemii, ani nie inwestuj w nic! Pomyśl o swoich umiejętnościach i poszukaj zleceń na portalach dla freelancerów.

_________________
https://pastelowydom.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 17 lut 2020, 10:20 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 mar 2019, 22:35
Posty: 6
W Internecie możesz teraz znaleźć dużo pracy i zarabiać siedząc przy komputerze nie mniej niż ktoś, kto codziennie idzie do pracy i pracuje fizycznie. Teraz najważniejsze jest nauczenie się czegoś, co jest bardzo poszukiwane w Internecie. Sprzedawaj swoje usługi online i zarabiaj. Mój brat, na przykład, tworzy strony internetowe, tworzy logo firmy i wiele więcej ... Wiele się tutaj nauczył https://www.logaster.com/pl/blog/logo-design-software/ i powoli zaczął sobie z tym wszystkim radzić, a teraz dobrze zarabia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 15 mar 2021, 14:06 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 kwie 2019, 13:56
Posty: 68
Generalnie ofert takiej pracy jest wiele. Słyszałam o ankietach jakiś czas temu. Nie próbowałam, ale wydało mi się to ciekawe. Możecie o tym poczytać np. tutaj https://zarabianienaankietach24.pl/. Są tam informacje na temat zarabiania na ankietach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 19 mar 2021, 11:31 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lip 2019, 09:48
Posty: 27
Pracuj w domu. Dwie możliwości prowadzenia działalności gospodarczej z dochodami od zaraz. Zarobki już w pierwszym miesiącu działalności 5 tys zł i wzwyż. Pierwsza dotyczy prowadzenia strony, portalu inwestycyjnego na zasadach franczyzy. Platforma wierzytelności wobec instytucji finansowych. Druga DG to uzyskanie dotacji na koparki kryptowalut. Możliwość pozyskania bezzwrotnej dotacji w wysokości 30 tys zł. Otrzymasz kompletny zestaw IT zawierający wszelkie moduły do prowadzenia działalności oraz kompleksowe doradztwo. Zainteresowanym podam bezpośredni kontakt, pisz na pracapewna@gmail.com z dopiskiem DG.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 24 kwie 2021, 19:14 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2018, 13:55
Posty: 98
A co powiesz na wypełnianie ankiet przez internet? Praca raczej Ciebie nie przemęczy, a możesz na tym fajnie zarobić. Jeśli temat wydaje Ci się być interesujący, polecam zapoznać się z artykułem: http://zarabianieprzezinternet24.pl/zar ... ankietach/ . Tu jest to szczegółowo opisane.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 25 kwie 2021, 08:22 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lip 2019, 09:48
Posty: 27
Ankiety ? jak ktoś się chce bawić w zarabianie to też moga być. - Tu konkretny biznes na lata. Dla osób chcących mieć dodatkowy niezależny, pasywny dochód. Poznaj firmę Safir. Mamy tu portfel, sejf sprzętowy do przechowywania wszelkich kryptowalut i walut. Dostajesz go do domu. Połączony z masternodem generuje Ci codziennie 100 firmowych coin a to obecnie wartość 46 €. I systematycznie wzrasta. Te dochody generuje Ci codziennie, tak długo jak będziesz posiadać sejf [ wielkość tableta ] Partnerem firmy jest OCS International Finance LTD Investment Bank. Zakup portfela, sejfu spłaca się w 1,5 miesiąca. Również możesz go sprzedać, jeśli nie będziesz potrzebować, zachowując z niego tylko dochody.
Możesz tu też uzyskiwać duże dochody dodatkowe, codzienne budując biznes [ jakie są to możliwości ? zobacz na stronie ] W ten sposób koszt sejfu może Ci się zwrócić już w pierwszym miesiącu. Możesz go kupić sam lub z kimś wspólnie. Dla osób chcących tu budować biznes ,strona do promocji biznesu za DARMO. Wszelkie szczegóły na stronie https://tuszybkakasa.pl.tl/ Główny partner firmy - OCS International Finance LTD Investment Bank https://ocs-finance.net/ lub kontakt na pracapewna@gmail.com z dopiskiem Safir


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 14 maja 2021, 11:11 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 maja 2021, 11:05
Posty: 2
Łatwa i przyjemna praca przez internet z Oriflame. Wypłata co 21 dni .Dołącz: www.orif-rejestracja.pl/katalog


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits