Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 07:06

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Konstrukcje reklamowe
PostZamieszczono: 26 mar 2021, 14:40 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 gru 2020, 09:51
Posty: 336
Szukam firmy, która przygotuje dla mnie kilka konstrukcji reklamowych w formacie megaboard lub gigaboard. Zależy mi na kimś kto tą tematykę faktycznie dobrze zna i ma duże doświadczenie. Sama nie znam tematu na tyle, by podejmować indywidualną decyzję, więc jeśli chodzi o wykonanie i dobór konkretnych rozwiązań to chętnie zdam się na kogoś kto wszystko mi wyjaśni i przedstawi najkorzystniejszą ofertę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Konstrukcje reklamowe
PostZamieszczono: 30 mar 2021, 11:01 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2020, 14:59
Posty: 460
My pod kątem konstrukcji, megaboardów współpracujemy z Inteligentna Reklama (http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/). Robią dla nas konstrukcje, które potem w różnych miejscach się pojawiają, bo firma ma sporo oddziałów w całym kraju. Jeśli chodzi o same konstrukcje, wszystko solidnie wykonane, poza tym ciekawe rozwiązanie, które mają dynamizować i pobudzać kontakt z klientem więc pod tym kątem super.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Konstrukcje reklamowe
PostZamieszczono: 01 kwie 2021, 02:38 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sie 2020, 11:41
Posty: 95
Ja bym powstrzymała się od takich inwestycji, bo mamy już trochę inne czasy i takie reklamy w przestrzeni publicznej, coraz częściej postrzegane są jako zakłócanie harmonii przestrzeni zewnętrznej. A chcąc się reklamować oczekujemy raczej pozytywnych emocji. Warto więc przemyśleć marketing internetowy jak ja to zrobiłam, gdzie przy odpowiedniej technice, można zyskać znacznie większy zasięg dotarcia przekazu. Dla mnie działa właśnie w tski sposób agencja http://mmsummit.pl/ widzę po prostu więcej zapytań ofertowych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Konstrukcje reklamowe
PostZamieszczono: 06 kwie 2021, 16:29 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 mar 2021, 17:33
Posty: 13
Takie konstrukcje to cos rewelacyjnego :)

projektant instalacji sanitarnych


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Konstrukcje reklamowe
PostZamieszczono: 30 kwie 2021, 20:08 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 kwie 2021, 20:03
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Takie konstrukcje przydają się na pewno jeśli ktoś jeździ na targi pracy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Konstrukcje reklamowe
PostZamieszczono: 08 wrz 2021, 17:13 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 674
Niestety ja jeszcze nie miałem okazji dowiadywać się jak takie konstrukcje są zbudowane, ale na pewno bardzo fajnym tematem są meble miejskie. Zdecydowanie bardzo ciekawie ten temat poruszono na stronie https://argonaut.edu.pl/architektura/me ... m-pojeciem i jestem przekonany, że warto jest się z nimi zapoznać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Konstrukcje reklamowe
PostZamieszczono: 24 maja 2022, 15:05 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sty 2019, 11:18
Posty: 312
Faktycznie akurat jeśli chodzi o ofertę http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe to będzie można na nich liczyć. Konstrukcje często dostępne od ręki więc nie trzeba na reklamę dużo czekać a 50 metrów kwadratowych to już taka opcja, która w praktyce się fajnie sprawdza i z dużej odległości będzie widoczna. Jeśli chodzi o reklamę przy drodze to już będzie takie sensowne rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Konstrukcje reklamowe
PostZamieszczono: 29 maja 2023, 13:04 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2020, 21:32
Posty: 174
Moim zdaniem taką konstrukcją reklamową można nazwać również reklamy stacjonarne, a konkretnie te na targach. Na targi przygotowujemy swoje stanowiska, aby zachęcić Klientów do sprawdzenia oferty. Stoisko można stworzyć samodzielnie, ale jeśli zależy Wam na profesjonalnym wyglądzie, to można zerknąć na ofertę kappexpo.pl .


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits