Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 00:49

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 11 maja 2010, 15:59 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 maja 2010, 15:04
Posty: 21
Bo uważam, że jeśli po skończeniu studió nie będę się rozwijał to coś stracę. Czas leci,w szystko się zmienia, mój zawod tez za jakiś czas może sie "przeterminować" ;) a takie szkolenia sprawią, że zawsze gdzieć będę mógł napisać, że skończyłem to i to. Zawsze to mi pomoże, nic nie stracę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 13 lip 2010, 10:50 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lip 2010, 09:52
Posty: 56
Chodzę na szkolenie wtedy kiedy czegoś potrzebuje i wiem, że przyda mi się ono w przyszłości. W szkoleniu na które chcę się wybrać jest nie tylko sam temat, ale również konkretne zagadnienia jakie mają być na nim poruszone, forma, wykorzystane techniki, ilość osób, trener, logistyka. Jeśli informacja o szkoleniu jest lakoniczna i nie zawiera konkretnych informacji o nim to zdecydowanie nie mam ochoty się na nie wybrać choćby sam temat wydawał się atrakcyjny.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 24 sie 2010, 20:53 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sie 2010, 14:46
Posty: 20
Bo bez szkoleń zostałbym w tyle. Taka prawda, teraz nie wystarczą studia, tylko trzeba cały czas się rozwijać i działać. Trzeba robić wszystko aby nas zauważono.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 27 sie 2010, 13:34 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lip 2010, 09:52
Posty: 56
Mareksy pisze:
Bo bez szkoleń zostałbym w tyle. Taka prawda, teraz nie wystarczą studia, tylko trzeba cały czas się rozwijać i działać. Trzeba robić wszystko aby nas zauważono.


Studia są ważne, ale są coraz bardziej traktowane jako element, który mamy w CV podobnie jak nazwisko, nr tel i hobby. I powiedzmy sobie szczerze, że mało które studia pozwalają nam zdobyć konkretną wiedzę i rozwinąć umiejętności potrzebne w rzeczywistości. Dla pracodawców dużo istotniejsze jest to co potrafię zrobić, jakie mam doświadczenie, predyspozycje itd. Bez szkoleń nie wyobrażam sobie jak mógłbym funkcjonować w dzisiejszej rzeczywistości.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 27 sie 2010, 22:02 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 16:12
Posty: 47
I ja tak myślę, studia teraz są normą, która widnieje w co drugim cv. Dlatego takie szkolenie może pomóc nam wygrać podczas walki o jakieś ciekawe stanowisko.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 30 sie 2010, 16:02 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Kiedyś wystarczyło skończyć studia , aby moc sie przebić na rynku pracy. Dziś sytuacja sie zmieniła i wyosrzyły kryteria oceny pracowników. Cv bez dodatkowych kursów, czy szkoleń to marne CV.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 30 sie 2010, 20:13 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 cze 2010, 13:58
Posty: 30
No tak, ale nie warto chodzić na szkolenia, byleby chodzić i uzupełnić ć -zgadza się? Trzeba wybierać takie skzolenia, któe przydadzą nam się w życiu, które potem wykorzystamy w swojej pracy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 30 wrz 2010, 17:40 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:29
Posty: 37
Szymon_ pisze:
No tak, ale nie warto chodzić na szkolenia, byleby chodzić i uzupełnić ć -zgadza się? Trzeba wybierać takie skzolenia, któe przydadzą nam się w życiu, które potem wykorzystamy w swojej pracy.


no pewnie!
Ja nie mam czasu aby chodzić na wszystkie szkolenia, któe są tanie, darmowe lub po prostu mi się podobają. Wybieram te, które na pewno przydadzą mi się.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 05 paź 2010, 08:17 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
Warto się dokształcać, poza tym warto uaktualniać zdobytą już wiedzę :)

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 05 paź 2010, 14:25 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 wrz 2010, 13:34
Posty: 25
Biorę udział w szkoleniach przede wszystkim po to aby podnieść swoją wiedzę na interesujący mnie temat. Szkolenia są dobrym "dodatkiem" do studiów. Warto brać udział w takich, które podniosą nasze kwalifikacje a zdobyta na nich wiedza będzie procentować w późniejszym życiu zawodowym.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits