Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 11:22

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Firma produkcyjna?
PostZamieszczono: 19 paź 2019, 18:07 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sty 2017, 15:01
Posty: 95
Hejo. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie założenie firmy produkcyjnej. Wiadomo na początku nie będzie wielu pracowników, ale firmy produkcyjne mają to do siebie, że zatrudniają ich ostatecznie sporo. Jak sobie poradzic z taką ilością pracowników, według Wasze doświadczenia? Mi znajomi polecali oprogramowanie https://wfirma.pl/kadry-i-place . Ma ono wiele fukncji takich jak rozliczanie wynagrodzeń i dokumentacja do ZUS co pomoże przy tak wielu pracownikach. Można też generowac umowy. A co Wy sądzicie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Firma produkcyjna?
PostZamieszczono: 12 lut 2020, 10:10 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2020, 19:59
Posty: 41
Myślę, że to spore ułatwienie i na pewno przyda się takie narzędzie. A myślałaś żeby wprowadzić w firmie Pracownicze Plany Kapitałowe jak już zwiększysz liczbę pracowników? Uważam, że to całkiem ciekawy sposób oszczędzania. Na pewno przydałoby się też jakieś profesjonalne doradztwo w wyborze PPK by usprawnić cały proces wdrożenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Firma produkcyjna?
PostZamieszczono: 23 lip 2021, 19:41 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 cze 2021, 15:44
Posty: 17
Prowadzenie procesu APQP, PPAPzleciliśmy firmie zewnętrznej https://sqda.pl/doradztwo-inzynieryjne/prowadzenie-procesu-apqp-ppap/na pełen etat, zgodnie z ustaleniami częściowo – zdalnie lub wykonywana z biura. To pczywiście też ogranicza koszty związane z dojazdem. Wszyscy pracownicy zaangażowani w projekt podpisali klauzulę poufności, która zapewnia ochronę firmowego know-how. Dodatkowo na plus jest fakt, że ich inżynierowie przeszkoleni są m.in. z narzędzi i kluczowych metod jakości takich jak planowanie jakości i zatwierdzanie części.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Firma produkcyjna?
PostZamieszczono: 02 wrz 2021, 17:00 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 paź 2020, 12:27
Posty: 22
Bardzo przydatną aplikacją w prowadzeniu firmy jest OnePower. Zawiera wiele przydatnych funkcji, w tym takich które umożliwiają koordynowanie pracy osób zatrudnionych. Więcej informacji na ten temat można przeczytać na stronie https://smart4up.com/.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Firma produkcyjna?
PostZamieszczono: 13 maja 2022, 19:55 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
W firmie produkcyjnej bardzo przydaje się korzystanie z takich rozwiązań jak walidacja czyszczenia https://bnt-sigma.pl/walidacja-czyszczenia, pozwala to zwiększyć kontrolę nad procesami czyszczenia czy mycia maszyn i sprzętów na lini produkcyjnej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Firma produkcyjna?
PostZamieszczono: 29 mar 2024, 23:12 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 334
Mam pytanie ogólne o przetworniki prądowe , bo czytałam, że od czasu warto je uzupełniać, żeby wszystko działało tak, jak powinno, a na pewno wymiana nie jest droga. Ciekawi mnie jednak całkowity koszt, dlatego dajcie proszę znać, jak to wygląda, z własnego doświadczenia. Uważam, że naprawdę to jest konkretne. Co wiecie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits