Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 06 lip 2018, 11:37 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 lip 2018, 11:33
Posty: 2
Bardzo lubię imprezy integracyjne, bo są na nich świetne atrakcje. Ostatnio był pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego, który doszedł do 1/4 mistrzostw świata we freestyle football. Jego sztuczki były ciekawe i oryginalne. Wywołało to na mnie ogromne wrażenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 28 lip 2018, 21:15 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sty 2018, 13:03
Posty: 1
W tym roku po raz drugi byłem na imprezie integracyjnej z firmy, którą organizowali w Kamionce Wielkiej w domu Acapulco. Jak dla mnie rewelka. Pyszne swojskie menu, wyśmienicie przygotowany bankiet firmowy, super obsługa i czyste pokoje. A jako,że integracja trwała 3 dni to było jeszcze ognisko, wycieczki po okolicy (a jest co zwiedzać) i atmosfera, która zacieśnia więzy pomiędzy pracownikami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 21 lis 2018, 00:48 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 lis 2018, 00:45
Posty: 1
My byliśmy ostatnio w ciekawym miejscu, było to rancho Colorado w Trzcielu. Mi od razu przypadło do gustu, bo uwielbiam konie, a tam właśnie były. Bardzo ładne pokoje hotelowe, jedzenie i obsługa również na plus. Piękne widoki, lasy, jeziora, takie zupełnie inne świeże powietrze. Był również basen, miejsce na ognisko by wspólnie posiedzieć. Jak dla mnie super czas- wrócę tam z rodzinką.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 17 gru 2018, 10:14 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 gru 2018, 09:23
Posty: 70
Ja uważam, że imprezy integracyjne w firmie są niezbędne. Przynoszą obustronne korzyści - zarówno pracodawcy, który ma szanse lepiej poznać swoich pracowników, jak i samym pracownikom - integracja zespołu, zacieśnienie więzi itp. Grunt, by impreza integracyjna była dobrze zaplanowana i przemyślana ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 11 lut 2019, 13:51 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 gru 2018, 16:08
Posty: 7
Poszłam na pierwszym w swoim pracowniczym życiu imprezę integracyjną. Szef zorganizował ją w bardzo kameralnym miejscu - restauracji Akademia na Mokotowie. Z początku było dość drętwo, bo wszyscy zachowywali pozory. Jest to niezwykle eleganckie miejsce, więc może to z początku blokowało towarzystwo. Ale potem, gdy obsługa zadbała o % , to się fajnie rozkręciło. Było super.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 21 sie 2019, 11:20 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
Takie wyjazdy często wiążą się z tym, ze dużo spacerujecie po mieście czy górach. Co w przypadku gdy pojawi się uciążliwy odcisk? Tutaj : http://ktomalek.pl/blog/odciski-i-pecherze-na-stopach-jak-sobie-z-nimi-radzic/w-41 znajdziecie kilka pomysłów na to, jak sobie z nimi poradzić i zniwelować trochę ból podczas chodzenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 29 lis 2019, 17:46 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 lis 2019, 12:55
Posty: 5
Z doświadczenia wiem, że imprezy integracyjne są bardzo ważne, ale raz na jakiś czas przydaje się też jakiś wyjazd motywacyjny. Nie ma co na tym oszczędzać, bo to naprawde swietnie spaja zespol. Najlepiej wybrac dobra firme do organizacji. Dla przykladu https://bissole.pl/wyjazdy-integracyjne-dla-firm/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 29 kwie 2020, 16:08 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lip 2019, 15:34
Posty: 71
Jeśli chodzi o organizację imprezy integracyjnej w firmie to moim zdaniem warto jest skorzystać z usług firmy https://rentatent.com.pl/oferta/duze-ev ... -plenerze/ . Mają oni spore doświadczenie w organizacji takich imprez więc moim zdaniem warto jest im w tej kwestii zaufać. Polecam wam się w nimi w tej sprawie skontaktować


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 25 mar 2022, 18:09 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
Jestem zdania, że imprezy integracyjne to świetne rozwiązanie. W swojej firmie zorganizowaliśmy już kilka takich imprez i wyszło bardzo dobrze. Pracownicy byli zadowoleni a to najważniejsze. My zdecydowaliśmy się na catering w kwestii zapewnienia przekąsek , natomiast napoje alkoholowe zamawialiśmy na stronie https://taniahurtownia.pl/. Mają naprawdę szeroką ofertę w przystępnych cenach. Polecam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 18 wrz 2023, 10:06 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lip 2023, 11:48
Posty: 168
Szukasz krzeseł bankietowych lub do biura? Świat Krzeseł ma różnorodne modele. Oto link https://swiat-krzesel.pl/pol_m_Biuro-Lo ... e-244.html Możliwe, że coś wpadnie ci w oko.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits