Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:01

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: kurs językowy dla pracowników
PostZamieszczono: 23 lut 2016, 01:43 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:16
Posty: 1
Niektóre firmy, wynajmują różne miejsca na terenie miasta, różne sale. Zazwyczaj są to szkoły lub kluby. Tak na przykład robi firma X, która oferuje szkolenie języka angielskiego w korporacjach. W zasadzie taki sposób uważam za bardzo dobry, bo możemy wybrać sobie takie miejsce, które jest najbliżej naszego domu. Natomiast co do samego szkolenia, to uważam, że angielski to podstawa w firmie i każdy pracownik powinien mieć możliwość w dokształcaniu się i jego utrwalaniu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs językowy dla pracowników
PostZamieszczono: 27 cze 2017, 13:21 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 mar 2017, 14:29
Posty: 14
Super pomysł, aby dopłacać pracownikom do nauki języka. Muszę przyznać, że powinno ich to bardziej zmotywować do pracy - zwłaszcza na dzisiejszym rynku, gdzie znajomość języków obcych jest na porządku dziennym.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs językowy dla pracowników
PostZamieszczono: 27 maja 2019, 15:35 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 paź 2018, 09:22
Posty: 30
Język obcy w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny, przez wielu nawet uznawany za ,,klucz do sukcesu". Nie każdy pracodawca będzie jednak skłonny dopłacać pracownikowi do nauki języka obcego. W wielu firmach język obcy trzeba znać już na samym początku kariery, co sprawdzane jest np. podczas rozmowy rekrutacyjnej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs językowy dla pracowników
PostZamieszczono: 21 wrz 2021, 16:56 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2015, 00:42
Posty: 28
Zgadzam się z Tobą, język angielski pozwala dziś na podjęcie pracy na lepie płatnych stanowiskach. Dobry pracodawca dbając o ścieżki rozwoju pracowników decyduje się na kursy business dla pracowników. Dla mnie to ważny element oceny pracodawcy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs językowy dla pracowników
PostZamieszczono: 25 wrz 2021, 22:32 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 gru 2020, 12:59
Posty: 43
Owszem, są różne kursy dla pracowników, ale nie w mojej firmie. A bardzo chciałabym nauczyć się języka angielskiego, żebym mogła się bez problemu porozumieć. Dla siebie przede wszystkim, a może w przyszłości lepszą pracę znajdę. Trochę pamiętam ze szkoły. Bardzo dużo dają mi takie lekcje na https://youtu.be/YRe-hR6QNjk , szczerze polecam. Ta jest o czasie Present Continuous. Dużo więcej daje mi taka lekcja niż siedzenie nad książką. Tutaj wiedza sama wchodzi do głowy, metoda nauki jest super.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs językowy dla pracowników
PostZamieszczono: 04 maja 2022, 22:39 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Oczywiście jeśli pracownicy nie znają języka to warto im takie kursy organizować. Jednak najlepiej o taką edukację zadbać jeszcze za młodu i wielu rodziców decyduje się wysyłać dziecko na zajęcia dodatkowe. Tutaj https://miastobialystok.pl/2022/04/06/j ... ego/43021/ można poczytać rady jak to zorganizować i jak się do tego przygotować


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs językowy dla pracowników
PostZamieszczono: 28 lis 2022, 18:46 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 736
Bardzo dobra będzie jednak nauka angielskiego biznesowego https://englishbestway.pl/ . Szczerze mówiąc cieszę się, że tutaj się zapisałam, tym bardziej, że zdobyłam tutaj naprawdę wielką wiedzę


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs językowy dla pracowników
PostZamieszczono: 30 lis 2022, 13:07 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 wrz 2022, 13:12
Posty: 12
Ulepszenie firmy to moim zdaniem szkolenie pracowników. Warto zdecydowanie zainwestować w szkolenia z języka angielskiego https://speakingo.com/szkolenie-pracown ... ielskiego/ . Dzięki temu pracownicy mają większe kwalifikacje. A rozmowa z kontrahentami z innego kraju nie będą już problemem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs językowy dla pracowników
PostZamieszczono: 31 sty 2023, 12:19 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 736
Myśleliście może o tym by zapisać się na hr szkolenie ? Właśnie w ostatnim czasie natrafiłam na tą ofertę i widziałam, że dostępne są tutaj bardzo wartościowe szkolenia, więc może akurat zdecydujecie się na takie rozwiązanie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs językowy dla pracowników
PostZamieszczono: 11 sie 2023, 07:48 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 sty 2023, 15:40
Posty: 36
Angielskiego można się także uczyć w domu i wiem, że kanał Speakingo https://www.youtube.com/c/AngielskiSpeakingo/videos jest bardzo pomocny. Tutaj można znaleźć praktyczne filmiki, które wyjaśniają gramatykę, wymowę i różne angielskie zwroty. To wygodna forma nauki.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits