Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 03:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ogrzewanie
PostZamieszczono: 10 lut 2022, 11:13 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sty 2019, 11:18
Posty: 312
Możecie polecić mi jakąś firmę, która zajmuje się wykonywaniem instalacji grzewczych w Wielkopolsce? Jestem na etapie budowania domu i właśnie zastanawiam się nad ogrzewaniem. Szukam jakieś firmy, która będzie mogła mi coś w tym zakresie zaproponować, podpowiedzieć i potem zajmie się także wykonaniem takiej instalacji. Jeśli jesteście już po tym etapie to podzielcie się opiniami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie
PostZamieszczono: 11 lut 2022, 09:31 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2020, 14:59
Posty: 460
Zobacz sobie jakie propozycje zaoferuje Ci www.grambet.pl. Firma zajmuje się instalacjami grzewczymi 30 lat, mają bardzo duże doświadczenie i faktycznie na ich pomoc w tym zakresie będzie można liczyć. Dobre podejście do klienta i zawsze próba zaoferowania takich rozwiązań, które przynosić będą pozytywne efekty.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie
PostZamieszczono: 15 maja 2022, 15:39 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 334
Ja mam tradycyjny piec, ale w tym roku chce wybrać coś bardziej już eko. Właśnie znalazłam artykuł https://domowniczy.pl/dofinansowanie-do ... 2022-roku/ z którego można się dowiedzieć na jakie nawet dofinansowania w tym kierunku możemy liczyć. Także świetnie, na pewno warto się z nim zapoznać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie
PostZamieszczono: 19 cze 2022, 08:03 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 15:29
Posty: 297
Ja z kolei palę w piecu węglem. Zastanawiam się nad zamówieniem w tym roku węgla od Al Pari - skład węgla. Mają dość korzystne ceny i dowożą węgiel swoim transportem w całej Polsce. Gdyby Cię zainteresowała ich oferta, to tutaj masz ich stronę internetową https://www.alpari.com.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie
PostZamieszczono: 26 kwie 2023, 18:44 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 678
Tak naprawdę samo ogrzewanie jest rzeczywiście bardzo ważne i i nie wiem czy kiedykolwiek ktoś z was w ogóle zastanawiał się nad posiadaniem pompy ciepła. W sumie ja zainteresowany byłem zakupem takiego urządzenia z firmy Kaisai ale jakoś nie za bardzo mi ona podpasowała. Mimo wszystko nadal szukam sprawdzonego urządzenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie
PostZamieszczono: 28 cze 2023, 10:33 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lut 2019, 11:44
Posty: 215
Ja zdecydowalem się u siebie na pompę ciepła od firmy Fonko. Działa znakomicie, jest niezawodna, energooszczędna i gwarantuje mi odpowiednią temperaturę w domu niezależnie od pory roku.

_________________
https://www.domix.info.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie
PostZamieszczono: 28 cze 2023, 11:14 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 740
Dużo osób zachwalało sobie podgrzewacz do wody przepływowy


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie
PostZamieszczono: 16 lip 2023, 10:47 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 678
Mam pewne obawy co do wydajności pomp ciepła Kaisai w skrajnie niskich temperaturach. Zastanawiam się, czy to oznacza, że będą one mniej skuteczne w chłodne zimowe dni. Czy powinienem zwracać uwagę na modele o wyższej wytrzymałości na zimno? Czy ktoś mógłby podzielić się swoim doświadczeniem w tej kwestii? Jak te modele radzą sobie w ekstremalnych warunkach?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie
PostZamieszczono: 20 lip 2023, 11:37 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 472
Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, u kogo mogłabym uzyskać najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o energię odnawialną. Znajomy doradził mi, że całkiem sporą ofertę jeżeli chodzi o pompy ciepła, rekuperacji czy wentylację może mi zapewnić firma https://www.stiebel-eltron.pl/pl/produk ... ialna.html. Muszę się z nimi skontaktować, żeby poznać więcej szczegółów


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ogrzewanie
PostZamieszczono: 26 wrz 2023, 14:18 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 740
A co powiecie na sprzedaż węgla hurt ? Właśnie nie tak dawno natrafiłam na tą stronę i widziałam, że można tutaj kupić bardzo kaloryczny węgiel, do tego cena również jest atrakcyjna


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits