Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 15 kwie 2009, 19:10 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:01
Posty: 7
Kolejny temat kolejne pytanie :) Dt. tego co najbardziej interesuje ludzi którzy dopiero wchodzą w życie zawodowe, a mianowicie jakiego wynagrodzenia powinien oczekiwać Trener bez doświadczenia zatrudniony na prawie pół etatu ? Jaka forma zapłaty jest korzystna, jak należy podejść do negocjacji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 16 kwie 2009, 14:38 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2009, 14:36
Posty: 5
Jesteś początkujący to i raczkujące wynagrodzenia przed Tobą trenerze ;)
Zależy jak często będzie organizował szkolenia i jakiego rodzaju będą te szkolenia. Negocjacje najlepiej miękkie ;) inaczej dużo nie wynegocjujesz nowicjuszu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 16 kwie 2009, 21:06 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2009, 20:49
Posty: 5
Spotkałem się niedawno z kolegą, który jest niby takim trenerem przeprowadzającym szkolenia. Lecz odnośnie wysokości zarobków nie wspominał, czyli pewnie za wysokie to one nie są, a cały czas w rozjazdach jest.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 17 kwie 2009, 14:07 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 kwie 2009, 13:59
Posty: 9
To zależy czego trener i jaki trener.
Znam początkującego trenera ale znakomitego nauczyciela pracuje tylko z małymi grupami do 10 osób. 6 godzinne szkolenie to jedyne 1500 więc nie takie małe


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 17 kwie 2009, 20:46 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 kwie 2009, 20:39
Posty: 4
Jeżeli jesteś sam sobie szefem, a zarazem trenerem to zarabiasz spoko kasę. A gdy jesteś wysłannikiem pana, to niestety twoje zarobki sięgają "dna oceanu".


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 17 kwie 2009, 21:10 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 kwie 2009, 21:06
Posty: 5
Mój brachol jest trenerem i wykłada godzinami na temat kultury osobistej w pracy.
Dziennie może dużo się nie napracuje, pozyskuje klientów tygodniami, a weekendami organizuje jego firma wykłady. Z tego co się orientuje to na legalu ma 3500 na rękę miesięcznie. Praca bardzo dobra, lecz ciągle w rozjazdach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 21 kwie 2009, 20:26 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 kwie 2009, 20:24
Posty: 5
3,5 tysiola na rękę ? Sam bym w to wszedł gdybym choć trochę miał pojęcia na jakiś temat. Nie mam żadnego pojęcia, dlatego jestem tym, który uczestniczy w tym i się niby "dokształca" :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 25 kwie 2009, 22:28 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 kwie 2009, 22:07
Posty: 6
zaro79 pisze:
3,5 tysiola na rękę ? Sam bym w to wszedł gdybym choć trochę miał pojęcia na jakiś temat. Nie mam żadnego pojęcia, dlatego jestem tym, który uczestniczy w tym i się niby "dokształca" :D


zaro co rozumiesz przez niby się dokształca czyli jeździsz na szkolenia dla sztuki. Jeżlei tak to chyba nietędy droga wg mnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 30 kwie 2009, 10:59 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 kwie 2009, 05:45
Posty: 7
Lokalizacja: Poznań
Tez zaczęłam myśleć nad tym, czy uczenie innych nie jest tym, co sprawiłoby mi największą satysfakcje. Ale z moich doświadczeń wynika, ze nie staż decyduje o tym, czy ktoś prowadzi dobre szkolenia czy nie. Bywałam na szkoleniach wyjadaczy, którzy niczego mnie nie nauczyli. I bywam na szkoleniach młodych ludzi, którzy dają taki power, ze człowiek zmienia bieg swojego życia. Zauważyłam, ze ci, co maja wiele tytułów i wielkie firmy, często mało dbają o efekt szkolenia. Dlatego przy wyborze kieruje sie własnym odczuciem.

I stad myślę, Greg, ze nie ważne czy jesteś początkujący, czy nie. Bo to ile zarobisz zależy od Twoich umiejętności i tego, ile dasz uczestnikom kursu, a nie od tego, czy pracujesz już dwadzieścia lat w tym zawodzie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 29 maja 2009, 16:26 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 maja 2009, 16:03
Posty: 7
Ciekawy jestem ile zarabia taki naprawdę dobry trener, ze wszystkimi certyfikatami i tymi innymi bajerami :D. Czy można sobie prowadzić wtedy bardzo godziwe życie. Nie to co teraz ehh :/


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits