Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:59

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Inwestycja
PostZamieszczono: 16 mar 2021, 07:08 
Jeśli komuś zależy na dobrej inwestycji to polecam skorzystać z firmy https://condo.pl/ .W tej firmie można zainwestować w apartamenty na sprzedaż .


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Inwestycja
PostZamieszczono: 06 kwie 2021, 16:29 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 mar 2021, 17:33
Posty: 13
Super opcja taka inwestycja, mega mi się podoba !!

projektant instalacji sanitarnych


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Inwestycja
PostZamieszczono: 04 lip 2021, 13:34 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 736
Dzień dobry. W jaki sposób inwestujecie? W ostatnim czasie założyłam konto w XTB i powiem wam, że wszystko idzie po mojej myśli. Konto tutaj to była świetna decyzja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Inwestycja
PostZamieszczono: 24 lip 2021, 17:00 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 lip 2021, 23:55
Posty: 1
Myślę że w dzisiejszych czasach najlepszą formą inwestycji są nieruchomości :)
A wy co sądzicie na ten temat? :)
______________________________
Wózki do bram przesuwnych PSG


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Inwestycja
PostZamieszczono: 28 lip 2021, 12:22 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2018, 23:08
Posty: 101
Mateusz_93 pisze:
Myślę że w dzisiejszych czasach najlepszą formą inwestycji są nieruchomości :)
A wy co sądzicie na ten temat? :)
______________________________


Zdecydowanie tak. My przeważnie kupujemy za gotówkę, więc mamy dodatkowo większe możliwości negocjacji ceny. Inwestujemy w nieruchomości pochodzące z rynku wtórnego i przekształcamy je w luksusowe pensjonaty i hotele. Bazę
takich budynków możesz znaleźć na przykład tutaj https://www.nieruchomosci.orange.pl/szczegoly_ogloszenia/1951//. Dobiliśmy z nimi targu odnośnie dwóch nieruchomości i jesteśmy z transakcji zadowoleni. Mają ciekawe obiekty usytuowane w atrakcyjnych miejscach dla turystów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Inwestycja
PostZamieszczono: 16 cze 2022, 00:23 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Tak jak mówicie inwestowanie w nieruchomości bardzo się opłaca i wiele osób tak robi. Dlatego też polecam odwiedzić biuro nieruchomości kraków i sprawdzić jakie są dostępne oferty. Warto też zapytać pośrednika o radę na co patrzeć podczas wyboru nieruchomości pod inwestycje


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Inwestycja
PostZamieszczono: 31 lip 2022, 16:28 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2020, 11:33
Posty: 141
Zdecydowanie się z tobą zgadzam. Zwłaszcza apartamenty inwestycyjne są dobrą formą inwestycji. Rzecz jasna nie każda nieruchomość będzie odpowiednia, ale niektóre apartamenty nad morzem czy apartamenty zakopane to może być strzał w 10. Warto w temacie takiej inwestycji skonsultować się ze specjalistami. Tutaj https://marshallre.pl/ macie firmę, która pomaga w takich inwestycjach - od wyboru apartamentu, przez jego wyposażenie, po usługę najmu czy nawet pomoc w pozyskaniu finansowania.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Inwestycja
PostZamieszczono: 31 sie 2022, 19:06 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Każdy zdaje sobie sprawę, że inwestowanie jest dobrą rzeczą, lecz czasami nie jest tak kolorowo. Mam na myśli branie kredytów i wejście w petle długów. Należy błyskawicznie się z tym uporać , myślę że może pomóc konsolidacja chwilówek . Jest to na pewno pomocne rozwiązanie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Inwestycja
PostZamieszczono: 09 wrz 2022, 13:52 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 sie 2022, 14:43
Posty: 93
W takim razie jeżeli rozważacie inwestycje w mieszkania na rynku pierwotnym to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na takie aspekty, jak wykończenie i jednocześnie spełnienie warunków metrażowych podczas odbioru mieszkania. Jeżeli nie wiesz jak dokładnie to wygląda to zdecydowanie mogę polecić do sprawdzeni artykuł https://dabrowka.com.pl/Blog/jak-wyglada-odbior-mieszkania-od-dewelopera/ z którego dowiecie się więcej i co najważniejsze nie pominiecie żadnego aspektu jeśli będziecie na tym etapie transakcji. Pozdrawiam serdecznie!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Inwestycja
PostZamieszczono: 19 lip 2023, 20:56 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 gru 2020, 20:23
Posty: 17
Prawdę mówiąc, nie. Dla mnie to miejsce to bardziej biznes, z pomocą którego chcę się rozwijać i cały czas stawiać na nogi. Najprzyjemniejszą rzeczą, jaką ta wyspa może mi zaoferować, jest możliwość dobrego zarobku na Mieszkania Na Sprzedaż Na Teneryfie . Ponadto niedawno dowiedziałem się, że pomoże mi to w uzyskaniu obywatelstwa. Moim zdaniem to całkiem nieźle. A więc pozostaje tylko zacząć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits