Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:03

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dieta a cukrzyca
PostZamieszczono: 24 wrz 2020, 18:07 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 wrz 2020, 13:13
Posty: 16
W cukrzycy, dieta to niemal połowa sukcesu. Co niezwykle ważne, kwestia wyboru konkretnych produktów ma po prostu kolosalne znaczenie. Tutaj liczy się przede wszystkim indeks glikemiczny który ma znaczenie w kontekście samopoczucia, ale także gubienia konkretnych kilogramów. Na pewno warto zwracać na niego uwagę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dieta a cukrzyca
PostZamieszczono: 27 lis 2020, 12:10 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lis 2020, 10:02
Posty: 8
Co ciekawe, cukrzycy ponoć można się nabawić, właśnie przez złą dietę. Ktoś tego doświadczył? Pytam, bo sam czasem zastanawiam się nad pewną korektą nawyków żywieniowych. :shock:


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dieta a cukrzyca
PostZamieszczono: 05 gru 2020, 08:03 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lip 2019, 09:51
Posty: 58
Ależ oczywiście, że jeśli nie dbasz o zdrowe posiłki, masz złe nawyki żywieniowe to możesz się nabawić cukrzycy. Dlatego dieta jest ważna nie tylko gdy już masz cukrzycę stwierdzoną, ale także jako profilaktyka tej choroby. Jeśli chcesz się zdrowo odżywiać, a nie masz czasu na zakupy i gotowanie zdrowych posiłków to warto skorzystać z diety pudełkowej. Bardzo smaczne i zdrowe posiłki ma firma Fitomania - http://fitomania.com.pl/. Co ważne ich dania mają niski indeks glikemiczny, co daje gwarancję uczucia sytości oraz utrzymania stałego poziomu cukru we krwi. A to w zapobieganiu cukrzycy, jak i w jej leczeniu jest najważniejsze. Firma dostarcza posiłki na terenie Małopolski i Śląska.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dieta a cukrzyca
PostZamieszczono: 22 gru 2020, 18:56 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lut 2020, 15:02
Posty: 58
Jeśli nie wiemy jak zabrać się za taką dietę przy cukrzycy to warto skorzystać z pomocy dietetyka. Poza tym trzeba szukać jakichś zdrowych produktów, które są dobre przy cukrzycy. W sklepie http://zdrowszezycie.pl/ jest mnóstwo zdrowej żywności i wiele fajnych i ciekawych ziół.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dieta a cukrzyca
PostZamieszczono: 12 sty 2021, 19:20 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lip 2019, 11:34
Posty: 128
Chcesz schudnąć? Mnie się to na szczęście udało. Dzięki firmie catering dietetyczny warszawa Mnie się to udało z pewnością. Ich dania mają świetny smak, odpowiednie wartości makro i mikro. Nie mam nigdy czasu na gotowanie, szczególnie tylko dla siebie, zamawiając ten catering czuje się lepiej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dieta a cukrzyca
PostZamieszczono: 09 lut 2021, 22:18 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 lut 2021, 01:47
Posty: 34
Tam wyżej słusznie ktoś napisał, że cukrzycy mozna sie nabawic własnie przez niewłaściwą diete. Nieprawidłowe praktyki żywieniowe, ciągłe detoksy i inne, mogą skończyc sie niedoborami. Z dieta nie ma żartów, własnie gdy ktos ma podatnosc na choroby towaryszące. Z tematami tego typu moim zdaniem najlepiej uderzac od razu do bariatry tutaj https://zwalczotylosc.pl/bariatria/ Bariatra podejmuje stosowne kroki w tym m.in. zaleca podstawowe badania po to, by zweryfikowac stan zdrowia pacjenta i na tej podstawie ustalić profesjonalną metodę leczenia


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dieta a cukrzyca
PostZamieszczono: 28 lut 2021, 18:40 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2020, 11:33
Posty: 141
Zachowanie prawidłowej diety jest bardzo ważne w przypadku osób z cukrzycą. Po posiłkach cukier wzrasta, dlatego trzeba pilnować co się je, kiedy i w jakich proporcjach. Tutaj https://www.lekinatury.pl/pl/ziolowe-po ... silku.html jest ciekawy artykuł w tym temacie. Warto rzucić okiem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dieta a cukrzyca
PostZamieszczono: 06 wrz 2021, 15:06 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 gru 2017, 01:08
Posty: 239
W takiej sytuacji konsultacja dietetyczna będzie koniecznością, dla mnie udało się ją wykonać w salonie https://estimedik.com/ i jestem zadowolona. Myślę, że zanim przejdziesz na dietę, to warto w tym celu się dowiedzieć co można, a czego nie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dieta a cukrzyca
PostZamieszczono: 14 mar 2022, 04:19 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
Cukrzyca to podstępna choroba, a dieta ma kluczowe znaczenie w tym przypadku. Moja mama zmaga się z tą chorobą i zaproponowałam jej skorzystanie z konsultacji dietetycznej w gabinecie https://projektzdrowie.info/, który posiada kilka lokalizacji w całej Polsce. Wybrała się na pierwszą konsultację, która jest darmowa, a doświadczona Pani dietetyk wykonała niezbędne pomiary, przeprowadziła wywiad i zaproponowała odpowiednio dostosowany jadłospis. Pełen profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dieta a cukrzyca
PostZamieszczono: 03 sie 2022, 15:37 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lut 2020, 15:55
Posty: 250
Przy cukrzycy właściwa dieta to połowa sukcesu. Często za sprawą odpowiedniego pożywienia lekarze odstawiają leki bo pomiary wykazują wyniki prawidłowe. Kontroluj poziom cukru dobrej jakości glukometrem, np. polskim Glucomaxxem i trzymaj dietę zaleconą przez dietetyka klinicznego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits