Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 17:56

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 03 sie 2022, 18:46 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sty 2017, 15:01
Posty: 95
Warto dbać o swoje zdrowie po urazach. Ja znalazłam ostatnio https://rehabilitacja-wadowice.pl/. To bardzo dobrej jakości gabinet rehabilitacyjny, który moim zdaniem warto sprawdzić. Mają tam bardzo fajnej jakości usługi. Warto sprawdzić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 09 sie 2022, 16:54 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 19:54
Posty: 96
Co do badań w ciąży, top na pewno warto zwrócić uwagę na badania prenatalne, moim zdaniem to priorytet każdej ciężarnej, zwłaszcza po 30 roku życia. Mnóstwo ludzi chwali sobie w tym temacie dr Wiolettę Rozmus-Warcholińską, jest najlepsza w branży, ma ogromne doświadczenie, a do tego jest abrdzo delikatna a zarazem konkretna, bardzo dokładnie tłumaczy i wyjaśnia co i jak. Co prawda nie łatwo sie do niej dostać ale warto wyczekać swoją kolej, bo na prawdę warto.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 11 sie 2022, 08:28 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
Jedną z profesjonalnych firm zajmujących się działalnością produkcyjną i usługową suplementów w porozumieniu z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku jest https://medicalhoney.pl/kategoria-produktu/miody/. Firma posiada w swojej ofercie skoncentrowany ekstrakt propolisu w połączeniu z przebadanymi laboratoryjnie naturalnymi miodami pszczelimi, które mają hamujący wpływ na komórki glejaka wielopostaciowego. Są prawdziwymi profesjonalistami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 20 sie 2022, 18:08 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 sty 2019, 21:30
Posty: 47
Trzeba dużo ćwiczyć i należycie się odżywiać a efekty na pewno mile zaskoczą. Polecam zapoznać się z witryną https://olejrzepakowy.com/bank-wiedzy/ która ma wiele informacji na temat popularnego oleju rzepakowego. Jak dbasz o zdrowie to taka wiedza się przyda i przekonasz się że to zdrowy olej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 25 sie 2022, 14:25 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 475
Bardzo dobrymi opiniami cieszy się CM Gamma z warszawskiego Żoliborza. Pracujący tam specjaliści mają spore doświadczenie w kwestiach ortopedycznych czy rehabilitacji, więc powinni Ci pomóc zniwelować ból. Ich placówka mieści się na ulicy Broniewskiego. Co ważne, to do każdego podchodzi się tam indywidualnie, dobierając najlepsze metody ćwiczeń, zabiegów czy profilaktyki. Warto się tam zapisać, bo pomagają wyjść z kontuzji i urazów nawet osobom po poważnych wypadkach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 31 sie 2022, 09:29 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2016, 21:13
Posty: 117
A co ze zdrowiem psychicznym ? Praktycznie każdy z nas ma jakieś tematy z przeszłości, które nadają się na przepracowanie na terapii. Sam poważnie się nad tym zastanawiam, bo kilka spraw mi ciąży w głowie, a samodzielnie nie potrafię ich rozwiązać. Wiem że w temacie terapii, ludzie chwalą Dariusza Rudasia z Krakowa. Moja znajoma chodziła do niego na terapię i wiem że byłą mega zadowolona z efektów jak i samego przebiegu leczenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 21 wrz 2022, 06:33 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
Przy współczesnym problemie wielu osób z cukrzycą pomocą jest w moim przypadku istnienie takich sklepów jak https://diabetyk24.pl/blog-section/insu ... yny-objawy. Są pierwszym tego typu sklepem w Polsce, a obecnie także liderem w diabetologii online. Posiadają również kilka punktów stacjonarnych. Ich asortyment jest ciągle powiększany o nowe produkty, ponieważ uważnie wsłuchują się w rosnące potrzeby klientów. Szczerze polecam ten sklep.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 11 paź 2022, 14:23 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sie 2022, 09:21
Posty: 42
Zdrowe odżywianie to podstawa, żeby zachować zdrowie więc dokładamy starań, żeby nasze posiłki składały się ze zdrowych potraw. Koleżanka poleciła mi sklep Eterno.pl, w którym można zaopatrzyć się w zdrowe przetwory z warzyw i owoców, a które bardzo chętnie spożywamy na śniadania i kolacje. Na ich stronie można zapoznać się z całym asortymentem przetworów, które powstają według tradycyjnych przepisów z wyselekcjonowanych warzyw i owoców.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 04 lis 2022, 12:38 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 741
Warto też kupić porządne akcesoria medyczne, dlatego śmiało mogę polecić wam https://medycznie.com.pl/ . Szczerze mówiąc dla mnie oferta tutaj jest atrakcyjna także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 24 lis 2022, 14:17 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 475
;) ;) ;) ;) ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits