Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:01

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenia BHP
PostZamieszczono: 23 cze 2022, 14:13 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 cze 2022, 14:12
Posty: 1
Oferta przygotowana przez https://nadzorybhp.pl skierowana jest do przedsiębiorców, którzy szukają dla swojej firmy outsourcingu usług BHP. Oferta obejmuje kompleksową opiekę w zakresie BHP i PPOŻ dla firm i kontrolę zastosowanych w firmie procedur oraz ich udoskonalanie, a także pełne szkolenia BHP dla pracowników, realizowane w okresowym charakterze dla wszystkich, dla których szkolenie jest wymagane.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia BHP
PostZamieszczono: 13 sie 2022, 21:00 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
W razie gdyby potrzebna w firmie była instrukcja bezpieczeństwa pożarowego to w takiej sytuacji najlepiej zgłosić się po ofertę do FUMO. Firma posiada odpowiednie uprawnienia i doświadczenie w tej branży


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia BHP
PostZamieszczono: 19 wrz 2022, 07:08 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
Jeśli poszukujecie fachowców w dziedzinie BHP i nie wiecie do kogo się zwrócić to polecam zajrzeć na stronę https://betprim-safety.pl/. Zajmują się obsługą stałą i jednorazową firm. Przeprowadzają obligatoryjne szkolenia wstępne i okresowe, kontrole warunków pracy, nadzór inwestycji lub remontów oraz pomoc przy uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji zawodowych dla pracowników. Dzięki nim Twoja firma na pewno będzie funkcjonować poprawnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia BHP
PostZamieszczono: 03 paź 2022, 11:26 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 gru 2019, 21:55
Posty: 177
Zdecydowanie mogę polecić Ci super specjalistów z ogromem wiedzy z zakresu bhp! Tutaj: https://kursy-lingwista.eu/kurs/szkolen ... biurowych/ masz namiar na ich konkretną ofertę. I jak widać - oferują również szkolenia BHP dla pracowników administracyjno biurowych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia BHP
PostZamieszczono: 23 gru 2022, 14:05 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 674
Są to oczywiście bardzo ważne sprawy i ja jeszcze chcę dodać, że od jakiegoś czasu na poważnie zastanawiam się nad tym które instrukcje BHP będą tymi najważniejszymi. Bez problemów możemy je zamówić w https://znaki-bhp.pl/produkty/109_wykazy_i_inne_postery i jestem zdania, że o takich rzeczach dobrze jest wiedzieć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia BHP
PostZamieszczono: 19 sty 2023, 13:30 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 sty 2023, 13:27
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Czy takie szkolenie może się odbyć również online?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia BHP
PostZamieszczono: 31 sty 2023, 00:07 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2017, 13:10
Posty: 121
Jak chodzi o szkolenia BHP to wiele firm obecnie w taki sposób prowadzi zajęcia bo to bezpieczne a i równie skuteczne jak tradycyjne. Jak coś, to mam namiar na firmę https://www.ekofit.pl/ Uważam, że warto ich sprawdzić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia BHP
PostZamieszczono: 16 gru 2023, 11:52 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2020, 21:32
Posty: 174
Dla mnie podstawa są oczywiście szkolenia BHP, które organizowane są w różnych firmach i są obowiązkowe. Bezpieczeństwo w pracy to podstawa, szczególnie że jest wiele niebezpiecznych zawód. Uważam, że takie szkolenie powinno być zorganizowane przez osoby, które zainteresują słuchaczy i przedstawią ciekawie najważniejsze kwestie. Mnie zainteresowała oferta Inżynieria BHP , więc myślę, że można sprawdzić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia BHP
PostZamieszczono: 07 sty 2024, 13:53 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2020, 11:33
Posty: 141
Szkolenia BHP Łódź organizuje firma Proactive BHP. To zaawansowana firma specjalizująca się w organizacji różnorodnych szkoleń BHP dla pracowników na różnych stanowiskach. Skupiają się na profesjonalnych szkoleniach dla pracowników biurowych, fizycznych oraz osób na stanowiskach zarządzających, gwarantując pełną wiedzę i doświadczenie. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits