Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 17:25

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 15 sie 2022, 10:58 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Coraz więcej osób chce pracować zdalnie i jest to na pewno bardzo dobre rozwiązanie dla wielu osób. Można posprawdzać sobie oferty pracy w serwisach ogłoszeniowych i poszukać takiej, którą można z domu wykonywać


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 15 sie 2022, 12:21 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lip 2019, 09:48
Posty: 27
Od ok. 3 tyg. buduję projekt Lime, zarobiłem już w nim ok. 10 tys zł. Tu raz zainwestowana kwota może Ci wygenerować nawet 100 tys zł rocznie i więcej [ możliwość odzyskania wkładu nawet w 2 tyg, pierwszy dochód to ok. 3 tys zł ]
To idealny biznes dla tych co nie potrafią polecać, zapraszać. Całą tą robotę robię ja z moją grupą. Ty możesz tylko dołączyć i patrzeć jak przybywają Ci pieniądze. Wszystko co zarobiłem przekazałem partnerom do ich struktury. Tylko dla tego aby pomóc im jak najszybciej zarobić pierwsze pieniądze.
Chcesz zacząć zarabiać, bez żadnej potrzeby polecania ? Podam Ci tel. do kolegi który dokładnie Ci to wyjaśni a potem zobaczysz to na webinarach. Zobacz skrin. [ na zdjęciu widzisz BL jednostkę rozliczeniową wewnętrzną a ona = 0.00001 BTC i jest stała, obecnie to ok. 0.25$ - ok. 1 zł ] BTC wzrośnie, zarobisz jeszcze więcej [ mamy grupę na mesendżer ] Chcesz zarabiać ? pracapewna@gmail.com


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 04 paź 2022, 22:18 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lip 2022, 14:46
Posty: 7
Polecam wykorzystać swój wolny czas na naukę.

_________________
https://www.praca.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 05 paź 2022, 12:56 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lip 2019, 09:48
Posty: 27
Powstaje Polski i jedyny tego rodzaju biznes, gdzie możesz dołączyć jako lider i zapewnić sobie stałe bardzo dobre, comiesięczne dochody. Ilość miejsc jest ściśle ograniczona.
To platforma społecznościowa, partnerska mieszkańców wsi. Która zapewni im dostęp do wszelkich dóbr, stałych dochodów i wielu innych.
Nie ma tu żadnych miesięcznych opłat, przymusu robienia zakupów itp.
Będzie własny wewnętrzny Bank. Możliwość współpracy z największą kancelarią prawną, gdzie uzyskamy też pomoc bezpłatną w wielu trudnych sprawach.
Biznes w oparciu o nowe źródła energii i ciepła [ możliwość otrzymania dotacji na biznes do 50 tys zł ] Oraz wiele innych.
Extra dochody pasywne będziemy uzyskiwać z Wiejskiego Targu, oraz Wiejskiego sklepu z ponad 700 tys produktów. Znajdziesz tu wszystko co będzie Ci potrzebne.
Na tym wszystkim możesz zarabiać każdego dnia. Jedyna i jednorazowa inwestycja to od 29 zł do 112 zł. Za to masz zagwarantowane miejsce w strukturze i zapewnione dobre dochody. Więcej na priv. Oraz na stronie https://www.bezkredytu.net/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 13 paź 2022, 08:50 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 743
Zawsze też można postawić na inwestycję w https://www.wealthseed.eu/ . Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wyboru. Aplikacja sprawdza się u mnie super, dodatkowo bardzo sprawnie działa


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 13 paź 2022, 14:03 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lip 2019, 09:48
Posty: 27
Powstał Polski i jedyny tego rodzaju biznes, gdzie możesz dołączyć jako lider i zapewnić sobie stałe bardzo dobre, comiesięczne dochody na umowie. Ilość miejsc jest ściśle ograniczona.
To platforma społecznościowa, partnerska.
Nie ma tu żadnych miesięcznych opłat, przymusu robienia zakupów. To nie mlm itp.
Będzie własny wewnętrzny Bank. Możliwość współpracy z największą kancelarią prawną, gdzie uzyskamy pomoc bezpłatną w wielu trudnych sprawach. Własna TV najnowszej generacji. Jest Największy sklep internetowy który będzie na Ciebie pracować 24/h
Biznes w oparciu o nowe źródła energii i ciepła [ możliwość otrzymania dotacji na biznes do 50 tys zł ] Oraz wiele innych.
Extra dochody pasywne będziemy uzyskiwać z Wiejskiego Targu, oraz Wiejskiego sklepu z ponad 700 tys produktów. Znajdziesz tu wszystko co będzie Ci potrzebne.
Na tym wszystkim możesz zarabiać każdego dnia, mając dochody od 5 tys zł do nawet 15 tys zł i więcej miesięcznie. Oraz na stronie https://www.bezkredytu.net/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 20 paź 2022, 11:57 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 15:29
Posty: 297
Ja znalazłem pracę w sieci zakładając swój własny sklep internetowy z ubraniami. Idzie dobrze, mam zarobki fajne, jak też chcecie spróbować tej opcji to tutaj https://artelis.pl/artykuly/79558/portf ... google-pay polecam wam o płatnościach online sobie poczytać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 21 paź 2022, 12:40 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lip 2019, 09:48
Posty: 27
Prosta praca dodatkowa i extra dochody w Polskiej firmie.
Raz inwestujesz bardzo małą sumę zł.
Raz wykonujesz prostą pracę, zajmie Ci max 1 do 3 dni.
Za to będziesz mieć stałe i bardzo dobre dochody na umowie.
Brzmi jak marzenie ? Bo to jedyna taka oferta. Zapraszam Cię na webinary gdzie dokładnie tłumaczymy biznes i jego możliwości.
Więcej znajdziesz na stronie https://www.bezkredytu.net/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 24 paź 2022, 22:18 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Można na przykład otworzyć sklep internetowy i w ten sposób będzie to praca online. W tym przypadku jednak trzeba pamiętać o stworzeniu regulaminu dlatego też polecam w tej kwestii ten namiar https://targos.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca przez internet - POMOCY !!!
PostZamieszczono: 29 lis 2022, 11:15 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2022, 10:19
Posty: 141
W dzisiejszych czasach taką pracę zdalną wykonuje wiele osób, myślę, ze ze znalezieniem fajnej oferty nie powinno być większego problemu. natomiast jeśli o tym myślisz to warto zadbać o to, by mieć dostęp do szybkiego i stabilnego internetu. Jeśli mieszkasz w Białymstoku lub okolicach to polecam firmę Elpos, już dłuższy czas działają tu na lokalnym rynku. Korzystne ceny, szybka aktywacja usług a do tego pomocna obsługa.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits