Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 23:29

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Faktoring
PostZamieszczono: 21 wrz 2022, 11:17 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 sie 2022, 14:43
Posty: 94
Szukając wsparcia w zakresie zachowania odpowiedniej płynności finansowej na odpowiednim poziomie w swoje firmie to na pewno warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Faktoria https://faktoria.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na duże możliwości, skuteczność i szybkość działania. Na pewno jest to świetne wsparcie w przypadku kiedy macie problemy z odroczonymi płatnościami faktur przez swoim klientów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Faktoring
PostZamieszczono: 29 paź 2022, 20:57 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 334
Mi ostatnio polecono usługi przykładowo firmy https://transcash.eu/ - także według mnie warto byłoby bliżej zapoznać się z ich usługami. Podoba mi się, że nie tylko można mieć pod większą kontrolą swoje faktury, ale również i można uzyskać pełne wsparcie, jak chodzi o kwestie windykacji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Faktoring
PostZamieszczono: 03 gru 2022, 18:16 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 lis 2020, 16:58
Posty: 188
Mnie wcale nie dziwi, ze coraz wiecej przedsiebiorcow decyduje sie na faktoring bo pozwala uwolnic zamrozona w fakturach terminowych gotowke :) dzieki temu zwieksza sie plynnosc finansowa naszego przedsiebiorstwa


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Faktoring
PostZamieszczono: 10 mar 2023, 10:55 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 740
Myślę, że może wam się spodobać https://oscbr.pl/ . Moja znajoma od niedawna korzysta z tego systemu i faktycznie sprawdza się u niej super, dodatkowo jest on też bardzo prosty w obsłudze co jest również ważne


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Faktoring
PostZamieszczono: 26 lip 2023, 09:08 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 gru 2019, 21:55
Posty: 186
Jeżeli cenicie sobie profesjonalizm i współpracę na najwyższym poziomie, to oferta przygotowana przez AFORTI Factor Polska S.A. z pewnością was zainteresuje. Dzięki współpracy z tą firmą zyskasz płynność finansową w swojej firmie. Dodatkowo Aforti zapewnia minimum formalności.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Faktoring
PostZamieszczono: 01 wrz 2023, 14:24 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 334
Myślę, że warto też wspomnieć tutaj o firmie https://transcash.eu/ , która oferuje mirofaktoring, pełen faktoring, windykację , pożyczkę. Ich usługi mogą być dla was bardzo przydatne, sama chcę skorzystać z faktoringu, bo w ten sposób można dużo łatwiej zarządzać finansami w swojej firmie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Faktoring
PostZamieszczono: 27 paź 2023, 10:02 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lis 2020, 19:58
Posty: 40
mela90 pisze:
Jeżeli cenicie sobie profesjonalizm i współpracę na najwyższym poziomie, to oferta przygotowana przez AFORTI Factor Polska S.A. z pewnością was zainteresuje. Dzięki współpracy z tą firmą zyskasz płynność finansową w swojej firmie. Dodatkowo Aforti zapewnia minimum formalności.




Dokładnie, profesjonalizmu im nie brakuje, myślę że faktoring niepełny szczególnie prowadzony przez nich przyniesie nam sporo korzyści.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits