Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 30 maja 2009, 15:49 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 maja 2009, 15:35
Posty: 6
No wydaje mi się, że koło 6,000 zł, taki trener może miesięcznie wyciąnąć na ręke. Ale to są tylko moje przypuszczenia, niech wypowie się ktoś kto się na tym zna.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 01 cze 2009, 14:27 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 maja 2009, 12:42
Posty: 26
Nie wiem, czy z 6000 tysięcy, no chyba, że jakiś właściel szkoły. A le z 3000 na rękę spokojnie. Tyle, że trener musi naprawdę podiadać duża wiedzę i kulturę osobistą. Nie może to być młodzieniec ledwo co po studiach. No chyba , ze taki, który z powodzeniem prowadzi 3 firmy naraz i czerpie z tego tytułu duże zyski. :twisted:


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 08 cze 2009, 14:46 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 maja 2009, 23:14
Posty: 55
O pewnych rzeczach się nie dyskutuje, więc raczej mało kto zacznie trąbić na lewo i prawo o wysokości swoich zarobków. Który trener powie że zarabia np. 8 000 netto??:P żaden, bo każdy ceni swoją pracę, nie chce konkurencji no i jednak jakaś tajemnica służbowa obowiązuje ;)
Na pewno żadnemu trenerowi pieniążki z nieba nie spadają, jeśli jest początkujący to na pewno pracuje dużo więcej nad wyrobieniem sobie marki i pozyskaniem stałej grupy klientów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 09 cze 2009, 22:08 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 cze 2009, 00:47
Posty: 65
Też jestem zdania że "nie tytuł zdobi człowieka", i nie zawsze doświadczenie. Osobiście znam ludzi z tytułami którzy za nic nie potrafią przekazać ogromnej wiedzy którą posiadają, znam też także takich, którzy mimo swojego młodego wieku potrafią przygotowując się z zajęcia na zajęcie, zaciekawić grupę i nie zrazić jej do kursu który na pierwszy rzut oka wydaje się nudny.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 15 wrz 2009, 09:42 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 kwie 2009, 17:18
Posty: 11
Przy zarobkach, warto wziąć pod uwagę na tyle istotny parametr, jak ryzyko danego tematu (czyli jeśli w jednym miesiącu będą 4 dni szkoleń a w innym 1 lub nic - to jest to bardziej ryzykowna sytuacja niż gdy co miesiąc są 2 dni szkolenia) oraz czas jaki trzeba poświęcić na przygotowanie jednej godziny szkolenia.
Każde szkolenie jest od strony trenera indywidualne, a najtrudniej jest przygotować się do szkoleń otwartych.
Na początku pracochłonność na jedną godzinę szkolenia w takiej dziedzinie jak finanse firm wychodziła na poziomie nawet 20h (przed każdym szkoleniem), co czyniło niemożliwym przeprowadzenie więcej niż 1 szkolenia (14h*20=280h przygotowań+14h=294h razem z przeprowadzeniem + dojazdy itp.) miesięcznie ze zwykłych powodów natury technicznej. Teraz na każdą 1h szkolenia poświęcam średnio 4-6h na przygotowania jeśli chodzi o szkolenia otwarte, a szkolenia szyte na miarę (zamknięte) to bardzo indywidualny proces.

_________________
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Grzegorz Michalski - Trener AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 05 sty 2010, 16:52 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2010, 15:00
Posty: 52
Zgadza się, uważam, że praca trenera nie jest łatwa. Musi on dać dużo od siebie, odpowiednio się przygotować, nawiązać kontakt ze słuchaczami - co jest czasami bardzo trudne. Praca potrafi być stresująca, dlatego zarobki powinny być odpowiednie do jego pracy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 06 sty 2010, 15:56 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sty 2010, 15:36
Posty: 41
Witajcie! Znalazłem ciekawy artykuł o zarobkach trenera biznesu,
http://www.rp.pl/artykul/295871,208244_ ... nesu_.html

Co o tym myślicie? Jestem w lekkim szoku, iż taka osoba może zarabiać nawet 2000zł dziennie!!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 18 sty 2010, 15:57 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 sty 2010, 15:27
Posty: 9
wydaje mi się, że w tym artykule mowa jest o ludziach którzy siedzą w biznesie już parę, paręnaście ładnych lat, a nie o początkujących trenerach..


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 18 sty 2010, 23:20 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sty 2010, 15:36
Posty: 41
Tak, zgadza się, ale jeśli kilkuletni trener tyle zarabia - to myslę, że początkujący trener może zarabiać troszkę mniej...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Początkujący Trener - zarobki
PostZamieszczono: 22 sty 2010, 17:44 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2010, 17:28
Posty: 18
Nie spodziewałem się, że aż tak dużo zarabia trener. Za kilka godzin pracy :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits