Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Znaczenie szkoleń i rozwoju pracowników
PostZamieszczono: 24 gru 2020, 10:06 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 gru 2020, 09:59
Posty: 1
Znaczenie szkoleń i rozwoju pracowników
Szkolenia pracowników stają się ważnym czynnikiem nowoczesnego sukcesu firmy.

Edukacja online to przystępny i wygodny sposób na uzyskanie wysokiej jakości edukacji. Nie wymagając przerwy, pracownicy mogą szybciej aktualizować swoją wiedzę.

Oficjalnie potwierdza się, że firmy inwestują co roku pewną kwotę z budżetu w szkolenia pracowników, aby wykazać wyższy poziom przychodów i zysków w porównaniu z firmami, które tego nie robią.

Menedżerowie rozumieją znaczenie korporacyjnych szkoleń i złożoną rzeczywistość prowadzenia biznesu w dzisiejszych czasach. Osobiście pracuję w firmie, która inwestuje w edukację i rozwój swoich pracowników, ale pomiędzy wykładami moi koledzy i ja gramy w kasynie online (https://automatyhazardowezadarmo.pl/ ) bardzo zalecane)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Znaczenie szkoleń i rozwoju pracowników
PostZamieszczono: 04 kwie 2022, 20:30 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 kwie 2022, 06:22
Posty: 5
Szkolenia w firmie są bardzo istotne. Do tego kiedy są przeprowadzanie w grupie pracowników dają lepsze efekty. Polecam firmę która umie sprawić że oferta szkoleniowa dla firm przerodzi sie w efekcie w sukces https://www.humanskills.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Znaczenie szkoleń i rozwoju pracowników
PostZamieszczono: 12 lis 2022, 19:05 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 674
Oczywiście są to bardzo istotne sprawy i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również bardzo fajną kwestią jest to aby zdawać sobie sprawę z tego jak można osiągnąć sukces. Myślę, że w takiej sytuacji warto jest zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie https://sukcesrodzisiezserca.pl/ i właśnie tam na pewno każdy znajdzie wiele ciekawych i interesujących informacji na te tematy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Znaczenie szkoleń i rozwoju pracowników
PostZamieszczono: 18 sty 2023, 12:27 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 736
Z tego co widziałam to wartościowe są szkolenia takie jak między innymi metody cen transferowych


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Znaczenie szkoleń i rozwoju pracowników
PostZamieszczono: 04 kwie 2023, 08:16 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 paź 2022, 14:30
Posty: 39
A mieliście kiedyś przyjemnośc uczestniczyć w szkoleniu w zakresie kompetencji miękkich? Myślę o zorganizowaniu takiego u siebie w firmie. Tutaj znalazłam ciekawą ofertę https://nowemotywacje.pl/kompetencje-miekkie/.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Znaczenie szkoleń i rozwoju pracowników
PostZamieszczono: 23 cze 2023, 09:47 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 gru 2022, 23:58
Posty: 29
Już na samym początku kariery zawodowej, pracownik otrzymuje od pracodawcy wartości - https://gamfi.com/blog/welcome-week-7-d ... boardingu/ , jeśli dobrze zaplanujemy onboarding, pracownik szybko i przyjemnie wdroży się w nasze procedury i naszą firmę. Najważniejsze to zrobić to zgodnie z planem, który zawiera bardzo dobre praktyki, oparte o doświadczenia ekspertów z branży.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Znaczenie szkoleń i rozwoju pracowników
PostZamieszczono: 22 wrz 2023, 23:35 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 lut 2020, 20:33
Posty: 61
W pracowników trzeba inwestować, to od jakości ich pracy i zaangażowania zależy w dużej mierze sukces całej firmy. Ważne aby odpowiednio zmotywować ich do pracy, poznać dobrze już na etapie rekrutacji aby obsadzić na konkretnych stanowiskach odpowiednie osoby. Pomóc w tym mogą takie narzędzia HR jakie oferuje Extended Tools.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Znaczenie szkoleń i rozwoju pracowników
PostZamieszczono: 24 sty 2024, 14:16 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 sty 2024, 14:13
Posty: 1
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Z tego, co zauważam na przykładzie wielu firm, to szkolenia odgrywają kluczową rolę w rozwoju pracowników i są istotnym elementem strategii zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji. Ich zaletą jest to, że umożliwiają one pracownikom zdobycie nowych umiejętności i wiedzy związanej z ich obszarem pracy. To z kolei przyczynia się do zwiększania kompetencji zawodowych i efektywności w wykonywaniu obowiązków.
__________________________________
metody rozwoju pracowników


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits