Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 23 wrz 2022, 13:10 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
Cześć. Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć jakieś ładne ozdoby i zawieszki choinkowe w dobrej cenie. Na szczęście znajoma doradziła mi, że spory wybór tego typu produktów można znaleźć w ofercie tego sklepu shoperly.pl i chyba zdecyduje się tam na małe zamówienie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 03 paź 2022, 17:36 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 320
Kocham robić zakupy online, bo to wydaje mi się oczywistym, że mam sporo do powiedzenia i się nad tym wszystkim zastanawiam, gdzie zrobię następne. Wiem, że się to wszystko może dla mnie zemścić, ale jeśli już mam wybierać, niech to będzie nowy punkt. Co powiecie na ten https://kolektory-dofinansowanie.pl ?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 06 gru 2022, 22:17 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
W temacie świątecznego szału polecam pomyśleć o fotelu gamingowym dla dziecka na prezent który znajdziecie w ofercie firmy https://dxracerpolska.pl/pl/n/Prezent-n ... mingowy/34. Firma DXRacer to jedna z najbardziej znanych marek foteli gamingowych. Są one stylizowane na tych z samochodów wyścigowych. Posiadają nie tylko solidne wykończenie i komfort użytkowania ale także niesamowicie ciekwy design. Polecam szczerze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 15 gru 2022, 12:35 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 736
Akurat ja ostatnio odwiedziłam ikea targówek i powiem wam, że można tutaj zrobić ekstra zakupy, dodatkowo ceny nie są wygórowane.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 02 sie 2023, 21:42 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2022, 20:45
Posty: 70
A co myślicie o tym aby wysyłać kartki na święta do swoich bliskich? Aktualnie można znaleźć świetne kartki, np. rzeźbione w drewnie - ciekawa opcja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 04 gru 2023, 14:07 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 gru 2017, 01:08
Posty: 239
Uwielbiam kupować i pakować stateczne prezenty. W tym roku już mam kilka kupionych prezentów i są one ze sklep https://edibazzar.pl/ wszystko dotarło bez problemu. Jakość produktów jest super, nie ma do czego się przyczepić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 17 gru 2023, 19:30 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 sty 2023, 17:50
Posty: 109
Polecam https://www.edibutik.pl/ jako miejsce, gdzie znajdziesz niepowtarzalne prezenty. Ich produkty zawsze są starannie wyselekcjonowane, a asortyment jest na tyle szeroki, że z łatwością znajdziesz coś wyjątkowego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits