Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 04:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Łazienka
PostZamieszczono: 22 sty 2023, 02:26 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lis 2019, 17:17
Posty: 175
Tutaj https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ka ... -najlepsza też trafiłem na fajny artykuł na temat kabin prysznicowych, zostawiam Wam, bo może kogoś zaciekawi. Urządzenie łazienki to nie lada wyczyn, żeby wszystko było wygodne w użytkowaniu teraz i za 5 lat również, bo wiadomo że remont w łazience przeprowadza się rzadko.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Łazienka
PostZamieszczono: 25 sty 2023, 16:06 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 gru 2022, 23:58
Posty: 30
Znalazłem niedawno sklep w którym kupimy elektronarzędzia budowlane, w naprawdę dobrych cenach - https://www.e-sas.pl/elektronarzedzia , to sprzęt który doceni chyba każda złota rączka, a nawet ekipa remontowana. W jednym miejscu, kupimy nie tylko dobry sprzęt, ale i potrzebne akcesoria, które przydadzą nam się podczas remontu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Łazienka
PostZamieszczono: 26 sty 2023, 12:32 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 740
Według mnie bardzo ważny jest też odpowiedni wybór farb. Widziałam, że farby antyalergiczne są dosyć dobrym rozwiązaniem i sama własnie myslę nad ich zakupem, ponieważ moja córka ma alergię, więc wydaje mi się, że to by było jednak najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Łazienka
PostZamieszczono: 27 sty 2023, 15:11 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 740
Właśnie ja zastanawiam się nad tym czy kupić farby ścieralne . Nie tak dawno właśnie moja znajoma poleciła mi tego producenta i widziałam, że wybór farb jest naprawdę ogromny, dodatkowo można je również kupić w atrakcyjnej cenie, a wy co sądzicie o takim rozwiązaniu?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Łazienka
PostZamieszczono: 19 lut 2023, 17:25 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2017, 13:10
Posty: 121
Skoro o łazienkach mowa, to ja szczerze chciałabym wam polecić sklep www.renovey.com gdzie znajdziecie pełne wyposażenie do swojej łazienki. Mają w ofercie płytki, armaturę, wanny czy kabiny prysznicowe. Warto się rozejrzeć!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Łazienka
PostZamieszczono: 29 maja 2023, 17:12 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 678
Jeśli masz problemy z ciśnieniem wody w łazience, polecam ten poradnik https://domoekspert.pl/wnetrze/lazienka ... biegawcze/. Jest tam mnóstwo praktycznych porad, które pomogą Ci zidentyfikować przyczyny i znaleźć skuteczne metody zaradcze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Łazienka
PostZamieszczono: 05 cze 2023, 11:13 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2020, 11:33
Posty: 144
Wiele osób stawia teraz na białe łazienki. Skoro łazienka jest cała biała, to dodatki muszą być wyraziste. Mi podobają się baterie umywalkowe stojące. Widziałam takie na Porcelanico. Są one oryginalne i eleganckie, więc zyskacie też ozdobę w pomieszczeniu. W ich ofercie znajdziecie m.in. baterie w kolorze srebrnym, złotym, czarnym czy miedzianym. Sprawią one, że łazienka będzie funkcjonalna i nowoczesna.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Łazienka
PostZamieszczono: 15 sie 2023, 11:47 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 472
Sama teraz szukam sprawdzonego sklepu, w którym kupię atrakcyjne produkty łazienkowe w przystępnych cenach. Koleżanka poradziła mi przejrzenie asortymentu na stronie https://www.swiatlazienek.com.pl/ i planuję zamówić stamtąd kilka rzeczy. Dajcie znać, czy też robiliście tam zakupy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Łazienka
PostZamieszczono: 16 sie 2023, 17:10 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 sie 2023, 17:07
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Co sądzicie o położeniu mozaiki w łazience?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Łazienka
PostZamieszczono: 18 wrz 2023, 18:34 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 472
:(


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits