Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:43

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: stylizacja paznokci i już
PostZamieszczono: 11 mar 2010, 13:48 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 mar 2010, 13:38
Posty: 1
Na całym forum o szkoleniach na tej stronie nie znalazłam nic o stylizacji paznokci. A mi się wydaje, że to ciekawe rozwiązanie teraz. Nie jest to drogi kurs, a nawet jak nie pracuje się w tym zawodzie to można sobie dorabiać klientkami np w weekendy. Ja tak robię i jestem zadowolona. Skończyłam kurs w warszawie w szkole select i teraz razem z kolezanka fryzjerka (która tam poznałam:) polecamy nawzajem swoje usługi i wymieniamy sie klientkami:) A na codzien pracuje jako pani w sekretariacie. niestety duzo tam nie płacą. Zawsze na jakies swoje wydatki robieniem paznokci zarobie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: stylizacja paznokci i już
PostZamieszczono: 26 mar 2010, 16:35 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:00
Posty: 59
Bardzo dobry pomysł, wiele moich znajomych dorabia sobie robiąc tipsy itd.
Kobiety to lubi,więc myślę, że to jest sama przyjemność robić paznokcie i jeszcze ktoś nam za to płaci.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: stylizacja paznokci i już
PostZamieszczono: 22 maja 2010, 15:05 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 maja 2010, 16:20
Posty: 34
Bardzo fajne zajęcie, malowanie paznokcie, wymyślanie wzorków. Moja koleżanka dorabia sobie tym zajęciem, nie zarabia dużo, ale jest zadowolona. Ma dużo znajomych, którzy czasami pomogą jej jak coś potrzebuje, a sama mówi,że przy tym zajęciu uspokaja się i relaksuje:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: stylizacja paznokci i już
PostZamieszczono: 26 cze 2010, 18:13 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:57
Posty: 40
Oprócz stylizacji paznokci proponuję również robienie makijażu. Te dwie rzeczy warto połączyć. Moja znajoma dorabia sobie w ten sposób. Maluje osoby w domu i na różne okazje. Ciekawy sposób na dorobinie, wydaje mi się, że jest to też fajna zabawa.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: stylizacja paznokci i już
PostZamieszczono: 16 sie 2010, 12:30 
Ja z Warszawy znam firme Pro Activ. Tez mają szeroki wachlarz jeśli chodzi o szkolenia i kursy kosmetyczne. Wizaż, paznokcie, fryzury.
Kilka z moich znajomych faktycznie weekendami chodzi po domach i robi tipsy. Moja kuzynka pojechała aż do UK po specjalistyczny zestaw zeby móc na tym zarabiać.
Każdy ma jakis sposób na siebie ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: stylizacja paznokci i już
PostZamieszczono: 06 lut 2011, 15:57 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 lut 2011, 15:52
Posty: 1
Dobrym rozwiązaniem jest finansowanie swoich kursów z Urzędu Pracy - planuje takie kursy właśnie ze stylizacji paznokci i makijażu. Będę robić te kursy w NEW NAILS w Warszawie, bo słyszałam dużo dobrego o tym miejscu. Dobry pomysł na dodatkowy zawód po godzinach


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: stylizacja paznokci i już
PostZamieszczono: 12 lut 2011, 13:44 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lut 2011, 13:41
Posty: 2
W szkole NEW NAILS szkoliłam się na dwóch kursach: abc domowych paznokci oraz kurs wizażu I stopnia. Oba szkolenia okazały się strzałem w dziesiątkę. Ogrom wiedzy i ćwiczeń, polecam więc!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: stylizacja paznokci i już
PostZamieszczono: 15 lut 2011, 16:25 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 lut 2011, 15:07
Posty: 24
Choć to nie moja sprawa to wydje mi się, że osób któe zajmują się robieniem sztucznych paznokci itd jest coraz więcej... wiec zastanwiam się czy jest sens w to sie bawić jeśli jest aż taka duża konkurencja?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: stylizacja paznokci i już
PostZamieszczono: 19 lut 2011, 19:01 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lut 2011, 13:41
Posty: 2
Włodeksy to nie jest tak że wszystkie osoby po kursie zakładają salony i są dla siebie konkurencją. Wiele osób idzie na taki kurs hobbistycznie, dla własnego rozwoju i pasji, ale to nie znaczy ze potem przestają chodzić do kosmetyczki :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: stylizacja paznokci i już
PostZamieszczono: 27 lut 2011, 15:30 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lut 2011, 21:06
Posty: 22
Coraz więcej kobiet idzie do kosmetyczki... stało się to dość popularne. Już nie wystarcza pomalowanie paznokcia lakierem, tera zmodne są tipsy. Tak samo modne jest dbanie o twarz.... maseczki w domu już nie dają tkaich efektów. Zawsze można wykorzystać laser lub inne metody. Moim zdaniem ten zawód bedzie coraz bardziej popularny, ludzie zawsze będą tu chodzić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits