Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 17:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 21 sie 2010, 19:50 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Łukasz Sikora pisze:
elami to dobrze podsumowała. Ja dodam że raczej nastawiałbym się na budowanie długotrwałych relacji z potencjalnymi klientami i prowadzenie regularnych działań promocyjnych w internecie. Wiadomym jest że rzadko który klient od razu zdecyduje się na szkolenie po wejściu na stronę przez Google AdWords. Jeśli jednak odpowiednio zaangażujemy go do pozostania na stronie i skłonimy to nawiązania kontaktu (np. poprzez pozostawienie adresu e-mail w celu otrzymywania naszego newslettera) to w przyszłości mamy spore szanse aby przekonać go do współpracy z nami.


Cenimy zdanie profesjonalisty!!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 12 sty 2011, 13:20 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 sty 2011, 13:16
Posty: 1
Sylwia pisze:
Łukasz masz ciekawą i dobrą taktykę. Zgadza się, osoba, która zostawia nam swój meil, już test potencjalnym klientem, ponieważ jak nie teraz to w przyszłości może coś kupi od nas. Wszystko zależy od reklamy, musi trafiać do wszystkich, być interesująca i przyciągająca uwagę.


My tak zrobiliśmy z darmowym raportem z ciekawostkami i radami. Osoby, które zostawiły maila otrzymały potem zapytanie o ofertę i współczynnik pozytywnej reakcji był wysoki:)




_________________________
nowoczesne szkolenia dla firm


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 19 sty 2011, 18:30 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sty 2011, 15:45
Posty: 21
Sztuką jest też rozkęcenie strony intenretowej. Mam sporo znajomych, którzy myśleli że jak zrobią stronę intenretową to zyski ich firmy wzrosną od razu. A tak na prawdę nie rozreklamowali tej strony, mało osób o niej wie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 26 mar 2011, 16:04 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 mar 2011, 15:42
Posty: 23
Jeśli chcemy się rozreklamować to zróbmy tak: jeśli mamy blisko do firm to wybierzmy się do nich osobiście, do tych dalszych firm wyslijmy pocztą polską informacje. Oczywiście nie zapomnimy o internecie, wazna jest strona i opinie innych klientów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 08 lip 2011, 14:07 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2011, 13:55
Posty: 1
Kiedy założyłem firmę szkoleniową miałem podobny problem- trenerzy, obszerna oferta tematyczna, szkolenia miękkie, zamknięte, itp., ale brak osób chętnych na szkolenia. Zacząłem od wpisów na Goldenline, ale bez rezultatów. Któregoś dnia zadzwonił do mnie handlowiec z Treco.pl oferując kampanię reklamową na portalu. Podszedłem do sprawy z dużą podejrzliwością, ale teraz nie żałuję. Oprócz standardowego rozwiązania banerowego zaproponowano mi reklamę z quizem, która przyniosła zadowalające efekty. Dodatkowo załapałem się na jesienną promocję i zapłaciłem połowę mniej. To dobre na początek, potem klienci sami zaczęli przychodzić z rekomendacji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 11 lip 2011, 16:25 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 cze 2011, 16:25
Posty: 52
seth miałeś szczeście:) nie wszystkim to się udaje - po prostu misisz mieć świetną ekipę i znać się na swojej pracy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 11 lip 2011, 18:01 
Problem tkwi też w tym, że w branzy szkoleniowej okres największej prosperity chyba już minął...pieniądze z EFS na szkolenia pracowników już sie kończą, na rynku zostaną tylko najlepsi...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 21 lip 2011, 20:18 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 cze 2011, 16:25
Posty: 52
No własnie tylko najlepsi... i szkolenie będa potwornie drogie. No chyba, że znajdize się ktoś inny któy będzie dokłądał do interesu , tylko jak nie unia to co?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 22 lip 2011, 14:20 
Janek1 pisze:
Sztuką jest też rozkęcenie strony intenretowej. Mam sporo znajomych, którzy myśleli że jak zrobią stronę intenretową to zyski ich firmy wzrosną od razu. A tak na prawdę nie rozreklamowali tej strony, mało osób o niej wie.


dlatego od tego zatrudnia się profesjonalne osoby, nie warto brać kogoś kto amatorsko robi stronkę, bo ten może wiele nie wiedzieć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla firm
PostZamieszczono: 29 sie 2011, 20:43 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sie 2011, 20:28
Posty: 52
kingakl pisze:
Problem tkwi też w tym, że w branzy szkoleniowej okres największej prosperity chyba już minął...pieniądze z EFS na szkolenia pracowników już sie kończą, na rynku zostaną tylko najlepsi...


tak to prawda... mam nadzijeie, że znajdzie się inne źródło finasowania takich szkoleń


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits