Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:29

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 26 lip 2011, 10:21 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lip 2011, 10:57
Posty: 8
zdecydowanie..dlatego właśnie ta metoda mi odpowiada...niedługo branża się rozkręci i nie trzeba będzie jeździć na uczelnie :) a i CV bogatsze ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 26 lip 2011, 20:15 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 lip 2011, 15:07
Posty: 35
hehe:) a ceny jakie sa?? duża jest różnica pomiędzy szkoleniem e-learningowym a tym na żywo?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 27 lip 2011, 14:59 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lip 2011, 10:57
Posty: 8
ceny...hmmm raczej różnie, ale na pewno taniej niż takie szkolenia face to face ...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 27 lip 2011, 15:23 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 lip 2011, 15:07
Posty: 35
no wiesz.. jeśli np. takie szkolenie jest tylko tańsze o 100zł to wole włąsnie takie face to face...natomaist jeśli było by po połowe tańsze (wiadomo jak maleją koszty, jesli nie trzeba sali, poczęstunku itd) to wtedy taka oferta wyglaa bardzo kusząco.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 01 sie 2011, 09:06 
Niektóre serwisy oferują darmowe szkolenia. Np. Akademia PARP, tylko trzeba spełnić określone warunki, tzn. być przedsiębiorcą z MŚP lub planować założenie takiej firmy. Teraz mają tam chyba 28 szkoleń, więc warto sprawdzić. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 04 sie 2011, 21:07 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2011, 15:53
Posty: 37
w takim razie i ja zerknę na ich stronkę. Może coś mnie skusi, w przyszłości chciałbym założyć swoją firmę, może znajdzie się dla mnie jakieś szkolenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 05 sie 2011, 13:15 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lip 2011, 10:57
Posty: 8
Marek pisze:
w takim razie i ja zerknę na ich stronkę. Może coś mnie skusi, w przyszłości chciałbym założyć swoją firmę, może znajdzie się dla mnie jakieś szkolenie.


..Myśle, że trzeba mieć to jakoś udokumentowane...albo własność firmy, albo może status bezrobotnego... Może ktoś się orientuje jak to tak naprawdę jest??wszyscy wiemy, że nie ma nic za darmo :)

e-learning...wydaje mi się , że szybsza, łatwiejsza i przede wszystkim tańsza metoda edukacji - tym bardziej, że i tak każdy większość czasu spędza przy komputerze :)..a można się "nudzić", ale z korzyścią :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 08 sie 2011, 09:48 
Sprawdzałam, po rejestracji należy uzupełnić profil i tam jest 12 czy 13 pytań o planowaną działalność, ale nie widziałam nic napisanego, że trzeba to jakoś udokumentować. Ale jest taka klauzula "Jednocześnie potwierdzam, że nie posiadałem/am zarejestrowanej działalności gospodarczej w okresie 1 roku przed rozpoczęciem udziału w szkoleniach". Hm...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 13 sie 2011, 19:36 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2011, 15:54
Posty: 27
a kto to sprawdzi? Watpie....


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 16 sie 2011, 10:00 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lip 2011, 10:57
Posty: 8
...myślę,że może być tu jakiś haczyk ...albo chodzi o szkolenie, na które uczęszcza się, składając wniosek o dotacje na własną działalność w urzędzie pracy??!! ...bo tak to po pierwsze : znając stopę bezrobocia..chętnych na szkolenie by nie brakowało, a z tego co widzę państwo za hojne nie jest ;)a po drugie to jaki oni mieliby w tym biznes??


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits