Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:09

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 16 sie 2011, 18:21 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2011, 15:53
Posty: 37
może ktoś sporbuje a potem nam powie:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 17 sie 2011, 13:41 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lip 2011, 10:57
Posty: 8
miejmy nadzieje ;) heh


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 20 sie 2011, 17:05 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2011, 15:53
Posty: 37
Kasiek26 pisze:

e-learning...wydaje mi się , że szybsza, łatwiejsza i przede wszystkim tańsza metoda edukacji - tym bardziej, że i tak każdy większość czasu spędza przy komputerze :)..a można się "nudzić", ale z korzyścią :)


tak jest, to "nudzić sie z przyjemnością" i mieć z tego korzysci to super sprawa.
Nie lubie bezczynnie siedizeć na komputerze


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 30 wrz 2011, 10:10 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2011, 09:57
Posty: 15
no ale co to za przyjemniość jeśli siedisz w domu przed komputerem? Wole isc i słuchać kogos na zywo jak mówi? Wyjść z domu!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia typu e-learning
PostZamieszczono: 03 paź 2011, 08:57 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2011, 09:08
Posty: 35
No wiesz, nie musisz wstawac ubierać sie, wychodzic w domu. W zasadzie możesz jeść i słuchać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Szkolenia otwarte i ogólnie o doświadczeniach z e-lerningiem
PostZamieszczono: 05 paź 2011, 13:07 
Witam. Nie wiem, czy ktoś zagląda tu jeszcze, ale pozostało pytanie bez odpowiedzi, więc zdecydowałam się napisać. Przewertowałam wątek i spieszę z odpowiedzią. Szkolenia otwarte - ktoś pytał, z czym to się je - otóż polegają one na dobrowolnym zgłoszeniu się, czyli można samodzielnie sobie przewertować oferty i samodzielnie zgłosić się. Trzeba także uiścić opłatę. Szkolenia otwarte nie są tożsame z bezpłatnymi. Zamknięte natomiast to tak jakby szyte na miarę. Przygotowane na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa, dostępne tylko dla pracowników pracodawcy, na którego zlecenie je przygotowano. Ale dość biadolenia! :)

Sama odbyłam kilka szkoleń e-lerningowych na http://sklep.edustacja.pl/do/index.jsp. Studia skończyłam tradycyjnie, więc porównanie mam. :) Obiektywnie rzecz biorąc nie ma różnicy pomiędzy nauką online i tradycyjną. Wszystko zależy od tego, jak się człowiek zaangażuje. Można chodzić na zajęcia, ale po powrocie do domu robić nic - nikt nam wiedzy do głowy nie nakładzie. Jeśli ma się w sobie samozaparcie oraz motywację do nauki, z powodzeniem można uczyć się w domu.
Zdecydowanie na plus wychodzi, kiedy zacznie się przyglądać innym aspektom: nie trzeba płacić za dojazd (paliwo czy bilet miesięczny), siada się wtedy, kiedy ma się czas, a nie wtedy, kiedy trzeba. Dla mnie to chyba najważniejsze... Finansowo, jakby tak sobie przekalkulować, też nie wychodzi źle. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z e-lerningu. No to chyba tyle. Jeśli macie jakieś pytania, pytajcie - postaram się w miarę możliwości opowiedzieć o moich doświadczeniach w tym zakresie. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia otwarte i ogólnie o doświadczeniach z e-lerningiem
PostZamieszczono: 05 paź 2011, 14:03 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2011, 09:08
Posty: 35
Rozumiem, ż epotem do domu przychodzi zaświadczenie o ukończeniu takiego kursu. Czy na takim zaświadczeniu jest napisane że odbyło się e-lerning?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia otwarte i ogólnie o doświadczeniach z e-lerningiem
PostZamieszczono: 05 paź 2011, 15:56 
@Filipeks - z tego, co się orientuję to zależy wszystko od konkretnego szkolenia. Przy czym mówię tutaj o Edustacji, z której szkoleń korzystałam. Kiedy robiłam szkolenie z angielskiego otrzymałam takie zaświadczenie. Zaznaczono na nim, że kurs odbył się metodą e-lerningową. Przy czym wydaje mi się, że tutaj nie masz się czego obawiać. Przynajmniej u mnie sprawa wyglądała w ten sposób, że kiedy mój pracodawca podsłyszał, że ja się dokształcam online, to pochwalił taką postawę. No i ja si z nim zgadzam. Taka nauka zdalna wymaga więcej samodyscypliny i zaparcia. Więc jeśli decydujesz się na taki kurs i go kończysz (masz certyfikat) to to tylko plusuje. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia otwarte i ogólnie o doświadczeniach z e-lerningiem
PostZamieszczono: 06 paź 2011, 09:44 
Ciekawe szkolenia e-learningowe prowadzi Otawa Gropu. Wogóle polecam artykuł: http://interia360.pl/artykul/nie-wiemy- ... cimy,48625
Jest też Akademia PARP.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia otwarte i ogólnie o doświadczeniach z e-lerningiem
PostZamieszczono: 08 paź 2011, 20:57 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2011, 09:08
Posty: 35
hmmm, sam nie wiem. Może ggybym znalazł jakieś darmowe szkolenie e-lerningowe to bym spróbował.. atak jakoś nie potrafię zaufać. Wolę widzieć za co płacę. No i w sumie jak to jesT? Materiały dostaje sie na meila?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits