Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 00:49

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenia z Urzędu Pracy
PostZamieszczono: 08 lip 2009, 19:50 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2009, 18:47
Posty: 70
Czy ktoś z was uczestniczył w szkoleniu grupowym z Urzędu Pracy? Proszę o opinie, słyszała że strasznie długo się czeka, gdyż jest bardzo dużo chętnych na udział w takim szkoleniu. Czy to prawda?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z Urzędu Pracy
PostZamieszczono: 09 lip 2009, 09:03 
Offline
Zainteresowany
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:33
Posty: 38
W urzędzie pracy gdzie kiedyś była zarejestrowana moja mama trzeba było odbyć najpierw kurs aktywnego poszukiwania pracy, aby być zakwalifikowanym do jakichkolwiek szkoleń zawodowych. Ale mówi, że warto było. Dużo ludzi po tym kursie uporało się z problemem bezrobocia. :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z Urzędu Pracy
PostZamieszczono: 01 sie 2009, 13:21 
Witam. Prowadzę firmę szkoleniową i m.in. szkolę zawodowo bezrobotne osoby zarejestrowane w PUP w ramach wygrywanych przetargów na te usługi. Wszystko zależy od tego ile pieniędzy na dany rok kalendarzowy ma UP. Czasem się zdarza, że na jedno miejsce na jakieś szkolenie zawodowe jest 5-8 osób. Zależy od popularności szkolenia, stanu bezrobocia itp.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z Urzędu Pracy
PostZamieszczono: 05 sty 2010, 17:12 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 sty 2010, 16:57
Posty: 30
U nas w PUP jest tak, że trwają zapisy. Dopiero kiedy utworzy się określona grupa - kurs rusza. Jeśli nie będzie chętnych kurs nie ruszy. Zazwyczaj spotkania są codziennie po 6-8 godzin, wszystko zależy ile godzin przewidziano na dany kurs. Myslę, że warto skorzystać z takiej możliwości jeśli jest się bezrobotnym - czasami taki kurs w firmie prywatnej sporo kosztuje, a w PUP mamy za darmo.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z Urzędu Pracy
PostZamieszczono: 28 lut 2013, 08:36 
Myślałam, że uda mi się załapać na szkolenie z UP do New nails, bo istnieje taka możliwość, ale nie było opcji. A generalnie to świetny motyw, bo przecież dostaje się całkiem niezłe pieniądze na szkolenie, darmowe szkolenie. Można zrobić na spokojnie szkolenie zawodowe, bo kapitał jaki można wykorzystać to jakoś nawet 5 tysięcy złotych?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z Urzędu Pracy
PostZamieszczono: 25 mar 2013, 15:47 
Znajoma odbyła, kurs florystyki i stylizacji paznokci. Pracowała dzięki temu później w kwiaciarni:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z Urzędu Pracy
PostZamieszczono: 01 lut 2018, 13:27 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:28
Posty: 39
Mój znajomy zrobił kiedyś w Urzędzie Pracy kurs na instruktora nauki jazdy. Potem podjął pracę w jednej z krakowskich szkół, a teraz prowadzi już własny biznes z tej branży. Także wbrew obiegowym opiniom akurat jemu Urząd Pracy pomógł wyjść na prostą :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z Urzędu Pracy
PostZamieszczono: 30 kwie 2018, 21:00 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 13:38
Posty: 44
Zuzia Mala pisze:
Mój znajomy zrobił kiedyś w Urzędzie Pracy kurs na instruktora nauki jazdy. Potem podjął pracę w jednej z krakowskich szkół, a teraz prowadzi już własny biznes z tej branży. Także wbrew obiegowym opiniom akurat jemu Urząd Pracy pomógł wyjść na prostą :)

Szczęściarz. Ja również myślałam kiedyś o kursie z UP. Kursie księgowej. Na szczęście w porę znalazłam jednak pracę w swoim zawodzie i - mam nadzieję - będę tam pracować długo.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z Urzędu Pracy
PostZamieszczono: 28 cze 2018, 14:29 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 13:35
Posty: 21
Również mam pozytywne doświadczenia z tego rodzaju kursami. Bo o ile ze znalezieniem pracy przez urząd ciężko, to dzięki takim szkoleniom można to łatwiej zrobić na własną rękę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia z Urzędu Pracy
PostZamieszczono: 31 sie 2018, 13:01 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 13:36
Posty: 56
Mojemu koledze Urząd Pracy dofinansował szkolenie spawacza. Nie wiem w jakim stopniu, na pewno nie w 100%. Ale musiał je znaleźć sobie sam. Jednak dzięki determinacji (i niezaprzeczalnemu talentowi) zdobył nowy zawód, teraz mieszka w Irlandii i zarabia bardzo dobrze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits