Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak znależć najlepszych pracowników do swojej firmy?
PostZamieszczono: 15 sty 2012, 20:58 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 gru 2011, 20:29
Posty: 33
No bo kiedyś było tak, że na praktykach parzyłó sie herbate lub kawke... a teraz na praktykach sie pracuje. Niestety starsi pracodawcy myślą, ze nic sie nie zmieniło i praktykanci sie obijają.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak znależć najlepszych pracowników do swojej firmy?
PostZamieszczono: 06 maja 2012, 20:33 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 kwie 2012, 22:09
Posty: 22
myślę, że sama rozmowa nie wystarczy, dlatego przed zawarciem umowy na stałe, poprzedź ją umową na czas określony na 3 m-ce. czasem osoby, które słabiej wypadną na rozmowie są lepszymi pracownikami. warto też na pewno rozmowę uzupełnić jakimś testem.

_________________
www.veraco.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak znależć najlepszych pracowników do swojej firmy?
PostZamieszczono: 18 wrz 2015, 00:27 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2014, 13:06
Posty: 49
ja jak szukałam pracowników do swojej restauracji to zdecydowałam się na outsourcing. dobrych pracowników pomogła mi znaleźć firma "kcg doradztwo gastronomiczne" :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak znależć najlepszych pracowników do swojej firmy?
PostZamieszczono: 05 wrz 2016, 11:16 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 wrz 2016, 11:14
Posty: 1
Czasem znaleźć idealnego pracownika okazuje się proste i szybkie, ale w wielu przypadkach faktycznie może sprawić to spore kłopoty. Może wtedy idealnym rozwiązaniem jest firma, kótra nam w tym pomoże.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak znależć najlepszych pracowników do swojej firmy?
PostZamieszczono: 27 mar 2017, 19:57 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lis 2014, 13:31
Posty: 34
My też jakiś czas temu korzystaliśmy z pomocy firmy z zewnątrz, dokładnie biura detektywistycznego Business Intelligence Agency z Katowic, ponieważ mieliśmy wątpliwości jeśli chodzi o lojalność potencjalnego pracownika. Okazało się, że mieliśmy rację i jak pomyślę, jakie mogły być konsekwencje.....


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak znależć najlepszych pracowników do swojej firmy?
PostZamieszczono: 26 cze 2017, 15:49 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2015, 13:21
Posty: 34
no nic dziwnego, że większość osób korzysta z zewnętrznych firm skoro samodzielne znalezienie pracowników potrafi naprawdę doprowadzać do szału szczerze mówić, wolę dlatego skorzystać z pomocy i wiedzieć, że wszystko będzie profesjonalne


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak znależć najlepszych pracowników do swojej firmy?
PostZamieszczono: 15 wrz 2017, 07:17 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 gru 2016, 16:10
Posty: 30
Uważam, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej ciężko jest ocenić, czy dany kandydat będzie właściwą osobą do naszej organizacji. Bo wiedza to jedno - wielu rzeczy można się nauczyć, skorzystać ze szkoleń itp. We współczesnych czasach dużą rolę odgrywają umiejętności miękkie, inteligencja emocjonalna, zaangażowanie i odpowiedzialność. Osoba, która ma dołączyć do zespołu musi się w niego wpasować, współtworzyć, żeby i praca i ogólne funkcjonowanie było efektywne. I to jest dziś duże wyzwanie dla pracodawców - pozyskać do Zespołu osobę zaangażowaną i odpowiedzialną. A może jeszcze większym wyzwaniem jest wzbudzenie i rozwijanie tego zaangażowania i odpowiedzialności za wykonywane zadania ;)


Ostatnio zmieniony 15 kwie 2019, 20:45 przez Barbara, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak znależć najlepszych pracowników do swojej firmy?
PostZamieszczono: 15 wrz 2017, 13:12 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2014, 13:06
Posty: 49
To może wynikać z wielu czynników. Proces rekrutacji pracownika powinien być porządnie przeprowadzony a często firmy nie mają na to czasu no i wydaje mi się że też o to chodzi. My zatrudniliśmy po prostu firmę, która ma doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji no i teraz dużo lepiej ten cały proces u nas przebiega. Grupa No Problem, jakby ktoś chciał zasięgnąć porady albo własnie skorzystać z usług jak my


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak znależć najlepszych pracowników do swojej firmy?
PostZamieszczono: 18 lis 2017, 16:52 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lis 2014, 13:31
Posty: 34
Ja osobiście ostatnio mam dosyć dobre wrażenia po szkoleniach, które przeprowadziła dla mojego zespołu firma No Problem. Widać, że znają się na temacie i wszystko odbyło się bardzo konkretnie. Do tej pory korzystaliśmy z firmą z innymi grupami, które się tym zajmują, ale efekty były różne. Natomiast wniosek jest taki, że jak już się trafi na ludzi z porządnym podejściem to można na tym sporo zyskać, a feedback od pracowników również był dobry.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak znależć najlepszych pracowników do swojej firmy?
PostZamieszczono: 30 sty 2018, 00:37 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 wrz 2015, 13:34
Posty: 38
Na pewno budując pozytywny wizerunek firmy i oferując więcej aniżeli konkurencja, ale nie chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze. Druga sprawa to jak szukać, wydaje mi się, ze obecnie współpraca z agencjami pracy tymczasowej bardzo może się opłaci.
Ponieważ otrzymujecie pracownika "szytego" na miarę, jeśli spełnia wasze oczekiwania możecie mu zaoferować umowę, jeśli nie możecie poprosić o innego. W ten sposób można bez ryzyka zatrudnić pracownika dopiero w momencie jak będziecie pewni, że się nada.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits