Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 18:41

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Adwokat
PostZamieszczono: 14 lut 2020, 15:00 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2019, 11:02
Posty: 471
Miałam wypadek i potrzebuję pomocy w załatwieniu formalności ubezpieczeniowych w Austrii. Może znajdę tutaj osoby, które przechodziły przez coś podobnego?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Adwokat
PostZamieszczono: 17 lut 2020, 14:04 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sty 2019, 11:18
Posty: 312
Rozwodziłam się w Austrii, a mój mąż odcinał mnie od praktycznie wszystkich kwestii finansowych, dotyczących jego interesów, więc musiałam szukać dość poważnej pomocy prawnej, jak mnie zostawił z niczym. Ostatecznie trafiłam do Tomasza Klimka i po pierwszych konsultacjach już wiedziałam, że się zdecyduję na współpracę. Proponuję zajrzeć na https://www.tomaszklimek.com/pl/specjal ... -i-rozwody.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Adwokat
PostZamieszczono: 17 lut 2020, 18:16 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lut 2020, 15:02
Posty: 58
Z mojego własnego doświadczenia wiem, że trudno jest trafić na naprawdę dobrego adwokata. Tak, może on wykuć całe prawo na pamięć, ale ważne jest by interesował się on klientem, a nie tylko wygraną i pieniędzmi. Ja również z polecenia trafiłam do Kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak w Gliwicach. Rzeczywiście bardzo się mną interesowali i to było najważniejsze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Adwokat
PostZamieszczono: 21 lut 2020, 15:47 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 472
Szukasz adwokata dla rodziny czy od prawa rodzinnego? To zerknij sobie na : https://www.adwokatkoscielny.pl/ . Polecam skontaktować się z p. Pełka. To świetny adwokat, doskonale sprawdza się w sprawach rozwodowych. Poza tym jest bardzo miły i co najważniejsze - nie traktuje klientów z góry. Zawsze serdeczny i uśmiechnięty i chętny do pomocy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Adwokat
PostZamieszczono: 27 cze 2020, 22:24 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 sty 2020, 18:58
Posty: 39
Jeśli szukamy dobrego adwokata, takiego który specjalizuje się w sprawach karnych to polecam mecenasa Mariusza Olężałka z Łodzi. Jeśli chodzi o doświadczenie to ma on naprawdę spore w różnego rodzaju sprawach karnych, od takich które dotyczą jazdy po spożyciu alkoholu aż po takie za udział w dużych zorganizowanych grupach przestępczych. Każdą sprawę traktuje równie poważnie i tak samo bardzo się angażuje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Adwokat
PostZamieszczono: 15 lip 2020, 14:29 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 lip 2020, 14:28
Posty: 1
Teraz bardzo dużo osób chciało by skorzystać z bardzo dobrego adwokata. Sam na przykład ostatnio skorzystałem z https://adwokatkpb.pl .Dodatkowo na usługi dostałem rabat.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Adwokat
PostZamieszczono: 15 lip 2020, 21:44 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 lip 2020, 21:41
Posty: 4
Warto mieć namiar na kogoś takiego sprawdzonego


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Adwokat
PostZamieszczono: 28 lip 2020, 04:15 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2018, 23:08
Posty: 101
Zaryk, masz rację. Nigdy nie wiadomo co się może w życiu przydarzyć. Mam zapisany namiar do adwokat Barbary Laskowskiej https://www.adwokat-laskowska.pl/. Bardzo pomogła mojemu przyjacielowi w sprawie rozwodowej. Zajmuje się również sprawą mojego brata odnośnie kredytu we frankach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Adwokat
PostZamieszczono: 05 sie 2020, 13:35 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 gru 2017, 10:09
Posty: 65
Jeśli chodzi o spadki czy rozwody to Adwokat Łukasz Węglowski nie ma sobie równych na wybrzeżu, znajomy mi go polecił jako najskuteczniejszego adwokata i przekonałem sie o tym kiedy prowadził moją sprawę rozwodową i sprawę spadkową szwagra, w sądzie potrafi walczyć jak lew o swoich klientów :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Adwokat
PostZamieszczono: 19 kwie 2021, 06:52 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:59
Posty: 14
Jeśli ktoś z was męczy się z kredytem hipotecznym wziętym we frankach, to teraz jest dobry moment by spróbować go unieważnić. U nas wszystkim zajęła sie kancelaria Katarzyny Piętka z Trójmiasta - http://kancelariapietka.pl/ . Wcześniej próbowaliśmy różnych sposobów by obniżyć ratę. Nic nie pomogło. Dopiero w tej kancelarii otrzymaliśmy realną pomoc, wszystko nam rzetelnie wytłumaczyli, przedstawili jakie mamy szanse na rozwiązanie sprawy po naszej myśli. Okazało sie że całkiem duże bo umowa kredytowa zawierała niedozwolone zapisy. Generalnie pracownicy kancelarii są profesjonalni i mają dużą wiedzę na temat kredytów frankowych, działają wielokierunkowo, przyjmują kilka strategii, tak by szansa na wygraną była jak największa. Nam sie udało, więc też polecam innym tę drogę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits