Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest sob sie 08, 2020 5:58 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Adwokat
PostZamieszczono: wt lip 21, 2020 9:19 am 
Starszy Ekspert

Szukam adwokata, który będzie mógł się u mnie zająć kwestią podziału majątku po przeprowadzonej sprawie rozwodowej. Jak będziecie w stanie coś zaproponować to chętnie skorzystam z podpowiedzi. Ogólnie zależy mi na kimś kto faktycznie się takimi sprawami zajmuje i może taką profesjonalną ofertę przygotować.

Na górę Dodaj na Facebook

Tytuł: Sprzedaż gotowych spółek z o.o
PostZamieszczono: wt lip 21, 2020 10:03 am 
Starszy Ekspert

Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl Oferujemy sprzedaż gotowych spółek z o.o i komandytowych www.optioffice.pl Warszawa. Nasze gotowe spółki mają czystą historię, nie posiadają zadłużenia, ani zobowiązań finansowo-handlowych. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl cechuje brak ukrytych kosztów. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl ma duży wybór kodów PKD, numer NIP, REGON, KRS, VAT i rachunek bankowy. Gotowe spółki na sprzedaż www.optioffice.pl są zarejestrowane w Warszawie pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w centrum miasta. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl posiada wszystkie wymagane dokumenty i deklaracje podatkowe, co jest potwierdzone aktem notarialnym. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl dysponuje kilkudziesięcioma spółkami o różnej osobowości prawnej, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie formalności urzędowe są po naszje stronie. Mamy korzystne ceny. Zapraszamy do sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl. Gwarantujemy transakcje zgodnie z obowiązującym prawem, szybko i skutecznie. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl dla każdego ambintego przedsiębiorcy.

Tytuł: Re: Adwokat
PostZamieszczono: śr lip 22, 2020 7:07 am 
Starszy Ekspert

W mojej ocenie zdecydowanie oferta przygotowana przez https://www.legalsalutaris.pl/ będzie dobrym wyborem.

Tytuł: Re: Adwokat
PostZamieszczono: śr sie 05, 2020 1:23 pm 
Stały bywalec

danutazajda pisze:
Szukam adwokata, który będzie mógł się u mnie zająć kwestią podziału majątku po przeprowadzonej sprawie rozwodowej. Jak będziecie w stanie coś zaproponować to chętnie skorzystam z podpowiedzi. Ogólnie zależy mi na kimś kto faktycznie się takimi sprawami zajmuje i może taką profesjonalną ofertę przygotować.

Koniecznie skontaktuj się z kancelarią adwokata Łukasza Węgłowskiego, on prowadził moje sprawy tego typu i nie ma lepszego fachowca od niego. Możesz napisać maila lukasz.weglowski@wp.pl albo lepiej zadzwonić pod nr 601867542 lub 918203303

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC