Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 09:19

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Blog firmowy - warto?
PostZamieszczono: 27 cze 2017, 09:58 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 paź 2015, 12:27
Posty: 3
Warto waszym zdaniem założyć firmowego bloga? Gdzie najlepiej go założyć?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Blog firmowy - warto?
PostZamieszczono: 29 cze 2017, 11:57 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 paź 2015, 12:46
Posty: 6
Myślę, że warto, ale raczej nie na darmowej platformie, tylko na własnym hostingu (na cal.pl można taki wykupić), najlepiej w oparciu o jakiś wygodny system CMS, jak chociażby WordPress (tu pl.wordpress.org masz niezbędne oprogramowanie, motywy i wtyczki). Aby jednak blog przyniósł jakieś efekty, to musi być profesjonalny, tzn. wpisy muszą były fachowe i interesujące.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Blog firmowy - warto?
PostZamieszczono: 14 sie 2017, 10:20 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lut 2016, 10:12
Posty: 12
No zawsze warto wszędzie i na każdy sposób reklamować swoją firmę , fajnie też jest mieć banery reklamowe w różnych lokalizacjach co daję nam większe szanse na rozgłos . Ja akurat swoja firmę motoryzacyjną tak reklamowałem a punkt xero , który wykonał dla mnie banery , laminowanie papieru ( dokumentów) oferował okazjonalne ceny.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Blog firmowy - warto?
PostZamieszczono: 21 paź 2017, 20:13 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 paź 2017, 20:06
Posty: 2
Pewnie, że warto. Moim zdaniem jednak powinno to wyglądać tak, że niekoniecznie będziemy non stop reklamować swoje usługi/produkt, ale po prostu radzić, pisać i ciekawych tematach i budować społeczność, która będzie tym zainteresowana :) To przyniesie o wiele więcej korzyści.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Blog firmowy - warto?
PostZamieszczono: 23 paź 2017, 10:00 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 paź 2017, 09:43
Posty: 1
Blog firmowy to doskonała okazja do pokazania swoich kompetencji i produktów w sposób nienachalny i pomocny. Warto rozwijać go nie tylko pod względem treści. Ulepszenie strony może jednak kosztować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Blog firmowy - warto?
PostZamieszczono: 30 paź 2017, 02:11 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 paź 2017, 23:31
Posty: 1
W niektórych branżach warto. Sam nie prowadzę bloga swojej firmy, ale obszerną stronę z wieloma informacjami i gdy klienci do mnie dzwonią, to operują pojęciami, które są zamieszczone na stronie i od razu wiem, że ją czytali. To ułatwia sprawę i oszczędza czas, bo nie trzeba tłumaczyć jak krowie na rowie i marnować czasu. Z drugiej strony gdy rozmawiam z klientem i się dopytuje, to nie odsyłam go nachalnie do strony, tylko cierpliwie tłumaczę.


Ostatnio zmieniony 07 lis 2017, 02:09 przez adonias, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Blog firmowy - warto?
PostZamieszczono: 31 paź 2017, 11:18 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 maja 2015, 12:29
Posty: 1
Moim zdaniem warto założyć takiego bloga, bo może on pomóc w pozycjonowaniu strony, jeśli firma takową ma, a poza tym pokazuje on że znacie się na danej branży i się nią interesujecie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Blog firmowy - warto?
PostZamieszczono: 14 lis 2017, 12:13 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 lis 2017, 12:05
Posty: 1
Blog firmowy jest świetnym sposobem na promocję produktów i usług, które sprzedajemy. Dzięki takim blogom możemy zyskać większą liczbę potencjalnych klientów. Ponadto blogi zwiększają potencjał pozycjonowania naszej strony. Obecnie bardzo ważne jest to, pod jakimi frazami i w jakim miejscu pojawia się nasza firma. Dlatego blog firmowy będzie idealnym miejscem, aby kontrolować. Oprócz bloga firmowa powinniśmy się zastanowić nad innymi formami reklamy naszej firmy, dlatego ja bym proponował skorzystanie z usług agencji marketingowej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Blog firmowy - warto?
PostZamieszczono: 17 lis 2017, 20:09 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lis 2017, 19:59
Posty: 2
Mysle, ze warto prowadzic takiego bloga:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Blog firmowy - warto?
PostZamieszczono: 17 sty 2018, 18:23 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2017, 18:48
Posty: 6
To zależy od profilu firmy. Nie wolno też zapominać o tym, by na blogu systematycznie pojawiały się nowe wpisy. Jeżeli nie zadbasz o to, to lepiej go nie zakładaj. Na pewno warto zainstalować na stronie firmy chat, dzięki któremu będziesz miał kontakt z klientami i dowiesz jakie są potrzeby i oczekiwania klientów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits