Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:26

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: CBD a depresja
PostZamieszczono: 04 mar 2020, 17:19 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 paź 2019, 16:26
Posty: 2
Słyszałem wiele dobrego o cbd ze pomaga pomaga łagodzić skutki depresji chce sie was poradzić czy może ktoś z was miał doświadczenie z tym specyfikiem jak tak to jakie wywoływał u was reakcje i czy możecie polecić jakiś dobry sklep online z cbd?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: CBD a depresja
PostZamieszczono: 23 maja 2020, 13:36 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lut 2020, 15:55
Posty: 250
Depresję zwykle diagnozuje i leczy psychiatra i psycholog. Najczęściej są to leki z grupy SSRI i SNRI, a rodzaj psychoterapii to już dobiera psycholog. Choroba wstrętna i leczy się ją bardzo długo, często bywają nawroty. Kto nie miał nigdy nie zrozumie.
Natomiast jeśli depresja jest leczona farmakologicznie, to po kolejne recepty nie trzeba iść do lekarza, tylko można w serwisie lekarzonline.eu poprosić lekarza o zdalne wypisanie recepty.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: CBD a depresja
PostZamieszczono: 30 cze 2020, 03:53 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 lut 2020, 20:33
Posty: 61
Myślę, że na depresję lepiej pomoże terapia... ale taka prawdziwa, z psychologiem z dużym doświadczeniem. Jeśli szukacie takiego to w Warszawie polecam odwiedzić https://psychoterapiacotam.pl/. To poradnia psychologiczna dla całej rodziny. Pomogą nie tylko uporać się z depresją ale pokażą też jak żyć szczęśliwie, samodzielnie rozwiązywać trudne problemy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: CBD a depresja
PostZamieszczono: 05 wrz 2020, 08:52 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 gru 2018, 17:53
Posty: 17
skuteczną metodą leczenia wielu chorób jest ozonoterapia. Tu można więcej sie dowiedzieć https://vitalea.pl/oferta/ozonoterapia/ ... a-ozonowa/ To nowoczesna metoda leczenia wielu chorób, zabija bakterie, wirusy i grzyby. Pozwala na całkowite pozbycie się choroby odtruwając, dotleniając i wspomagając obronność ustroju. Warto spróbować, wiele osob sobie chwali jej skuteczne dzialanie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: CBD a depresja
PostZamieszczono: 19 paź 2020, 09:27 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 wrz 2020, 08:54
Posty: 25
Oczywiście, że tak! Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej podejść do tego tematu. Ja na pewno mogę Wam zasugerowac, byście wszelkie kroki podejmowali po konsultacji z lekarzem. Różne rzeczy mogą po drodze się przydarzyć, a chociażby o sepsie przeczytasz na ktomalek.pl. To powinno być dla Was przestrogą, więc tam zajrzyjcie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: CBD a depresja
PostZamieszczono: 22 gru 2020, 01:02 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:24
Posty: 6
Depresja nie należy do chorób, które z łatwością pokonamy samodzielnie. Niezbędna jest pomoc doświadczonego specjalisty. Ja mogę polecić skorzystanie z terapii w klinice https://psychomedic.online/. W swojej ofercie posiadają wideokonsultacje, które są niezwykle wygodną formą terapii. Czuję się komfortowo spędzając ten czas we własnym domu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: CBD a depresja
PostZamieszczono: 22 gru 2020, 20:05 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 gru 2020, 19:57
Posty: 4
A to jest potwierdzone naukowo?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: CBD a depresja
PostZamieszczono: 20 sty 2021, 15:58 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2020, 11:33
Posty: 141
Masz na myśli działanie cbd? Zdecydowanie tak. Jest wiele badań, które potwierdzają działanie olejków cbd. Trzeba jednak pamiętać, ze olejek olejkowi nie jest równy. Należy wybierać wysokiej jakości, certyfikowane produkty. I takie właśnie znajdziesz tutaj https://kanabifarm.pl/. To polski producent, który olejki pozyskuje z ekologicznych konopi. Nie stosuje sztucznych dodatków. Warto spróbować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: CBD a depresja
PostZamieszczono: 20 sty 2021, 17:29 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 sty 2021, 17:14
Posty: 13
W związku z trudnościami gospodarczymi ludności naszych krajów rządy Francji, Szwajcarii, Polski, Hiszpanii i Włoch we współpracy z Unią Europejską oferują wszystkim obywatelom wymienionych krajów dofinansowanie. nie podlega zwrotowi, tak aby każda populacja mogła samozatrudnić się. Finansowanie bezzwrotne to projekt wsparcia rozwojowego i pomocy społecznej, mający na celu ograniczenie ubóstwa pogarszającego się w wyniku pandemii. Po prostu skontaktuj się ze mną przez moją pocztę lub WhatsApp. Dziękuję i dostępny za wszystkie sugestie.
Poczta: infoduprojetfr@gmail.com

Albo mój WhatsApp +337 80 94 09 76


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: CBD a depresja
PostZamieszczono: 02 mar 2021, 15:54 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 gru 2017, 17:14
Posty: 36
Ostatnio coraz gorzej czuję się psychicznie.. Nawet nie chodzi o pandemię tylko o taki całokształt.. Aż zacząłem się poważnie zastanawiać nad takimi olejkami albo tym suszem. W sklepie https://marihuanalight.pl/ już coś wybrałem tylko wystarczy kupić..


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits