Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest pt maja 29, 2020 8:27 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dobra firma remontowa
PostZamieszczono: pn wrz 23, 2019 7:15 am 
Starszy Ekspert

Cześć, podejmuję decyzję o remoncie dwupokojowego mieszkania oraz jednego bardziej luksusowego apartamentu w Poznaniu. Chciałbym doprowadzić obie nieruchomości praktycznie do idealnego stanu technicznego i następnie wystawić na sprzedaż. Czy macie na oku mistrza remontowego, wykończeniowego z Poznania, ewentualnie okolic? Bardzo proszę o realne kontakty. Oczekiwanie na realizację nie ma znaczenia. Chodzi mi o kontakt z profesjonalistą branżowym.

Na górę Dodaj na Facebook

Tytuł: Re: Dobra firma remontowa
PostZamieszczono: wt wrz 24, 2019 6:23 am 
Starszy Ekspert

Płytki idealnie układa Wojciech Gośliński. Mam dwie kuchnie wykończone przez niego. Płytki przed zakupem oglądał na żywo i mówił, które wziąć i z jakiego powodu. Ocenia właściwości materiałów budowlanych pod konkretny budżet. Nastawienie na naturalność w pomieszczeniach mieszkalnych. Naprawdę jestem zadowolony ze współpracy. Do tego masz jego praktyczny poradnik remontowy do wglądu abartremonty.pl.

PostZamieszczono: wt wrz 24, 2019 6:51 am 
Początkujący

e tam, najlepiej się samemu nauczyć. Ja uwielbiam w necie oglądać filmiki ludzi, którzy się biorą za remont, ucząc się tego z internetu. Sam tam zacząłem robić, kupiłem sobie narzędzia https://www.narzedzia.pl/elektronarzedzia,c3469/ tutaj i sam położyłem płytki. Zacząłem od garażu, żeby nie było dramy, ale powiem, że całkiem mi się spodobało

PostZamieszczono: wt paź 08, 2019 6:34 am 
Początkujący

Ja polecam zerknąć sobie na ofertę tej firmy http://osiedlezielonezacisze.pl/oferta/. Mają na sprzedaż piękne mieszkania w zabudowie szeregowej a rozwiązania remontowe można od nich podpatrzeć ;).

PostZamieszczono: pn sty 27, 2020 12:05 am 
Młodszy ekspert

Jeśli chodzi o budowę domu, to myślę, że warto zajrzeć tutaj : http://termalica.pl/beton-komorkowy /Doskonałe parametry izolacyjności cieplnej bloczków z betonu komórkowego Termalica pozwalają na wznoszenie ścian jednowarstwowych, bez konieczności dodatkowego ocieplenia muru wełną lub styropianem. Czyż to nie najlepsze rozwiązanie?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC