Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 09:35

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ginekolog?
PostZamieszczono: 29 lut 2020, 13:48 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lut 2020, 15:02
Posty: 58
Hej witam wszystkich. Jestem ciekawa, czy może znajdę tutaj jakieś kobitki które mają ten sam problem co ja. Po prostu chodzi mi o znalezienie dobrego ginekologa, a jak do tej pory to miałam strasznego pecha. Teraz przeprowadziłam się z chłopakiem do Kołobrzegu i szukam jakiegoś lekarza. Słyszałam o doktor Blicharczyk, która przyjmuje prywatnie na ul. Szpitalnej. Może znacie albo kogoś doradzicie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ginekolog?
PostZamieszczono: 03 mar 2020, 14:45 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 lis 2018, 21:25
Posty: 118
Myślę że najważniejsze jest to aby wybrać prywatny gabinet czy przychodnię. NFZ pozostawia wiele do życzenia. No i kobieta ginekolog to chyba też lepsza opcja, bo mniej krępująca.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ginekolog?
PostZamieszczono: 01 kwie 2020, 14:42 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 19:54
Posty: 96
Zgadzam się z kangaro. Na NFZ czasami ciężko jest w ogóle dostać się do jakiegokolwiek lekarza, a tym bardziej specjalisty. No i także uważam, że kobieta ginekolog jest lepszą opcją. Ja właśnie chodzę do Dr Barbary Blicharczyk, o której wspomniałaś. Jak najbardziej jestem z niej zadowolona.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ginekolog?
PostZamieszczono: 13 maja 2020, 20:30 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2020, 11:59
Posty: 72
znalezc dobrego ginekologa nie jest wcale łatwo, na szczescie ja chodzi do pani doktor, do ktorej chodzi moja mama i wiekszosc kobiet z rodziny wiec jak najbardziej mam sto procent zaufania. Jakis czas temu dowiedzialam sie, ze jestem zarazona wirusem HPV i pani dr polecila kuracje zelem papilocare, po pol roku mialam ponowne badania i wszystko bylo ok


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ginekolog?
PostZamieszczono: 16 maja 2020, 19:30 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lut 2020, 15:55
Posty: 250
Ja do gina chodzę raz na rok, natomiast po recepty uderzam do lekarza zdalnie. Jest serwis lekarzonline.eu i w ciągu godziny lekarz wypisze ci receptę np. na tabsy antykoncepcyjne czy tabletki po stosunku.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ginekolog?
PostZamieszczono: 24 cze 2020, 12:33 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 gru 2017, 10:09
Posty: 65
Moja dziewczyna ma ogromne problemy ze zdrowiem. Była na diagnostyce w szpitalu Medicover w Warszawie i stwierdzono u niej endometriozę, jest już po bardzo skomplikowanym zabiegu i teraz czuje się dobrze, mam nadzieję że pod opieką najlepszych specjalistów uda się opanować tą chorobę


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ginekolog?
PostZamieszczono: 07 lip 2020, 17:59 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2018, 16:04
Posty: 95
Ja też ostatnio nie najlepiej wypadłam bo wynik badania cytologicznego mam niezbyt dobry, niby ginekolog mówi że to przez hpv bo wiem że mam tego wirusa i zalecił stosowanie papilocare, ten żel usuwa wirusa z okolic intymnych i pomaga wyleczyć zmiany które wywołał na szyjce macicy


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ginekolog?
PostZamieszczono: 01 sie 2020, 13:27 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lut 2020, 15:02
Posty: 58
No i właśnie dlatego trzeba w ogóle robić takie badania, żeby w razie czego szybko pozbyć się takiego wirusa zanim będziemy mieli jakieś nieprzyjemne skutki jego występowania. No ale to do tego też trzeba po prostu mieć dobrego ginekologa, bo niektórzy to tylko z tobą pogadają przez chwilę, wypiszą receptę i do widzenia. Na szczęście moja doktor czyli pani Barbara Blicharczyk jest zupełnie inna.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits