Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 08:19

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 06 lip 2020, 18:12 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 wrz 2017, 07:26
Posty: 57
A jak o siebie dbacie w trakcie ciąży? Dalej na przykład uprawiacie sport? Albo trzymacie się diety, czy jednak swobodnie dajecie sobie upust i wcinacie to, na co akurat macie ochotę? ;) Ja chyba jestem właśnie z tych, co w trakcie ciąży leżą i korzystają z tego. ;D No ale badania też są ważne, dlatego chodzę do dr Rozmus-Warcholińskiej w Częstochowie na badania prenatalne. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 07 lip 2020, 08:27 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lip 2020, 07:08
Posty: 5
Chyba najlepiej jest się po prostu zdrowo odżywiać


_____________________
przeprowadzki
-


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 07 lip 2020, 23:36 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lip 2020, 23:34
Posty: 4
Ja dla przykładu jem 5 razy dzienne i staram się w wolnym czasie uprawiać sport.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 08 lip 2020, 18:42 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2020, 18:32
Posty: 1
Witaminy witaminami, ale polecam też zadbać o swoje zdrowie psychiczne- szczególnie w tym czasie ;) Oczywiście, że suplementy są ważne, ale o zdrowej głowie też trzeba pamiętać. Stres jaki ostatnio nam towarzyszy może pogarszać nasze samopoczucie, a wtedy witaminy nie pomogą. Podsyłam link https://perso.in/blog/jak-radzic-sobie-z-pandemia-koronawirusa-w-zaleznosci-od-osobowosci/ Może będzie on dobrym bodźcem do pomyślenia jak to wszystko na nas wpływa :idea:


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 10 lip 2020, 12:53 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 maja 2020, 12:02
Posty: 34
Każdy człowiek o swoje zdrowie powinien dbać. To naprawdę jest bardzo ważne. Ja na przykład od bardzo dawna korzystam z https://www.osteomedyk.pl/2019/02/04/os ... lu-plecow/ .


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 13 lip 2020, 01:26 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lip 2020, 00:19
Posty: 4
Problemy z erekcją, to nie tylko problemy zdrowotne, ale także psychiczne, bo to są powiązane sprawy. Polecam tutaj http://polonia-przemysl.pl/ poczytać o metodach leczenia


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 15 lip 2020, 02:13 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 lip 2020, 22:10
Posty: 4
Jeśli chodzi o zdrowie mężczyzny, to problemy z erekcją są zdecydowanie zamiatane pod dywan i traktowane jako tabu. A nie można tak robić, bo to może mieć poważne konsekwencje. Warto jednak o tym poczytać tutaj http://koncesjeopc.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 20 lip 2020, 10:01 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 lip 2020, 09:58
Posty: 1
To prawda, przede wszystkim ważna jest dobrze zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna. Ja sama zaczęłam ostatnio zmieniać swoje nawyki żywieniowe. Dużo też biegam i jeżdżę na rowerze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 22 lip 2020, 15:10 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 kwie 2019, 13:56
Posty: 68
W necie jest sporo informacji o dietach, zdrowym trybie życia itd. Można sobie coś znaleźć i dobrać pod siebie. Ja ostatnio znalazłam przy okazji szukania miejsc na artykuł sponsorowany portal o leczeniu otyłości http://www.leczenieotylosci.net/. Może tam będą jakieś fajne porady.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zadbać o swoje zdrowie?
PostZamieszczono: 01 sie 2020, 11:28 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 19:54
Posty: 96
Ogólnie jeśli chodzi o dbanie o zdrowie, to tak naprawdę to jest bardzo szeroki temat i każdy może to postrzegać inaczej. Ja na przykład myślę bardziej w sensie uczęszczania na wizyty do lekarzy. Nie mam na myśli, że co tydzień do jakiegoś innego lekarza, tylko po prostu chodzenie na kontrolne wizyty jak na przykład co rok do ginekologa. Co do właśnie tego tematu to w Kołobrzegu mamy świetną panią doktor Barbarę Blicharczyk, która moim zdaniem jest świetnym ginekologiem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits