Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 04:23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: jaka pożyczka?
PostZamieszczono: 28 maja 2022, 11:13 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Zależy jaka jest sytuacja. Bo jeśli ktoś posiada już jakieś zadłużenie to wtedy najlepiej będzie sprawdzić trudne kredyty dla zadłużonych 2022 bo w ten sposób najłatwiej będzie uzyskać dodatkowe finansowanie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jaka pożyczka?
PostZamieszczono: 23 cze 2022, 17:39 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 lis 2015, 19:49
Posty: 143
Doradca finansowy powinien ocenić twoją zdolność kredytową i sprawdzić, jaki kredyt możeś zaciągnąć. Poszukaj takich biur, bo ich nie brakuje np. doradca finansowy Tarnów


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jaka pożyczka?
PostZamieszczono: 26 lip 2022, 12:06 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2020, 11:33
Posty: 141
Opcji pożyczkowych jest teraz sporo. I myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Z tego co zauważyłam to sporo osób wybiera teraz pożyczki pozabankowe pod weksel. To rozwiązanie korzystne dla osób, którym zależy na błyskawicznym otrzymaniu kredytu. Tutaj https://monebay.pl/pozyczka-pod-weksel masz więcej informacji o takich kredytach i możliwość złożenia zapytania online. Mega wygodne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jaka pożyczka?
PostZamieszczono: 26 lip 2022, 16:02 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 320
No właśnie, ale jaka was interesuje pożyczka? Bo też jest ważne... Może pozyczka dlugoterminowa ? Jakby co mogę wam zdradzić, że wiele do zaoferowania ma kokos.pl - tam przede wszystkim znajdziecie bardzo dobrą porównywarkę i macie dokładne informacje odnośnie poszczególnych opcji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jaka pożyczka?
PostZamieszczono: 26 lip 2022, 16:53 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że warto również zainteresować się tym, jak wygląda na przykład pożyczka na biznes w Polsce. Nieraz w życiu przychodzi taki moment, że potrzebujemy gotówki i wtedy taka pożyczka sprawdza się idealnie. Zajrzyjcie sobie na stronę tylko portalu https://taktofinanse.pl/pozyczki/pozycz ... s-w-polsce, a znajdziecie sporo informacji na ten temat


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jaka pożyczka?
PostZamieszczono: 17 paź 2022, 16:14 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2020, 21:32
Posty: 174
Pożyczek jest naprawdę całkiem sporo na rynku, a oczywiście największą popularnością cieszą się pożyczki pozabankowe. Jeśli będziecie zainteresowani taką propozycją, to zerknijcie na stronę https://wygodnepozyczki.pl/artykul/pozy ... tna-gdynia . Tam znajdziecie sobie możliwość pożyczek prywatnych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jaka pożyczka?
PostZamieszczono: 24 paź 2022, 12:13 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lip 2019, 09:51
Posty: 58
Może zamiast wikłać się w pożyczkę lepiej skorzystać z płatności Twisto - czyli płatność odroczyć. Można skorzystać z takie rozwiązania na kilka sposób, bez rejestracji lub po rejestracji. Bez rejestracji na spłatę bez ponoszenia dodatkowych kosztów masz 21 dni i musisz się liczyć z możliwością odmowy przyjęcia płatności. Po zarejestrowaniu tego problemu nie ma - masz po prostu określony limit na swoim koncie, a na spłatę nawet do 45 dni.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jaka pożyczka?
PostZamieszczono: 31 maja 2023, 18:44 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 736
A co powiecie na leasing operacyjny a finansowy ? Sama zastanawiam się nad tym by wybrać tą firmę, ponieważ z tego co słyszałam to usługi są świadczone fachowo, więc może jednak to będzie dobre rozwiązanie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jaka pożyczka?
PostZamieszczono: 13 cze 2023, 09:57 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lip 2020, 09:09
Posty: 87
Najważniejsze jest to, aby brać pożyczkę tak wysoką, jakiej potrzebujemy i taki jej rodzaj. Warto patrzeć na jak najkorzystniejsze warunki. Pod adresem: https://www.creditspace.pl/kredyt-hipoteczny-na-remont/ są informacje o kredycie hipotecznym na remont. Mam przed sobą remont generalny domu i też się nad nim zastanawiam


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jaka pożyczka?
PostZamieszczono: 14 wrz 2023, 10:18 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2018, 13:55
Posty: 98
Myślę, że warto najpierw poszukać informacji na takie tematy, aby wiedzieć na jakie pożyczki warto się zdecydować i gdzie je zaciągnąć. Ja polecam zajrzeć na stronę: https://taniopozyczam.pl/pozyczka-gotowkowa-online . Tutaj możliwe jest nawet zaciągnięcie pożyczki online.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits