Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 21:59

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kredyt
PostZamieszczono: 25 sie 2021, 10:26 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2020, 14:59
Posty: 460
Mam takie wrażenie, że mój kredyt na dom zamiast maleć to ciągle jest na tym poziomie i tak jest przez ostatnie kilka lat. Skoro tyle o tych frankowych kredytach obecnie się mówi, że można to jakoś ogarnąć, żeby nie mieć tyle do spłaty to się tak zastanawiam, żeby również się zdecydować na prowadzenie sprawy w tym kierunku. Tylko się tak zastanawiam czy w ogóle samemu to zaczynać czy lepiej jednak decydować się na pomoc prawników.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostZamieszczono: 26 sie 2021, 09:22 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 gru 2020, 09:51
Posty: 338
Na pewno frankowymi kredytami zajmuje się między innymi kancelaria www.bewagroup.pl. Moją sprawę prowadzili i udało się ją pozytywnie rozstrzygnąć. Sprawa już po rozliczeniu z bankiem więc ja w końcu ucywilizowałem w moim przypadku kredyt frankowy i jakoś wychodzę po latach na prostą z tym wszystkim. Ale powiem szczerze, że łatwo nie było więc ktoś kto dobrze zna temat na pewno się przyda.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostZamieszczono: 09 wrz 2021, 17:57 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Ja na szczęście nie mam z tym problemu, bo wzięłam kredyt w PLN, jednak mieszkanie nie jest świeże i przydałby się remont. Zastanawiam się nad wzięciem pożyczki i wiele pozytywów słyszałam o https://monebay.pl/ . Tutaj można dostać pożyczkę lub chwilówkę szybko i bez BIK


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostZamieszczono: 10 wrz 2021, 12:14 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 wrz 2021, 12:11
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
W jaki sposób najszybciej osiągnąć zdolność kredytową?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostZamieszczono: 13 wrz 2021, 13:56 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2019, 11:02
Posty: 471
Wyślij przez stronę www.bewagroup.pl swoją umowę kredytową i na drugi dzień będziesz miał analizę tematu i od nich konkretne informacje jak można działać w danej sprawie, co ewentualnie przed sądem będzie można próbować ugrać. Taka pomoc osób z doświadczeniem w tej tematyce będzie niezwykle cenna, warto z tej propozycji skorzystać, skoro taka możliwość faktycznie się pojawia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostZamieszczono: 15 wrz 2021, 09:15 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lip 2019, 11:34
Posty: 128
Zobacz na najlepsza kancelaria dla Frankowiczów jeśli zastanawiasz się nad odpowiedzią na to pytanie to ja polecam tą stronę. Tam znajdziesz wiele cennych informacji co powinno się robić przy krytycznej sytuacji związanej ze stratą pieniędzy. Ja polecam każdemu specjalistów z tej strony mają oni 10 letnie doświadczenie w sprawach finansowych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostZamieszczono: 26 wrz 2021, 21:00 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 gru 2020, 12:59
Posty: 43
Kto zaciągał kredyt we frankach nie pomyślał, że z czasem będą aż tak duże problemy ze spłatą. Sama pamiętam doskonale czas, kiedy sytuacja była naprawdę beznadziejna. Orzeczenie TSUE dużo zmieniło. Oczywiście z pomocą prawną, ale można skutecznie walczyć o swoje. Ja mogę polecić https://cleverstep.pl/ , od początku doceniam ich indywidualne podejście i zaangażowanie. Też analiza umowy kredytowej jest bezpłatna.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostZamieszczono: 30 kwie 2022, 13:23 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Z tego co ja wiem to jeszcze dostęna jest konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Wrocław , więc w razie kłopotów można skorzystaj z takiego rozwiązania. Na pewno jest ono lepsze niż pozwolić, aby rosły odsetki


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostZamieszczono: 15 maja 2022, 08:09 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2020, 18:03
Posty: 24
Też mam konsolidację https://tadam-finanse.pl/oferta/konsolidacja-kredytow/. Wiele osób uważa że to nie opłaca się finansowo. To prawda, trzeba będzie więcej zapłacić ale nie radziłam sobie z bieżącą spłatą pożyczek i rosły mi okropne odsetki. A to też nie opłaca się finansowo :P za to teraz mam spokój psychiczny - jedna rata - jeden dług - powoli idzie do przodu


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kredyt
PostZamieszczono: 03 maja 2023, 00:17 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 kwie 2023, 21:31
Posty: 56
Sytuacja frankowiczów jest nie tylko finansowo ciężka, ale też prowadzi do problemów zdrowotnych i psychicznych. Niezwykle trudno jest zmagać się z takim długiem, którego spłata jest niemożliwa, a co za tym idzie - grozi utratą domu, majątku i wszystkiego. Warto szukać rozwiązań jakim jest m.in. unieważnienie kredytu - https://www.bielsko.info/wiadomosci/348 ... -frankowej . Warto zastanowić się nad taką opcją.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits