Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest ndz wrz 22, 2019 9:49 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: kto przechodził rozwód?
PostZamieszczono: śr sie 07, 2019 8:12 am 
Przechodzień

Bo mnie niedługo czeka takie doświadczenie i kompletnie nie wiem, czego się spodziewać...
Małżeństwo okazało się życiową pomyłką, ale nie chcę też żeby ciągnęło się za mną w nieskończoność. A mimo że nie mieliśmy dzieci, to ponoć sąd może nakazać płacić alimenty na żonę żeby utrzymała dotychczasowy poziom życia. Brzmi przerażająco :cry: Wprawdzie prawnicy z http://www.adwokat-hese.pl/rozwod-sprawy-rozwodowe/ na wszystko mnie przygotują, ale myślę że przydadzą mi się też porady od osób, które już przez to przechodziły i wiedzą, jakich rzeczy na rozprawach NIE ROBIĆ - pomoże mi ktoś?

Na górę Dodaj na Facebook

Tytuł: Re: kto przechodził rozwód?
PostZamieszczono: wt sie 20, 2019 2:41 pm 
Nowicjusz

To z pewnością przykre, że po iluś tam latach małżeństwa okazuje się ze osoba z którą miałaś spędzić resztę życia jednak nie jest tą osobą. :/ No ale najgorsze jest to jak rozstajemy się w złych okolicznościach. Ja na szczęście nie miałam aż tak złego rozwodu, ale chyba dzięki kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak, którzy tak fajnie wszystkim się zajęli.

Na górę Dodaj na Facebook

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC