Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie

Przełącz na pełny styl
trochę humoru, trochę powagi
Odpowiedz

Mieszkania dla pracowników na Mokotowie

wt wrz 30, 2014 7:31 am

Witam, zapewne jest tu wielu uczestników szkoleń, którzy podróżowali po całej Polsce w związku z tym chciałbym Was prosić o pomoc , ponieważ reprezentuję firmę, która prężnie się rozwija i jej pracownicy często są zmuszeni do wyjazdów służbowych do Warszawy. Wynajem hoteli na dłuższą metę przestało być opłacalne. W delegację wyjeżdżają zwykle dwie osoby, dlatego pomyślałem, że dobrze byłoby na stałe wynająć lub zakupić mieszkanie pracownicze. Z racji, że oddział firmy mieści się niedaleko osiedla mokotów warszawa właśnie tam decydowałbym się na zakup mieszkania jednak jestem z Gdańska i może ktoś wie gdzie na mokotowie można zakupić porządne dwupokojowe mieszkanie? Może jakiś konkretny dweweloper przychodzi Wam do głowy?

Re: Mieszkania dla pracowników na Mokotowie

wt wrz 30, 2014 2:55 pm

Deweloperów jest wielu. Jakiego wybierzesz zależy głownie od rodzaju mieszkania jakie byś chcial. każdy proponuje inny styl. Poszukaj w internecie trochę, Google z pewnością pomoże Ci znaleźć wielu takich. Tylko pamiętaj by ich dobrze sprawdzić a umowę najlepiej skonsultować z prawnikiem. Niby wszystko pięknie ładnie jest a potem wychodzą cyrki świata

Re: Mieszkania dla pracowników na Mokotowie

wt wrz 30, 2014 6:23 pm

Mieszkanie dla pracowników? Hotel w zupełności by wystarczył

Re: Mieszkania dla pracowników na Mokotowie

pn cze 27, 2016 12:58 pm

Nie no, myślę, że lepiej wynająć dla pracowników mieszkanie, niz za kazdym razem kupować hotel. Spójrzcie chociażby na oferty w interncie, przecież jakby tak wynająć na cały miesiąc mieszkanie, tak że nawet może być rotacja pracowników to się mega opłaca dla firmy. Tylko pewnie jakoś trzeba by to zaznaczyć w umowie. Ktoś może nie chcieć się zgodzić, żeby jego mieszkanie było takim przechodnim, czy tez postojowym. No ale wszystko da się dogadać, a mieszkania do wynajmu są teraz bardzo dobrej jakości.

Re: Mieszkania dla pracowników na Mokotowie

sob lut 25, 2017 5:57 pm

Zakup mieszkania to może trochę przesada, ale jak jesteś tym zainteresowany to polecam Ci biuro nieruchomości. Na pewno pomogą Ci w tej sprawie.

Re: Mieszkania dla pracowników na Mokotowie

sob lip 01, 2017 8:34 pm

Moim zdaniem dużo lepiej jeśli pracownicy regularnie nocują w tej Warszawie to zakup mieszkania. Raty kredytu wrzucasz sobie w koszta, mieszkanie można np. w części wynajmować studentom więc to nie jest żaden problem, żeby na tym nie stracić a być może zarobić. Poszukajcie sobie inwestycji takiej jak Nowe Bielany 2 - wizualizacja pokazuje potencjał mieszkania, a do tego bliskość stacji metra czy wszystkich potrzebnych punktów gastronomiczno/usługowych sprawia, że z wynajmem nie będzie problemu, a koszty dla Was jako pracodawców dużo niższe niż za wynajmem hoteli.

Re: Mieszkania dla pracowników na Mokotowie

sob paź 21, 2017 7:53 pm

Również uważam, że warto przemyśleć kwestię czy kupić mieszkanie czy jednak wynajmować. Jeśli to ma być na stałe to oczywiście kupno wyjdzie korzystniej. Ale jeśli to ma być kilka dni w tygodniu to wtedy można wynajmować kilkuosobowe apartamenty. To też jest dobre wyjście. Trzeba to sobie przede wszystkim dobrze przekalkulować :)

Re: Mieszkania dla pracowników na Mokotowie

wt maja 29, 2018 6:09 pm

Kupno mieszkania, to spora, chociaż opłacalna inwestycja w tym przypadku. Jednak można wynająć mieszkanie. Na Mokotowie nie wiem, jak to wygląda. Ale zobacz na Allegro. W Poznaniu jest mnóstwo ofert.

Re: Mieszkania dla pracowników na Mokotowie

pn sie 27, 2018 6:45 pm

Takie mieszkanie nie musi być nowe. Lokal z rynku wtórnego będzie z pewnością tańszy. Jeśli nie jesteś z Warszawy to możesz się zwrócić o pomoc do firmy per modum, która zarządza wieloma osiedlami z znają się co dzieje się na rynku warszawskim nieruchomości. Na pewno coś doradzą a może i zaproponują.
Odpowiedz