Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Najlepsze miejskie auto do 50tys?
PostZamieszczono: 15 sty 2018, 09:21 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 gru 2017, 10:09
Posty: 65
Które auto byście Wy wybrali będąc na moim miejscu przy takim budżecie? Od razu mówię że najlepiej jeśli to będzie nowy samochód z salonu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Najlepsze miejskie auto do 50tys?
PostZamieszczono: 23 sty 2018, 15:26 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sty 2018, 15:21
Posty: 2
Ja bym brał Hyundai i10 z lepszym wyposażeniem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Najlepsze miejskie auto do 50tys?
PostZamieszczono: 25 sty 2018, 17:47 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sty 2018, 05:02
Posty: 1
wydaje mi się chyba, że peugeot 208 będzie najbardziej trafnym wyborem. A nawet teraz zapłacisz znacznie mniej za taki samochód, bo wietrzą magazyny i ten model dostaniesz ze sporym upustem


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Najlepsze miejskie auto do 50tys?
PostZamieszczono: 14 maja 2018, 09:53 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 gru 2017, 18:18
Posty: 4
Po prostu ekonomiczny samochód! Ja zdecydowałem się ostatnio na nowe Renaut Megane i naprawdę nie narzekam! Spalanie jest bardzo niskie, a dzięki możliwości serwisowania w konkretnym miejscu, które jest przeznaczone tylko dla kierowców Renault - nie mam problemów z żadnymi problemami. Czego chcieć więcej? Wydaje mi się, że zdecydowanie warto też zainwestować w samochód Hybrydowy - naprawdę szybko się zwraca.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Najlepsze miejskie auto do 50tys?
PostZamieszczono: 16 lis 2018, 23:16 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2018, 23:08
Posty: 101
klenra bardzo dobry wybór. Mówisz, że hybryda to też dobre rozwiązanie? Jakoś nie jestem do nich przekonany. Generalnie choruję na nowiuteńką Mazdę. Niedługo kończę spłatę kredytu, może wezmę następny. Teraz muszę się skupić na przygotowaniu mojego poczciwego Reno do zimy. Przymierzam się do opon continent. Sprawdzałem jak wypadają w niezależnych testach i rzeczywiście bardzo dobrze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Najlepsze miejskie auto do 50tys?
PostZamieszczono: 18 lis 2018, 21:36 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 lis 2018, 21:25
Posty: 118
A ja preferuję Niemieckie auta. Raczej zainwestowałbym te pieniądze w Volkswagena lub kompaktową wersję BMW. Zresztą Volkswagenem, za którego zapłaciłem dużo mniejszą sumę niż 50 tys. zł. praktycznie bezawaryjnie i bezwypadkowo jeżdżę już parę lat. Jest to zasługa solidnych, niemieckich komponentów jak również rozsądnej eksploatacji auta- tego można się na uczyć:) Ja zaczynałem od czytania książek i poradników, a wiedzę wdrażałem w praktyce , wielu kierowców nawet z kilkuletnim doświadczeniem za kółkiem w okresie zimowym nie przestrzega paru istotnych zasad. Stąd tyle kolizji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Najlepsze miejskie auto do 50tys?
PostZamieszczono: 06 gru 2018, 17:33 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 paź 2018, 20:32
Posty: 8
Bez problemu można znaleźć auto, które spodoba się zarówno facetowi, jak i kobiecie. Osobiście mam od niedawna BMW zakupione w salonie Bawaria Motors BMW w Warszawie. Auto podoba się on zarówno mi, jak i mojemu mężowi. Jesteśmy zadowoleni że zdecydowaliśmy się na niego. 


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Najlepsze miejskie auto do 50tys?
PostZamieszczono: 23 sie 2019, 11:27 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sie 2019, 11:26
Posty: 5
Znalazłem dla Ciebie ciekawe zestawienie w sieci https://www.auto-motor-i-sport.pl/wydar ... ta,37274,3 . Osobiście polecam Volkswagena Up! Moja zona nim jeździ na co dzień do pracy i załatwia różne sprawy na mieście. Super samochodzik, mało pali, wszędzie się zmieści bo jest malutki i do tego praktycznie bezawaryjny. Porządny niemiecki samochód.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Najlepsze miejskie auto do 50tys?
PostZamieszczono: 06 wrz 2019, 00:29 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Ojej, nie wiem czy jest sposób na to by wskazać najlepsze auto, w sumie to zależy od własnych preferencji. Może poczytaj sobie artykuły na ten temat,popytaj fachowców? A przy okazji skoro jesteśmy przy temacie motoryzacji to zostawiam taką ciekawostkę odnośnie porównywarek OC https://ubsy.pl/reklamy-porownywarek-oc/ - fajnych informacji można się dowiedzieć :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Najlepsze miejskie auto do 50tys?
PostZamieszczono: 09 wrz 2019, 10:39 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 wrz 2019, 10:22
Posty: 3
Tanio możesz kupić Dacie, ta rumuńska marka, to tak naprawdę Renault w innym wydaniu. Dzięki temu, że pod maską posiada prostą i starszą technologię jest niezawodna i łatwa w naprawie. Ale nie ma się co martwić o mechanika, Dacie mają dobrą opinię, nie psują się zbytnio. Jedyne co może przeszkadzać, to wykonanie wnętrza, w końcu to auto budżetowe. Co jeszcze mogę polecić, to Forda Ka, fajne miejskie autko, każdy model wyróżnia się wyglądem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits