Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nietypowe miejsca na szkolenia
PostZamieszczono: 09 mar 2015, 14:36 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lis 2013, 04:36
Posty: 3
Witam:) Zastanawiam się czy zaskoczyło Was kiedyś miejsce, gdzie odbywało się szkolenie? Ja szczerze mówiąc doświadczenia mam różne, bo bywałam w miejscach obskurnych i brzydkich, jak też te bardziej ekskluzywne:) ostatnio zaś mieliśmy przyjemność, jako grupa szkoleniowa gościć w gospodarstwie agroturystycznym , gdzie nie było hotelu tylko domy drewniane mieszczące od kilku do kilkunastu osób, urządzane na bardzo wysokim poziomie, ciepłe i przytulne :) Wtedy zamarzył mi się taki drewniany dom:) Jak myślicie czy koszt takiego domu jest wyższy od tego murowanego? Czy wręcz przeciwnie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nietypowe miejsca na szkolenia
PostZamieszczono: 10 mar 2015, 09:47 
Wydaję mi się, że koszta będą porównywalne. Zawsze i tak wszystko będzie zależało od tego na jakie dokładnie materiały się zdecydujesz.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nietypowe miejsca na szkolenia
PostZamieszczono: 10 mar 2015, 11:36 
Domy z bali mają opinię bardzo zdrowych i ciepłych, wznosi się je dosyć szybko (nie trzeba ich tynkować), jednak do ich budowy są potrzebni dobrzy fachowcy. Prawda jest taka, że wykonanie domu z cegły jest porównywalne do drewnianego. Ci którzy myślą inaczej mylą się. Niedawno stawiałem dom drewniany i miałem dobre porównanie z domem murowanym mojego szwagra. Różnica? 10 tys, ale to pewnie dlatego, że kupiłem dobre drewno w promocji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nietypowe miejsca na szkolenia
PostZamieszczono: 12 mar 2015, 10:38 
UltraMamie93 pisze:
Domy z bali mają opinię bardzo zdrowych i ciepłych, wznosi się je dosyć szybko (nie trzeba ich tynkować), jednak do ich budowy są potrzebni dobrzy fachowcy. Prawda jest taka, że wykonanie domu z cegły jest porównywalne do drewnianego. Ci którzy myślą inaczej mylą się. Niedawno stawiałem dom drewniany i miałem dobre porównanie z domem murowanym mojego szwagra. Różnica? 10 tys, ale to pewnie dlatego, że kupiłem dobre drewno w promocji.


No wlasnie ja jestem z tych, ktorzy mysleli inaczej. Zawsze wydawalo mi sie, ze domy z drewna sa o wiele drozsze. A jak jest w przypadku domku drewnianego z ociepleniem? Jestem laikiem w tym temacie, ale bardzo mnie to ciekawi. moze keidys dorobie sie domu, sklanialbym sie wlasnie ku drewnianemu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nietypowe miejsca na szkolenia
PostZamieszczono: 15 mar 2015, 15:36 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 lis 2013, 11:54
Posty: 3
bibliotekarka11 pisze:
Wydaję mi się, że koszta będą porównywalne. Zawsze i tak wszystko będzie zależało od tego na jakie dokładnie materiały się zdecydujesz.


Ceny materiałów mogą się różnić - to prawda. Za wysokiej jakości budulec płaci się więcej, ale trzeba pamiętać, że koszty materiałów to nie wszystko. Ważny jest również czas budowy, w końcu ekipie płaci się najczęściej od godziny. W przypadku domów drewnianych, szczególnie tych zbudowanych z bali, czas budowy jest znacznie krótszy, więc akurat w tym elemencie oszczędności mogą być całkiem spore.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nietypowe miejsca na szkolenia
PostZamieszczono: 22 cze 2015, 10:28 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 cze 2015, 13:58
Posty: 1
Lokalizacja: Toruń
Oferta w naszym kraju jest naprawde bogata, wiele hoteli oferuje wysoki standard, osobiscie polecam szklarska porębę i ostródę. Połączenie nauki z odpoczynkiem.

_________________
http://www.spaxcentrum.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nietypowe miejsca na szkolenia
PostZamieszczono: 22 paź 2015, 12:02 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2015, 13:21
Posty: 34
Nasze ostatnie szkolenie/wyjazd biznesowy odbył sie w SPA i to takim tylko dla kobiet :) nasza firma jest typowa babska, bo pracują w niej same kobietki haha :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nietypowe miejsca na szkolenia
PostZamieszczono: 18 paź 2018, 18:49 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2018, 16:04
Posty: 95
Coś w pobliżu Łukowa albo Siedlec może polecicie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nietypowe miejsca na szkolenia
PostZamieszczono: 19 gru 2019, 13:01 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 lis 2019, 12:55
Posty: 5
Takie wyjazdy biznesowe można połączyć z integracją. Ale wtedy najlepiej zdać się na profesjonalną firmę. https://bissole.pl/business-travel/ Może coś takiego?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nietypowe miejsca na szkolenia
PostZamieszczono: 12 lut 2020, 15:50 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 wrz 2015, 09:22
Posty: 109
Sama ostatnio organizowałam szkolenie dla pracowników w firmie. Szkolenie miało być polaczone z impreze integracyjną. Nie chciałam planować atrakcji poza miejscem szkolenia bo sami wiecie jak to jest z dojazdami - nie ma w tym niczego przyjemnego.

Tak więc postanowiłam zaplanować to w sali Airo w Warszawie. I mogę naprawdę polecić to miejsce jesli chodzi o organizowanie szkoleń dla firmy
mają kilka sal szkoleniowych
sale idealnie wyposażone
mozna zamówić drobny poczęstunek

Na miejscu jest również możliwość skorzystania z sali zabaw na trampolinach (wszyscy pracownicy byli zadowoleni bo jak mi potem mowili, obudzili w sobie małe dziecko). https://airo.fun/park-trampolin/oferta/ ... e-dla-firm


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits