Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 00:31

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 18 gru 2022, 09:59 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 337
A męskie kosmetyki, to gdzie polecacie kupić? Ja słyszałam, że ponoć firma Faceteria oferuje bardzo dobre produkty, czy to prawda? Ponoć u nich można kupić wosk do wąsów, a także wszelkiego typu inne produkty kosmetyczne, czy akcesoria pielęgnacyjne. Kojarzycie ich?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 18 gru 2022, 13:30 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 744
Właśnie ja od niedawna stosuję bardzo dobry krem na łuszczycę jak https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-cream-50ml . Faktycznie sprawdził się u mnie super, ogólnie teraz moja skóra jest w o wiele lepszej kondycji o bardzo mnie cieszy


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 28 gru 2022, 20:31 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Osobiście polecam kosmetyki Ecolab. Wszystkie ich produkty są wykonane z najwyższej jakości, nietoksycznych składników, które są bezpieczne i skuteczne dla Twojej skóry. Więc jeśli chcesz zadbać o swoją skórę w naturalny sposób i bez wydawania zbyt wielu pieniędzy, polecam dać im spróbować!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 04 sty 2023, 17:37 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2022, 20:45
Posty: 70
Może nie kosmetyk, ale dla mnie niezawodny jest kolagen do suplementacji ;) Przede wszystkim kolagen na cellulit to najlepsze co miałam okazję testować. Pięknie ujędrnia skórę nie tylko twarzy, ale też całego ciała. Polecam jeśli jeszcze nie znacie (Ps ja kupuje ten od marki Reme)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 17 sty 2023, 20:40 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
Całkiem nie dawno powiedziała bym że takie nie istnieją i popełniła bym straszny błąd ale nie miałam pojęcia o Polskiej marce która sprawiła że pielęgnacja stała się przyjemnym rytuałem. Początkowo produkty https://soppocosmetics.com/, zaciekawiły mnie swoim opakowaniem ale wczytując się w skład który pochodzi prosto z natury postanowiłam sprawdzić jak moja cera zachowa się po zastosowaniu ich. Teraz mogę powiedzieć że efekt nie jest dobry a rewelacyjny. W całym swoim życiu nie miałam tak delikatnej i rozświetlonej cery. Z radością pokazuję się bez makijażu. Ta seria jest niezwykła i warto z niej skorzystać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 03 mar 2023, 20:02 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 sty 2023, 17:50
Posty: 109
Uwielbiam dbać o siebie i o wygląd swojej skóry, dlatego zimą zawsze stosuję melanotan. Jest to produkt do opalania, dzięki niemu moja skóra jest ładnie i równomiernie opalona, a co najważniejsze efekt jest długotrwały. Ten produkt można kupić na stronie https://melanotan.biz/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 12 mar 2023, 21:33 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 lis 2020, 16:58
Posty: 188
u mnie wygrywa Eco Sorbet- swietne kosmetyki do codziennej pielegnacji. pieknie pachna, sa delikatne, naturalne


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 16 mar 2023, 13:46 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2020, 21:32
Posty: 178
Naturalna pielęgnacja? Super opcja! Szukając kosmetyków można zwrócić sobie uwagę na firmę Herbapol Polana. Stawiają na rozwiązania ekologiczne i przyjazne dla zwierząt oraz dbają o bezpieczeństwo środowiska. A kosmetyki naturalne to najlepsza opcja dla cery.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 22 mar 2023, 09:17 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lip 2019, 09:51
Posty: 58
Ja uwielbiam kosmetyki Ceylon Spa, a dokładnie ich serię biały ryż. Super odzywiają i oczyszczają skorę, mają doskonały, naturalny skład. Idealne do codziennej pielęgnacji nawet najbardziej wymagającej skóry.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 12 kwie 2023, 16:31 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sie 2022, 09:21
Posty: 43
Bardzo długo szukaliśmy kosmetyków, które pomogą naszemu synowi w walce z trądzikiem pospolitym, jednak okazało się, że niektóre z nich nie tylko nie pomagają, ale wręcz zaogniają i tak palący problem. Dopiero wizyta w gabinecie kosmetycznym i skorzystanie z rekomendacji właścicielki, która zaproponowała nam kosmetyki firmy Nanili.pl przyniosła oczekiwane rezultaty. Jeśli macie cerę problematyczną to powinniście zainteresować się tymi kosmetykami, bo moim zdaniem są naprawdę dobre.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits