Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 17:41

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nobel dla Obamy
PostZamieszczono: 10 paź 2009, 14:35 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 maja 2009, 12:42
Posty: 26
Jak sądzicie, czy tegoroczna nagroda Nobla dla prezydenta USA Baraka Obamy jest słuszna?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nobel dla Obamy
PostZamieszczono: 13 lis 2009, 19:59 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 maja 2009, 18:02
Posty: 25
Chyba trochę za wczesna. Przecież Obama tak naprawdę nie zdążył nic zrobić oprócz obdarowania nas pięknym uśmiechem. Gdyby ją otrzymał po pięciu latach prezydentury wypełnionej spełnianiem obietnic wyborczych, to już inna sprawa...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nobel dla Obamy
PostZamieszczono: 14 gru 2009, 23:25 
Offline
Bardzo aktywny
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2009, 23:55
Posty: 59
Według mnie znacznie za wcześnie. Jego notowania znacznie spadły w ostatnim czasie. Przyczyniła się do tego też ta niefortunnie przyznana nagroda...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nobel dla Obamy
PostZamieszczono: 17 gru 2009, 13:08 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 mar 2009, 17:59
Posty: 100
Dobrze, że przynajmniej oddał ją na cela charytatywne.

_________________
pozdrawiam
Maciej

------------------------------------
www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nobel dla Obamy
PostZamieszczono: 18 gru 2009, 12:41 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 13:26
Posty: 17
Ja wypowiem się trochę radykalniej. Wydaje mi się że Obama nie powinien tego Nobla dostać, i nie twierdzę że dostał go za wcześnie, tylko że nie powinien go dostać w ogóle. Wiemy co zrobi w przyszłości? No więc jakim prawem ludzie przyznali mu Nobla. Polepszenie stosunków z Rosją, zgoda, ale czy teraz to było konieczne? Rosja już nie jest śpiącym niedźwiedziem. Jest mocarstwem na wykończeniu. Oddala się pod każdym względem od USA, a oni dalej się jej boją, ale nie o tym tu mowa. Wysłanie nowej partii żołnierzy na wschód to kolejny krok ku pokojowemu przeciwdziałaniu terroryzmowi prawda? Osobiście muszę z przykrością stwierdzić że obecna nagroda Nobla traci wypracowany prestiż, na rzecz komercyjnych i popularnych wyborów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nobel dla Obamy
PostZamieszczono: 18 gru 2009, 16:00 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 gru 2009, 00:17
Posty: 11
Ja myślę że prezydent Obama zrobi dużo dobrego dla USA, w przeciwieństwie do byłego prezydenta Busha. Ten przynajmniej nie mówi tak otwarcie o wojnie, tylko chcąc nie chcąc musi dokończyć to co zaczął jego poprzednik.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nobel dla Obamy
PostZamieszczono: 06 sty 2010, 15:27 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2010, 15:00
Posty: 52
Myślę jak Ada, Nobel Obamie się należał. W tak krótkim czasie zrobił wiele dobrego, a złego nic...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nobel dla Obamy
PostZamieszczono: 07 sty 2010, 11:36 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 mar 2009, 13:39
Posty: 46
no proszę - na forum o szkoleniach można znaleźć dyskusję na tematy polityczne :-). Cieszy mnie to, bo większość Polaków unika; ignoruje te zagadnienia, bo wydaje im się, że to ich nie dotyczy...

Podzielam zdanie Tommiego - Obama nie powinien dostać Pokojowej Nagrody Nobla. Wiadomość o tym zbulwersowała opinię światową... stąd liczne głosy - dlaczego? jak to jest możliwe ect.

Obama został prezydentem w listopadzie 2008, a zaczął sprawować ten urząd w styczniu 2009 r. Czy uważacie, że w ciągu niespełna roku zrobił wystarczająco dużo, aby zasłużyć na tak prestiżową nagrodę? Uważam, że to za wcześnie oceniać jego dorobek w ten sposób.

Czemu nie zauważa się i nie docenia pracy ludzi niosących pokój na poszczególnych kontynentach, którzy od lat poświęcają się w imię dobra ludzkości...

_________________
------------------------------------
www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nobel dla Obamy
PostZamieszczono: 09 sty 2010, 16:32 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sty 2010, 15:36
Posty: 41
Komitet Noblowski uznał, iż Obamie należy się Nobel za wysiłki w celu ograniczenia arsenałów nuklearnych i pracę na rzecz pokoju na świecie. Ten jeden człowiek zdobył uwagę prawie całego świata, niektórym dał nadzieję na lepsze jutro.
Myślę, że była to dość zaskakująca decyzja, ale sądzę, żę Obama zasłużył na tą nagrodę. Jestem pewien, że ci co teraz w to wątpią, za jakiś czas przyznają mi rację:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nobel dla Obamy
PostZamieszczono: 22 sty 2010, 18:19 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2010, 18:00
Posty: 31
Moim zdaniem szkoda gadać, nie należał mu się. Inni pracują całe życie i nie dostają takich nagród!


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits