Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest śr lip 15, 2020 7:02 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: okulary
PostZamieszczono: wt lis 26, 2019 1:59 pm 
Starszy Ekspert

Szukam jakiegoś dobrego miejsca, gdzie wykonują okulary. Najlepiej tak od A do Z, by można było wybrać jakieś sensowne oprawki, by w takim miejscu również istniała opcja znalezienia dobrych propozycji jeśli chodzi o szkła, by ktoś je wykonał tak jak należy. Jak znacie jakieś sensowne propozycje to dajcie znać.

Na górę Dodaj na Facebook

Tytuł: Re: okulary
PostZamieszczono: czw lut 13, 2020 1:03 am 
Doświadczony Forumowicz

Hej. O ile szkła (odpowiednią dioptrię) dobrze dobierze dla Ciebie okulista, tak z oprawkami bywa ciężko. Nawet na tyle, że nie pasują nam żadne. Dlatego ja jestem zwolennikiem soczewek kontaktowych. Brałaś pod uwagę tę opcję? Jeśli nie polecam przeczytać Ci bardzo fajny artykuł o soczewkach: https://www.acuvue.pl/fakty-i-mity-o-soczewkach , dowiesz się o nich całej prawdy, poznasz zalety jak również uzyskasz cenne porady w zakresie ich użytkowania.

Tytuł: Re: okulary
PostZamieszczono: sob lut 22, 2020 7:39 pm 
Nowicjusz

Jak macie dylemat jakie okulary wybrać polecam te ze sprawdzonych źródeł oryginalne znane ze światowych wybiegów . Sama kupiłam sobie takie i jestem z tego powodu bardzo zadowolona . Mój wybór to takie tutaj https://iokulary.pl/product-pol-28683-M ... -1026.html. W super modnych niebieskich odcieniach .

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC