Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 08:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Piątek 13-go
PostZamieszczono: 13 sie 2010, 20:25 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 mar 2009, 17:59
Posty: 100
Jeszcze w prawdzie nie minął ale już nie długo ... Czy coś się wydarzyło ? Pewnie, że tak, ale same dobre rzeczy :-)

Tak w ogóle to co sądzicie o tym trzynastym - bo dla mnie to dobry dzień, zawsze coś dobrego się w ten dzień wydarza. Szczerze mówiąc nie wiem, skąd wziął się ten przesąd. Czytałem gdzieś, kiedyś, że to zupełna bzdura, że 13 nigdy nie była pechowa ... Kto to wymyślił ? ;-)

Gdy byłem w podstawówce to należałem do harcerstwa - no, w zasadzie tylko do zuchów bo z pierwszego obozu harcerskiego uciekłem i tak skończyła się moja przygoda w tym temacie. No ale do rzeczy – więc chodzi o to, że moja drużyna nazywała się "Czarna 13-ka" … I w cale nie była taka zła - no, po za tym obozem ;-)

_________________
pozdrawiam
Maciej

------------------------------------
www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Piątek 13-go
PostZamieszczono: 18 sie 2010, 22:34 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sie 2010, 14:46
Posty: 20
Wiecie co... byłęm tak zajęty innymi sprawami, że nie zdałem sobie sprawy, że piątek 13-stego był//i minął.. nic sie nie wydarzyło, co mogło popsuć mi ten dzień.
Więc powiem tak, dzień jak codzień, nie wierzę w przesądy!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Piątek 13-go
PostZamieszczono: 25 sie 2010, 21:47 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 sie 2010, 14:40
Posty: 19
A ja od rana się pilnowałam, aby czegoś nie wywijać. Mam w komórce zaznaczone piątki 13stego i zawsze mi telefon o tym przypomina. Tak na wszelki wypadek, może nie wierze w te przesądy tak bardzo, ale po co ryzykować:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Piątek 13-go
PostZamieszczono: 28 sie 2010, 15:54 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2010, 13:38
Posty: 32
Piątek 13-stego to dobra forma zabawy:) przynajmniej dzień jest kolorowszy, zawsze można zrobić komuś psikusa;P Nie wierzę w takie przytrafione nieszcześcia, lubię koty i raczej twierdzę, że kotki przynoszą szcześćie. A ten kto wymyślił ten głupi przesąd musiał bardzo nie lubieć tych zwierząt.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Piątek 13-go
PostZamieszczono: 31 sie 2010, 16:29 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:58
Posty: 32
hehe a mnie się wydaje, że z tym piątkiem i innymi przesądami to jest tak, że jeśli ktoś w to wierzy to będzie miał pecha bo sobie go wmówi. Jeśli natomiast będziemy się z tego śmiać i nie brać na poważnie to nic sie nie stanie. Przesądy można traktować jako zabawę i chyba o to tu chodzi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Piątek 13-go
PostZamieszczono: 11 wrz 2010, 16:27 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:39
Posty: 47
Piątek 13stego może być szczęśliwym dniem. Wszystko dlatego jak sobie wmówimy tak będzie. Prawda jest taka, że wszystko zależy od pozytywnego myślenia, jeśli uwieżymy w to że będzie dobrze to tak będzie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Piątek 13-go
PostZamieszczono: 29 wrz 2010, 23:16 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2010, 22:58
Posty: 27
Myślałem, że jest coraz mniej ludzi, którzy wierzą w piątek 13-stego. A tu jednak okazuje się, że są też tacy co jednak uważają w ten dzień. Moim zdaniem owy dzień wymyślił, ktoś komu się nudziło, zrobił psikusa wszystkim i teraz z tego się śmieje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Piątek 13-go
PostZamieszczono: 30 wrz 2010, 16:32 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 mar 2009, 17:59
Posty: 100
Łuki pisze:
Myślałem, że jest coraz mniej ludzi, którzy wierzą w piątek 13-stego. A tu jednak okazuje się, że są też tacy co jednak uważają w ten dzień. Moim zdaniem owy dzień wymyślił, ktoś komu się nudziło, zrobił psikusa wszystkim i teraz z tego się śmieje.


To świetna teoria :-))

_________________
pozdrawiam
Maciej

------------------------------------
www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Piątek 13-go
PostZamieszczono: 30 wrz 2010, 17:27 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2010, 22:58
Posty: 27
Na pewno mam rację;) tylko ten ktoś na pewno już z nieba nas ogląda i myśli jak to wszystko odkręcić;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Piątek 13-go
PostZamieszczono: 25 paź 2010, 15:18 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 paź 2010, 14:57
Posty: 20
Dajcie spokój....gdybym miał wierzyć w piątek 13stego to bym już do końca zwariował. Do pracy musiałbym dojeżdząć okreżną drogą bo obok mieszka sąsiadka, któa trzyma koty i co chwile których wyskakuje przez płot.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits