Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 00:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: prezent z okazji chrztu
PostZamieszczono: 23 wrz 2019, 08:46 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 lip 2019, 12:49
Posty: 9
bardzo fajnym pomysłem, od ktorego co raz bardziej odchodzimy jest album na zdjęcia . To póżniej jest bardzo fajna pamiątka, gdy kolekcjonujemy wspomnienia z dawnych czasów, dzieciństwa. Teraz jest bardzo duży wybór albumów , więc jest w czym wybierać


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: prezent z okazji chrztu
PostZamieszczono: 07 gru 2019, 20:55 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 477
Osobiście bardzo lubię wyszukiwać wszelakie informacje na własną rękę. Taką miałem potrzebę i tym razem, związaną z kapciami do żłóbka i znalazłem na stronie ekomaluch.pl naprawdę wyśmienity cenowo sklep online. Polecam wam, bo znajdziecie tam nawet kapcie do żłobka dla dzieciaczków.


Ostatnio zmieniony 09 gru 2019, 12:45 przez teoreticus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: prezent z okazji chrztu
PostZamieszczono: 09 gru 2019, 07:30 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 gru 2019, 21:36
Posty: 4
Może po prostu kup jakąś gotową pamiątkę i włóż pieniądze. Z prezentem czasem jest ciężko trafić, a gotówkę rodzice będą wiedzieli na co przeznaczyć i co jest im potrzebne. Dobrą opcją jest też porozmawianie z nimi i zapytanie wprost - jaki prezent najbardziej by im się przydał.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: prezent z okazji chrztu
PostZamieszczono: 14 gru 2019, 14:49 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lip 2019, 11:34
Posty: 128
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu Pomysły na rodzinną rozrywkę w święta . poczytajcie sobie na temat stresu u dzieci. Wiesz jak zaradzić sobie ze stresem u dziecka? Wspomagające będą gniotki albo plastelina którą znajdziesz w sklepie. To zachęci dziecka do zabawy a wbijanie palców w miękki materiał zrelaksuje dziecko.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: prezent z okazji chrztu
PostZamieszczono: 08 lut 2020, 13:38 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lip 2019, 11:34
Posty: 128
Jeśli macie w planach organizację ciekawego przyjęcia urodzinowego dla swoich dzieci to polecam wam stronę Odpustowe Jest ta ogromny wybór balonów i innych fajnych dekoracji. Możesz urządzić imprezę hawajska bo mają girlandy kwiatowe. Również są dekoracje na przyjęcie 18. Polecam


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: prezent z okazji chrztu
PostZamieszczono: 18 mar 2020, 09:05 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lut 2019, 11:44
Posty: 216
A gdyby tak samemu przygotować coś ładnego dla dziecka? Może jakiś kocyk, materacyk, czy nawet coś do ubrania? To dobry pomysł zwłaszcza w sytuacjach, gdy potrafi ktoś takie rzeczy wykonywać. Materiały takie jak dzianina dresowa, bawełna, idealnie się do tego nadają, są bezpieczne dla dziecka. W przypadku wielu sklepów są też niedrogie. Wydaje mi się, że taki ręcznie wykonany przedmiot dłużej wytrzyma niż coś gotowego z pierwszego lepszego sklepu. ;)

_________________
https://www.domix.info.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: prezent z okazji chrztu
PostZamieszczono: 18 mar 2020, 14:43 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2018, 14:16
Posty: 8
Zawsze mam dylemat przed taką uroczystością, bo nie wiem co by można kupić takiemu maluchowi. Ale najczęściej wybieram jakieś albumy albo fotoksiążki ze zdjęciami dziecka i rodziny, ewentualnie srebrna ramka na zdjęcie z grawerem też będzie dobrym pomysłem. NO i oczywiście dla samego dziecka jakaś zabawka albo ciuszki, w zależności od tego, co uda się ustalić z rodzicami


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: prezent z okazji chrztu
PostZamieszczono: 23 mar 2020, 16:29 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 mar 2020, 13:36
Posty: 7
My dostaliśmy fajne akcesoria dla dziecka... :)
Wiem, że koleżanka kupiła je na stronie :arrow: https://bebeconcept.pl/kategoria/akceso ... -niemowlat

Pewnie sama coś niedługo kupię od nich, są świetne polecam!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: prezent z okazji chrztu
PostZamieszczono: 14 kwie 2020, 13:30 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2020, 13:23
Posty: 3
Na chrzest zawsze kupuje się bardzo dobre zabawki. Chyba każdy człowiek bardzo dobrze o tym wie.
_____________________________________________________________
https://odpustowe.pl/najlepsze-gry-zrec ... a-rodziny/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: prezent z okazji chrztu
PostZamieszczono: 21 kwie 2020, 10:20 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:40
Posty: 13
Szukasz prezentu? Może coś praktycznego? :arrow: akcesoria dla niemowląt sklep internetowy :geek:


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits