Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:09

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Radca prawny a prawnik
PostZamieszczono: 13 lis 2016, 01:19 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lis 2016, 13:23
Posty: 1
Czym się różni radca prawny od prawnika ?
Jest jakaś między nimi różnica? Jak tak to jaka ?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Radca prawny a prawnik
PostZamieszczono: 13 lis 2016, 08:19 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lis 2016, 01:29
Posty: 2
Chyba prawnik jest lepszy. Nie wiem dlaczego radcy mają takie branie. To nie ma nic wspólnego z prawdą, niestety.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Radca prawny a prawnik
PostZamieszczono: 23 lis 2016, 00:19 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 lip 2016, 09:59
Posty: 5
prawnik to radca bez aplikacji, bez dodatkowych uprawnień i szkoleń. Prawnikiem może być każdy, a radcą prawnym co do zasady można być tylko po ukończeniu studiów, aplikacji i zdaniu egzaminu!

prawnikiem może być każdy


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Radca prawny a prawnik
PostZamieszczono: 27 lis 2016, 20:26 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lut 2015, 23:40
Posty: 27
Na rynku jest duzo kancelarii, ale jakość usług nie zawsze jest wysoka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Radca prawny a prawnik
PostZamieszczono: 11 mar 2017, 21:55 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 wrz 2015, 13:34
Posty: 38
szkolony pisze:
Na rynku jest duzo kancelarii, ale jakość usług nie zawsze jest wysoka.


Dlatego trzeba wybierać takie, które są polecane i które mają dobre opnie na rynku. Mój prawnik to osoba, która nam pomogła podczas jednej sprawy karnej, ale nie bawiliśmy się w szukanie najtańszego prawnika, tylko zaufaliśmy poleceniu znajomych i jak się potem okazało opłaciło się to w 100%.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Radca prawny a prawnik
PostZamieszczono: 18 cze 2018, 18:40 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 lis 2017, 16:05
Posty: 14
Zgadzam się z tym w 100%. Prawnika zatrudniamy często do poważnych spraw, gdzie wielokrotnie na szali są nasze pieniądze. Dlatego dobrze znaleźć kogoś sprawdzonego i polecanego. Oraz kogoś kto specjalizuje się akurat w naszych sprawach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Radca prawny a prawnik
PostZamieszczono: 18 wrz 2018, 22:18 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 wrz 2017, 07:26
Posty: 57
Ogólnie to adwokat jest najlepszy i ma najwięcej uprawnień. Jeżeli potrzebujesz nie tylko jakiejś zwykłej porady, a szukasz kogoś kto np. będzie Cię bronił w sądzie to najlepiej od razu udac się do adwokata. Ale też takiego sprawdzonego, poszukać wśród znajomych itp. Tak dowiedziałem się o kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. jestem z Gliwic i tam też odbywała się moja rozprawa. Dobrze że o nich usłyszałem od kolegi, bo aż strach co by było gdybym źle trafił.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Radca prawny a prawnik
PostZamieszczono: 02 sty 2019, 11:18 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 paź 2018, 20:32
Posty: 8
Też tak uważam jak osoba wyżej że adwokat będzie lepszym rozwiązaniem do takich spraw. Jesli nie wiesz gdzie szukać dobrego adwokata zerknij sobie na Ranking Adwokatów w necie. tam dzięki wyszukiwarce znajdziesz dobrego adwokata w swoim mieście. Moja znajoma która też miała ciężką sprawę znalazła adwokata tutaj i wygrała sprawę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Radca prawny a prawnik
PostZamieszczono: 21 wrz 2019, 22:31 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lip 2019, 09:51
Posty: 58
jak zwykle wypowiadają się osoby, które nie mają pojecia o czym piszą. Prawnik to tylko wykształcenie i jest nim każdy kto ukończył studia prawnicze, a zasady wykonywania zawodu radcy prawnego reguluje ustawa. Czyli to radca prawny ma więcej uprawnień i jest lepszy niż prawnik :) Jeśli natomiast chodzi o dobrego radcę prawnego to polecam panią Magdalenę Adamczewską http://www.adamczewska.com.pl/ . Specjalizuje się w prawie leśny, łowieckim, administracyjnym, jest także mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Radca prawny a prawnik
PostZamieszczono: 22 wrz 2019, 11:20 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lip 2019, 15:34
Posty: 71
Bardzo rzetelne miejsce to kancelaria http://www.consulti.pl. Pracownicy mają profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy . Jestem bardzo zadowolona z ich usług i czystym sercem polecam to miejsce ! :) Ogromna pomoc i wsparcie w trudnej sytuacji


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits