Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 06:40

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rolety
PostZamieszczono: 23 gru 2019, 13:09 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2019, 11:02
Posty: 471
Kochani, chcemy z mężem zamontować rolety w mieszkaniu i szukamy sprawdzonych miejsc, w jakich można je kupić. W skrócie w grę wchodzą rolety Kraków i Nowa Huta – ja na co dzień pracuję w Krakowie, a mąż w Nowej Hucie, więc każde z nas może obejrzeć ofertę rolet gdzie indziej. Wstępnie wytypowaliśmy sobie firmę SAFEDOOR, ale chciałabym się upewnić, czy to dobry wybór. Mieliście z tą firmą do czynienia?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rolety
PostZamieszczono: 30 gru 2019, 12:14 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sty 2019, 11:18
Posty: 312
Fachowcy – no co tu dużo mówić. Ja bardzo lubię polecać lokalne firmy, które znają się na rzeczy, a trochę już z tymi sprzedawcami i ekipami miałem do czynienia przez swoje życie bo budowałem dom i remontowane w sumie 2 mieszkania, więc mogę powiedzieć, że dobrze się z nimi współpracuje. Ogólnie spoko ludzie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rolety
PostZamieszczono: 22 kwie 2020, 12:28 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 gru 2018, 15:19
Posty: 401
danutazajda pisze:
Kochani, chcemy z mężem zamontować rolety w mieszkaniu i szukamy sprawdzonych miejsc, w jakich można je kupić. W skrócie w grę wchodzą rolety Kraków i Nowa Huta – ja na co dzień pracuję w Krakowie, a mąż w Nowej Hucie, więc każde z nas może obejrzeć ofertę rolet gdzie indziej. Wstępnie wytypowaliśmy sobie firmę SAFEDOOR, ale chciałabym się upewnić, czy to dobry wybór. Mieliście z tą firmą do czynienia?

Tez polecam tą firmę


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rolety
PostZamieszczono: 10 cze 2020, 22:34 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 sty 2020, 18:58
Posty: 39
Jeśli rolety to tylko w salonie https://www.sobimex.pl/, mają tam zdecydowanie największy wybór oraz prawdziwie fachowe doradztwo. Dodam również że sprzedawane tam rolety i żaluzje są naprawdę dobrej jakości, w niczym nie przypominają tych tanich zamienników z marketów budowlanych. Salony takie jak specjalizujące się w tych produktach są zdecydowanie godne polecenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rolety
PostZamieszczono: 01 sie 2020, 10:40 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 19:54
Posty: 96
Ja rolety mam w całym mieszkaniu - takie zaciemniające, więc świetnie sprawdzają się latem. To właśnie super sprawa, bo wtedy mieszkanie nie nagrzewa się przez słońce. Wszystkie rolety zamawiałam na wymiar od firmy FILL, czyli od producenta żaluzji i rolet. Akurat nie chciałam wiercić w oknach, dlatego wybrałem opcję nieinwazyjną. To fajna opcja dla osób które nie mają narzędzi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rolety
PostZamieszczono: 17 mar 2021, 13:25 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 mar 2021, 13:20
Posty: 4
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Ostatnio trafiłem na ofertę żaluzji fasadowych Bielsko, które wydają się ciekawą alternatywą klasycznych rolet. Dużą zaletą jest to, że można nimi sterować, co umożliwia regulowanie natężenia światła, które wpada do pomieszczenia. Będą też dzięki temu chronić wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem w ciepłe dni.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rolety
PostZamieszczono: 08 cze 2021, 19:44 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
Rolety to jedno z lepszych rozwiązań :) jeśli chcesz kupić to polecam https://kupnawymiar.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits